Серум с бял чай на Ейвън

  • 2 878
  • 31
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Повлияна от форума  Simple Smile си поръчах серума с бял чай на Ейвън и преди няколко дни ми го доставиха. Естествено, пробвах го веднага! Много е лекичък и мирише много приятно. Въпросът ми е - само него ли да нанасям (като нощен крем) или серум+нощен крем. Питах представителката ми, но и тя не знаеше  Sad. Питам, защото както споменах, серумът е много лек, течен, прозрачен гел и просто се чудя, дали е достатъчен за кожата.
Моля някой представител да ми каже! Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 331
Здравейте,

Повлияна от форума  Simple Smile си поръчах серума с бял чай на Ейвън и преди няколко дни ми го доставиха. Естествено, пробвах го веднага! Много е лекичък и мирише много приятно. Въпросът ми е - само него ли да нанасям (като нощен крем) или серум+нощен крем. Питах представителката ми, но и тя не знаеше  Sad. Питам, защото както споменах, серумът е много лек, течен, прозрачен гел и просто се чудя, дали е достатъчен за кожата.
Моля някой представител да ми каже! Благодаря! Simple Smile

Не съм представител, нито съм ползвала този продукт, но все пак се намесвам...
Зависи от това на колко години си, какъв вид е кожата ти и какво е моментното и състояние. Трябва сама да прецениш как се чувстваш, след като си използвала само серум и серум в комбинация с крем. Ако кожата ти е млада, без много бръчки, смесена или мазна, съм сигурна, че серумът ще ти е достатъчен. Аз лично използвам само серум в определени периоди от годината, като заменям с него нощния крем/на 29 години съм, със смесена кожа/. А и нищо не ти пречи да пробваш как ще се почувстваш, ако сложиш върху серума и нощен крем. Няма ли да почувстваш кожата си твърде омазнена, няма ли да ти излезе някоя пъпчица, как изглежда кожата ти ни сутринта...
Наистина е въпрос на лично усещане.
Поздрави! Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да ти кажа, кожата ми е комбинирана, на 27 г. съм и само със серум се чувствам добре. Въпросът е, така ли трябва да се прилага  newsm78 , но пък от друга страна ми понася добре, така че явно ще си я карам както досега  Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 1 708
Аз много отдавна се занимавам с козметика и серумите обикновено са за по-зряла кожа.Сега по никакъв начин няма да разберете но след време....... Tired

# 4
  • Мнения: 809
Тъкмо мислех да поставя тема за серумите на Avon. От три дена ползвам серума Anew за жени над 25 г. (аз съм на 29). Невероятен е! Просто нямам думи. Заглажда невероятно кожата и порите, и всичко. Просто върхът! Та мисълта ми е, че в листовката на серума пише, че след него се нанася крем (дневен/нощен). Аз правя точно така и съм безкрайно доволна. Кожата ми също е смесена. Така че мисля, че е по-добре да се сложи след това крем.

# 5
  • Мнения: 155
От 2 седмици използвам серума с бял чай на AVON. Много съм доволна от него и от цялата серия Planet Spa. Редувам го с друг нощен крем - ретроактивен нощен Anew. Ретроактивния серум за очи е невероятен - вече привършвам трета опаковка.

# 6
  • Мнения: 1 028
Аз ползвам серума от близо месец,че и съпругът ми също,и двамата го намираме добър,а на него на гърба пише,че може да се ползва и самостоятелно,и в комбинация с крем.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, а маската за коса от същата серия, какво ще кажете за нея? И как се процедира-колко време стоите с нея? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 647
От 2 седмици използвам серума с бял чай на AVON. Много съм доволна от него и от цялата серия Planet Spa. Редувам го с друг нощен крем - ретроактивен нощен Anew. Ретроактивния серум за очи е невероятен - вече привършвам трета опаковка.

Каня се все да си взема серията Ретроактивни продукти, но нещо не ми стиска. Става въпрос за тази серия, която е над 25 години. Аз съм на 25 и се чудя дали става за мен  newsm78 или ми е още рано?

# 9
  • София
  • Мнения: 9 395
Каня се все да си взема серията Ретроактивни продукти, но нещо не ми стиска. Става въпрос за тази серия, която е над 25 години. Аз съм на 25 и се чудя дали става за мен newsm78 или ми е още рано?
Няма никакъв проблем да пробваш тези продукти. Simple Smile
Идеята в ползването на козметика се състои повече в това да бъде превенция, а не да възстановява вече образували се бръчки, петна и пр. несъвършенства по кожата. Wink
Мисълта ми е такава, че употребата на козметика трябва да се съобразява с нуждите на кожата. Строго индивидуално. Кожата ти едва ли ще разбере границата между 25 и 26-та година, тези дати за нея не са ясни Wink. Но, тя, може би, има нужда от по-засилени грижи още и на 24. Така, че не се води от това 25+, 40+, 18+.
Понякога кожата е по-повяхнала, изморена, няма бистрота на тена и малко по-засилена терапия няма да и се отрази зле и дори крем със стягащ ефект и витамини, които се препоръчват за 35+ примерно.
Друг път тя е нормалната си фаза и се чувства добре и с кремчета 18+.
Така, че това е много субективно за годините.
Има кожи, които и на 35+ изглеждат като на 25+. И обратното важи, за съжаление. Wink
Можеш да поискаш тестерчета и първо да пробваш кремчетата, преди да се решиш да ги ползваш. Peace

# 10
  • Мнения: 5 647

Благодаря ти, копченце!!! Изчерпателна както винаги!! Hug Hug Hug

PS Кожата ми е смесен тип, дехидратирана. В момента използвам новия крем на DOVE и малко си възвