Празничен е нашият СЕПТЕМВРИ- пълен с торти и с дни РОЖДЕНИ!

  • 39 997
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Gardenia описвaш Монито.С тaзи рaьзликa 4е в къщи сaмо aз съм тaзи,която се кaрa и прaви зaбележки.Мен ме удря и бaбите също...свекито и се рaдвa дори нa товa поведение ooooh! Мaйкa ми не и цепи бaсмa и много и говори,но все пaк е зa крaтко с нaс.Мислелa съм си зa товa 4ужд 4овек дa и е скaрa...те много се влияят и впе4aтлявaт...може пък дa помогне.Следвaщия път кaто посегне нa някое дете нaпрaво ще кaжa нa мaйкa му дa и се скaрa...aз до сегa все скa4aм и зaпо4вaм дa и говоря и дa я дърпaм от детенцето,4е горките с едни крaвешки о4и гледaт.Но мaй от тук нaтaтък ще пускaм мaйките дa и обяснявaт.С о4ите си съм виждaлa кaк непослушни децa се кротвaт aко 4уждa мaмa ги нaхокa...може пък дa имa ефект,знaм ли
Ето днес ми прaви нa пук и не искa дa спи.Едвaм гледa,но не и не.И съм нa ясно,4е е нaро4но.Снощи и бях сърдитa и я сложих нa фотьойлa дa си гледa сaмa детско.1 4aс стоя тaм понеже не и дaдох дa ми се кaтери нa глaвaтa-грешно е може би,но ве4е бях скaпaнa от уморa.И днес цяяяяял ден не ме слушa и ми прaви нa пук.Сегa бaщa и спи,тя не искa.Кaто влязa при нея,лягa и си зaтвaря о4ите...излязa ли по4вa дa пее и дa се друскa в леглото.Ми нямa дa я вземa от тaм.До 5 ще стои и товa си е.Тя е инaт,но от по-голям инaт е излязлa Crossing Arms
Оф,нaдух нa вси4ки глaвите с тези нaши нерaзрешени проблеми.Искaм вси4ко дa е нaред,но все си мисля,4е по-лошо стaвa.Не ми се мисли aко беше в яслa.Тотaлно неконтролируемa щеше дa е ooooh!

# 31
  • Мнения: X
Привет и от мен!
 bouquet за Суити, която както винаги се е погрижила за темичката ни!
Мила, ако имаш време при престоя ви във Варна-  обади се да се видим.  С  Джулико се виждаме доста често и  ще спретнем мини-срещичка... може и Емичка да открием, тя идва от време на време в морската.  Simple Smile

Петка, според мен няма да е зле да я погледат малко бабите- да си се нарадват взаимно,  а ти да си починеш. Дано само не я разглезят, че като знам само за ден-два като я дам при майка ми какво е... постоянно я разнася на ръце и после съответно минава поне ден в разнасяне и от моя страна. Иначе пък завидно на баба си подава ръка да ходят заедно, а на мен не -  подгъва краката, опитва се да си изскубне ръката, тръшка се... Laughing

Нени, много  неприятна история с тези лекари-  дано се осъзнаят и започнат да се държат по-човечно... това са ми мислите тези дни, но по-друг повод. Ако не - ще трябва да им напомним за смисъла на хуманната им професия. Дано не попадате повече на такива  "екземпляри"!

А иначе- г-ца Съни е микс между неяденето на Сми на Ина (яде изключително домати, краставици и кисело мляко... останалото със зор и по малко) и ината и енергичността на госпожиците на Мира, Гардения, Петка и Рафаела (много са оправни днешните девойки  Joy).
Играчките си поне засега си ги дава, просто защото нейните не я интересуват. Но пък взима на другите деца и често ги разревава като им ги издърпа от ръцете... тръшкането също е в сила от отдавна, иначе и тя е контактна, даже прекалено на моменти. Като я закачат по-големи хора- първо се засрамва за секунда, а после ела я виж.  Laughing
По заведения ходи по масите, катери се по столовете и дърпа каквото свари- чинии, чаши, пепелници, кутии с цигари и особено телефони. Ама не се научиха тези хора да си прибират нещата бе - много са нахални!  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 63

Не ми се мисли aко беше в яслa.Тотaлно неконтролируемa щеше дa е ooooh!

За това не съм сигурна. Аз си мисля, че там ще-не ще, ще свикне с децата, с порядките, с храната (малко ние проблем), със спането... Все пак там са на една възраст и на един акъл. Както нашите не отстъпват, сигурно така правят и другите. Мисля, че ако учителките/лелките обясняват и се карат, ще се приема по друг начин.
Ама само така мисля. С мъжа ми още не сме стигнали до консенсус по повод яслите. Той не иска да я даваме  Crossing Arms

Дими, някак розово представяш тръшканиците на госпожицата. Развесели ме  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз се чудя защо никой не пише, а аз не съм се разписала. За втори път ми се случва вече.  Mr. Green
Здравейтеее.  Hug
Суити,  благодарско за темата. bouquet
Адашче, оправи ли се Джи?  Heart Eyes
Ушлетата на Ана Мари и Калата да се оправят веднага.  Hug
Гардения, ама супер гадже си станала. Евала.  Heart Eyes
Ане, гадничко е това, което ти се е случило. Важното е, че е минало.  Hug
Мире, моето е същото. Кара се, гъне се, бие ме, скубе ме, тръшка се. Карам му се, ама ме напушва на смях, защото той се взима на сериозно.  Heart Eyes А пък аз си знам, че е период и ще отмине.  Heart Eyes В яслата се държал прилично.  Mr. Green Явно лошите обноски са му патент за пред мама.
Момичета, ако знаете Мирката колко слабичка е станала.  ooooh! Като детенце е.  Flutter

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 23:56 от *Ирина*

# 34
  • Мнения: 45
neni  Hug Hug Hug

Инка, аз в послено време съм се видяла в чудо с Ивка покрай храненето. Първите 3 хранения направо не ги признава Crazy  ooooh!  Мен обаче ме притеснява, че като количество е малко - череши, краставици, бисквити, мляко... хапва стабилно единствено на ве4еря - салата, основно 4е и десерт си търси  #Crazy не знам защо е така.
М/у наскоро й правих авокадо с царевица и домати - мн й хареса. Може и при Сми-то да е вървежно  Peace

За Ивка не мога да кажа, 4е е от хиперактивните - по-скоро е спокойна, умерена. Сърди се, но й минава лесно. Обича да си играе с големи деца, но май те не умират от кеф да се върти около тях.  Има само едно момченце, което е може би 2-3 клас и всеки път когато е в градинката се занимава с нея, а тя доста добре го копира. Дава си играчките, но и взема на другите деца и ги разплаква. Понякога ми става неудобно. ПО кафенетата редовно седи пред масата на хора, които си е харесала и изобщо не мога да откъсна оттам. За яслата ме притеснява, че тя ще е тази, която ще яде шамарите точно защото е толкова спокойна. Наскоро едно детенце й напълни рокличката с пясък, а тя само гледаше. Тя си играе в пълния смисъл на думата - пълни си кофичка, формички, рови си... като реши, че ще бяга и катери ми стопява лагерите, но с други деца не се закача.

Гардения, мисля, че в яслата по-лесно ще придобият навици и ще се държат доста по-добре, защото не са на"своя територия", ще има доста непознати, които ще внасят респект, а и по силата на стадното поведение  Joy
Племенникът ми е доста буйно и енерги4но дете - бяга, блъска, хвърля... а от яслата не могат да го нахвалят колко слушал  Crazy Mr. Green

Инче, м/у др мн добра идея ми даде с този пластелин. Наскоро правихме сладки и ивка с голям кеф мачкаше тестото заедно с мен  Hug как не съм се сетила по-рано   bouquet

Ане, нашите съседи са от Търново да не се окажете роднини Wink /знам че е 4ак толкова малко градчето, но светът е малък  Laughing /

Суит, винаги с голямо удоволствие чета съветие, които даваш. Звучат ми толкова професионално и толкова на място  Hug

аз да използвам момента и да се оплача - в края на месеца сме на сватба. Майка ми беше обещала, 4е ще гледа Ивка, но май няма да може да се освободи. Очертава се д аходим с нея, а за мен това просто не е опция  ooooh! Confused /тя иска стол, салата, като види, че ги няма ще седи в мен през цялото време; понеже е в ямбол няма да се наспи следобеда, ше се разкриви, ше й се приспи преди да са минали за наздравицат аи да са сервирали предястието.... да не споменавам какво бягане ще има след нея.... направо не ми се ходи и ми е криво цял ден от тази мисъл/ . Исках поне 1 повод празник да сме сами и да го изкарам спокойно. И свеки ще са на сватбата, затова не мога да разчитам те да я гледат, но и там пак грижата е за мен  Sad уффффффффффф... казах си го

п.п. Иринка, направо не можах да те позная на снимките. Стопила си се, ама минаваш са сестричка на сина си Simple Smile) Heart Eyes Гардения, и ти и ти... направо шапка ви свалям  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Мая,  Hug
Ивка явно си е същата добродушна и злояда душица, каквато я помня като малко бебче.  Heart Eyes
Ане, не се спотайвай, ами дай снимки на небебето. Нали знаеш, че ми е специален той.  Wink

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 23:18 от *Ирина*

# 36
  • Мнения: 4 615
Това с пластелина е добра идея, с флумастри и боички също...обаче на нас вече от преди три месеца стените са ни за пребоядисване, а дивана за претапициране. Ама нищо, той дивана беше с кофти дамаска, щото мъжа ми го поръчваше. Tired
За храненето аз много се бях притеснила.Преди време поне си знаех, че Маги хапва  на периоди, сега обаче периода е мноооого дълъг, но пък щом всички са така няма да се шашкам толкова.
Ирински, ти знаеш, че това с тръшкането е период ама на мен в повече ми идва, освен това все се притеснявам, че заради редовните изблици, малката хала остава ненаиграна. Crazy И за капак на всичко иска да я нося почти постоянно като сме навън. Играе само с вода, това е последната и страст. Чешмички, локви,море. Вече има 4 морски бани, а водата си е бррррр. Имаме и надуваем басейн. Просто това е единственият начин към момента да си починем от щуротиите й, но тези дни времето не дава рамо.
Суити, благодаря.  bouquet

Има ли още неговорящи? Дреб не спира да говори, но ме притеснява, че в речника й има 20 думи разбираеми от всички, още може би 40-50 разбираеми само от най-близкото обкръжение, а от изреченията й се разбира максимум една дума. Пасивният й речник обаче е свръх богат, но активния... Thinking

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 00:32 от Raffaella Sanzio

# 37
  • Мнения: 166
Ха, явно не е само моята Яна, която в момента преживява на краставици. КАто я питам какво иска д яде и само краставици казва, каквото и друго готвено да и дам отказва. Освен краставиците и плодове яде. Сутринта с нея хапнахме един пъпеш, като тя хич не ми се даде. Другото, което яде е варени гевреци  Mr. Green, та в момента май това ни е менюто.
Чудя се защо изобщо поръчах да ни вземат ядене от детската кухня, като тя все го отхвърля.

Не ми се мисли aко беше в яслa.Тотaлно неконтролируемa щеше дa е ooooh!

Мире тук мисля, че грешиш. АЗ като майка на супер лудо дете и ходещо на ясла от осем месеца мога да твърдя, че поведението им е коренно различно. Там се държат по съвсем различен начин, пак си е палава, но не е така необуздана, като ядат си изяжда абсолютно всичко без да го превръща в игра, както е в къщи. КАто легне да спи, заспива веднага. КАквото им се каже изпълняват без много да се гевези. Те просто знаят, че при мама и тати всичко минава.
Според мен на детето не трябва да се налагат прекалено много забрани, защото колкото повече такива има, толкова повече поводи на родителите да се карат и да твърдят, че детето е направило беля. Но всеки има различен браг на търпимост.
Преди 2-3 дена като бяха жегите с Яна бяхме в парка и там имаше чешмичка с два чучура. И си спомних аз как като деца съм играла на нея и сме се пръскали и като се запиши едниния от другия струята става по-силна. И като показах отва на Яна и като почнахме едно велико пръскане и заливане от смях. И по едно време гледам разни хора ни гледат супер странно, а то си беше такъв кеф. Е бяхме се поомокрили, ама при тази жега всичко беше за 5 мин сухо.
Аз не бих я ограничила в никакъв случай от контакти с деца. Така ще преодолее по-лесно този период.
Ние в момента имаме големи проблеми между Яна и племеницата, която е 3ри месеца по-малка. НЯма да ви казвам какви дърпаници и блъсканици стават и как се карат двете  Wink Ама са толкова смешни  Mr. Green Малкото дърпа Яна за опашките, тя се дразни и я блъсва на земята, при което племеницата се ядосва още повече, защото не може да става. Абе цирк от всякъде сме. Разбира се, че им говорим постоянно, ама как да разбере Яна, че Теди (племеницата) иска да покажи любовта си към нея като я дърпа за косата.
НАдявам се другия път като се видят да са поотраснали и да няма чак такива големи кавги, зашото особено като се уморят положението излиза извън контрол.

Според мен  по-добре да се говори, но не с каране, а спокоен, но ностоятелен тон. И боят не мисля, че подобрява, а напротив влошава нещата. Аз на няколко пъти ми е кипвало бая, но успявам да се въздържа от поляпване.
Нещо много многословна станах, но ми е много интересно темата за този период с тръшкането и агресията (според мен не е агресия, а просто инстинкт за оцеляване)

Ане браво за отбиването. Виж, че и непускащата гърда си е свършила работата  Wink
В този ред на мисли, ние уж от 2 месеца не се кърмим, ама Яна от време на време продължава да ми се хвърла към гърдите и да иска да си суче и аз не знам как да реагирам. Един път и дадох да видя какво ще направи, но като не пусна нищо и се дръпна. МИслех, че вече няма да се нахвърля, ама сутринта пак искаше. На отбилите майчета случвало ли им  се е такова нещо и колко време след това?
Хайде спокойна вечер, че късно стана

# 38
  • Мнения: 1 267
вчера прекъснах поста на половина,
следобяда Борис ми дръпна кабела,
нямах търпение да пиша отново.

...та задърпа празната гърда,
което ми даде отговор, че
не търси кърма на всяка цена,
а гърда.
после пак станах на струнта.
на другия ден пак "дърпа" на сухо,
вечрта проплака,
последва пак празна гърда.
междувременно изцеждах по малко пълната дясна.
на третата вечер го потупах по рамото
с думите "Спи, сине" или нещо подобно.
проплака и заспа.
На 3 ден от процеса не ме е търсил вече.

Петка, дори 5 дни след това му предложих,
но той започна игра, за разлика от Яна.
Много, много бързо му е изчезнал сукателния рефлекс.

Проплаква по веднъж нощем около седмица,
но все бях до него, вижда ме и се успокоява.

Все си мислех, че зъбоникнене провокира
постояниите "набези", но зъби нови няма още,
а той вече е едно спокойно дете.
Минал е просто във фазата,
искам гърда, а не кърма,
която беше и при стефан-
нон стоп сукане на празен ход,
и някакъв малък % ефективност.
а така ме дърпаше навън, вътре, абе навсякъде,
беше станало непоносимо,
и едно постоянно хленчене към това.
а по повод кръста,
най-вероятно постоянното ми усукване нощем,
доведе до травмата.

Мая, нямам нищо общо с Търново, мила Simple Smile
В Монтана сме.
Суити, на 25 км от Берковица е:)

Гардения, и аз често се питам къде е по-добре да се живее-
на чисто, малко място, където да имаш поне минимален допир с природата,
в лицето на чистия въздух и тишината,
или там в диманичния, забързан град, с големия трафик и разнообразието.
Един датчанин беше казал на моя дружка
какви просторни поля сме имали,
а как само сме се накачулили по високите блокове:)
какви са тия умомрачителни цифри в теглото,
поздравления.
аз още си "нося" голямото Д.Simple Smile

Петка, в колко лягате?
аз ги слагам към 22,
но пък и взаимно се уморяват,
нали си имам бате Тетан, както казва Борис.
как се боричкат, че и блъскат, налагат.
това започна отперди месец.
И двамата търсят игра, особенно Борис.
това ми е новост,
все пак Стефан е расъл без батко:)
толкова са сладки като се занимават,
само от крясъците не мога да се спася,
трудно ги понасям.
и малко време от 20 д0 22 като сме у дома,
трудно ги изтрайвам.
през останалото време сме все навън.

Пластелин-категорично не!
не мога да го изкарам от настилките.
Освен това като купих на Стефан за втория РД,
почна да го яде Sick
е верно че беше накакъв ароматизиран.

Борис е по-скоро спокоен, уравновесен,
за разлика от брат си.
Но нали трябва да има баланс в тая природа, иначе ще откача  Rolling Eyes
Иначе няма кой знае какви говорни способности.
Стефан се справяше къде къде по-добре,
но хич и не се кахъря.

Любимато му играчка е бебешка количака за бутане,
от онези за момичетата.
На стефан не купих,
но от есента Борис е счупил една, втората е на път.
Щом го сваля от количката я тъсри веднага и настава стремглаво бутане.
Вика и ЕС( като езика влиза м/у зъбите и става нещо средно
м/и С и Ш и става много сладко).
Всъщност вика ЕС на всичко що е на колела - коли, колела, играчки на колела.
Имам ли количка, имам и спокойствие Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 09:07 от Анe

# 39
  • Мнения: 822
Здравейте Simple Smile

Ние сме на инжекции с цефтриаксон вече  Tired  Панцефа не помогна. Май и другата седмица няма да ходи на ясла.

Приятно ми е да те видя, Ане  Heart Eyes Браво за отбиването и чакам и аз снимки на Бобото  Grinning
Мире, на яслата са съвсем други, справка - мойто човече  Mr. Green  Вкъщи ни прави на диви калинки, на яслата е толкова добра и послушна, всичко си изяжда, спи и прочие. Вкъщи избеснява! Но, както съм казвала аз едно време, като съм била малка и съм ходила на градинка - "Ами мамо, вкъщи не е като на градината - защо да слушам?!?!"  Laughing
Аз на Дари много й говоря, много. Постоянно обяснявам, като на голям човек. Никакви бебешки, туй лошата ръка, туй добрата...  Peace  Директно си обяснявам, тя разбира всичко! Колкото повече се караш, толкова повече я предизвикваш. Петка е права според мен, не трябва да се налагат ограничения за много неща, а само за тези, които наистина налага да ги ограничиш. Сега наистина развиват собственически чувства. Дария постоянно повтаря - "туй мойто" и сочи нещата си. Но когато посочи нещо, не нейно, й казвам : " това не е твоето!" и тя кима и казва "туй НЕ е мойто" и си разбира детето.
Исках и още да попиша, но ще излизаме на люлките  Grinning  До после!

# 40
# 41
  • Мнения: 63


Гардения, и аз често се питам къде е по-добре да се живее-
на чисто, малко място, където да имаш поне минимален допир с природата,
в лицето на чистия въздух и тишината,
или там в диманичния, забързан град, с големия трафик и разнообразието.
Един датчанин беше казал на моя дружка
какви просторни поля сме имали,
а как само сме се накачулили по високите блокове:)
какви са тия умомрачителни цифри в теглото,
поздравления.
аз още си "нося" голямото Д.Simple Smile

Всичко зависи от гледната точка.
Логично е живеещите в големия град, мръсен, опасен, забързан... да мечтаят за тишина, спокойствие и природа.
От друга страна на мен тук ми липсват много неща. Първото, за което се сещам са всякакви удобства, свързани с децата.
Детски кът или каквото и да е закрито пространство, подходящо да отидем с детето при лошо време. Съвсем издивява горката.
Има един, единствен магазин, в който мога да вляза с количка или да ползвам такава за пазаруване.
Във всички други бих направила задръстване, да не говорим, че всяка стока трябва да я поискаш на продавача и ако се замотаеш да я разгледаш, те гледат накриво, а накрая ако решиш, че не я искаш...  smile3515
За дрехи, обувки, техника, обзавеждане и за още безброй неща, се ходи в някой по-голям град. Това, което има тук е компромисен вариант или задоволява бабешките вкусове.
Градски транспорт естествено няма, ако не броим автобуса за Габрово, който можеш да хванеш, минавайки през града. Но това е на всеки час, не по-често.
За Търновския автобус пък, трябва да ходиш половин час пеш, защото не слиза до автогарата, дори не влиза в града.
От няколко години имаме таксита  Party  Най-голямото ни удобство - возят за 2лв от точка до точка.
На гинеколог ходех в Габрово. Веднъж на две седмици, към края и всяка седмица. Като гледам всеки търси лекарска помощ в съседните градове, но то тук няма алтернатива.
Болница нямаме, останаха ДжиПи-тата и бърза помощ. Очакваше се поне родилно, детско и вътрешно отделение да оставят, но не - само физиотерапия съществува сега.
В общината от сто години работят едни и същи хора, всяка година искам един и същ докумет и те всеки път се чудят "как да помогнат"  #2gunfire
Живея до гората, но през зимата до нас е непроходимо. Пътя е тесен, дълъг и със завои. Сняг се почиства, когато приключат почистването на първо- и второ- степенните улици. Съседи са си поръчвали и на частно снегорини.
Всички се топлим на твърдо гориво и освен хамалогията по рязане, цепене и прибиране на 10-15 кубика дърва и няколко тона въглища, после започваме да опесъчаваме пътя с пепел от печките (парното), за да не буксуват колите, че а си спрял в баира, а си останал там. Това, пък значи, че никой друг не може да мине.
Често се случва сутрин да се разминаваме кой с метла, кой с лопата, отивайки да си търсим колите, затрупани под снега на километър-два разстояние.
Е, купихме си джип. Мъжа ми полудяваше от мисълта, че няма да успеем да се качим до вкъщи с бебето, не дай Боже и да се разболее...

Ама писах ли, писах...
За датчанина да кажа, че живея в къща, дори са две, но поддръжката е ужасно нещо.
Едната е за основен ремонт. Покрива подновихме изцяло - и конструкцията и циглите, дограми сложихме, но вътре пода е изкъртен, тавана го няма, стените задължително ще се измазват и шпакловат... и това е само един етаж.
В другата живеем, но... Трябва да обособим детка стая, още една баня с тоалетна, да изкараме кухня на терасата към хола.
На първия етаж коридора не е завършен и плочките в банята и тоалетната не са налепени (поне са купени  Laughing ). Отвън трябва да има навес, че много вали по задната врата и като отвориш, се отича вътре  ooooh!
За градините да не говорим колко време и средства гълтат. Сега и ливадка сме си замислили, но май ще оставим за напролет.

Майчице, как изглежда от страни, все едно живеем на строежа  ooooh!

Благодаря за поздравленията по повод теглото  Blush  Полагах усилия, макар и не кой знае какви, но се получи и съм много горда.

Гледах снимките на Дидка във ФБ - Тео с гумени ботуши в локвите  Laughing Много сладък  Heart Eyes  И това не можах да направя  Confused  на 01.06 при нас валя като из ведро и чистачките ми едва смогваха, а и беше мрачно и студено.

# 42
  • Мнения: 506
Здравейте   bouquet
Ей,от няколко дни се каня да ви проверя и все на остава време....
Набързичко сега да се рапиша,докато не ме е привикал малкия сладурчо  Wink
Гледам болнички има пак-ОЗДРАВЯВАЙТЕ бързо  Hug Praynig Hug
И ние не сме много в ред де...Каката изкара един вирус със силно зачервено гърло и беше останала без глас-бързо и мина де,но Гого май и той се зарази(неизбижно просто)  Confused Вчера пък повърна три пъти,Т вдигна,вечерта и разтройство  ooooh! През нощта спа неспокойно,но поне нямаше повръщания....Сутринта стана чисто нов!Дано да сме преборили вируса  Praynig Praynig Praynig
Иначе и той е доста палав,ама го считам за нормално де,въпреки,че ме изкарва извън релси понякога  Mr. Green Опитвам се да говоря и обяснявам,но ефакт никакъв ooooh! А виждам,че ме разбира!!и това най-много ме влудява! Crazy
За говоренето-хич го няма...  Embarassed Речника му се изчерпва с десетина разбираеми думи,другото трябва с преводач  Mr. Green За изречения пък-абсурд!!
не се притеснявам-ще му дойде времето и на него  Peace

Хайде сега в унисон със заглавието на темичката да сподилите кой къде мисли да почива това лято?
Аз резервирах в Албена-хотел "Орлов",много ми похвалиха курорта-дано ни хареса.Аз от дете не съм ходила там,предпочитма южното черноморие,но ще пробваме .!

П.П.Преди тук във форума имаше една опция "нови отговори на мои публикации".Сега от едно известно време не ми излиза  Rolling Eyes Само при мен ли е така и каква може да е причината? newsm78

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 15:38 от penelopi

# 43
  • Мнения: 133
penelopi, вчера бях в Албена за първи път от мнооогооо години. Мисля, че мястото е чудно за почивка с дете - има много зеленина, градинки и много алеи за игра Simple Smile Дано изкарате хубава почивка   bouquet

# 44
  • Мнения: 506
Сонче,благодаря ти! Hug Дано не се разочаровам ...То на мен много не ми трябва де,ама мъжът ще ме направи на нищо  Laughing Изобщо не беше навит да ходим на Албена(мрази да ходи по нови места,за разлика от мен) .
Ще разказвам като се върнем  Wink

Общи условия

Активация на акаунт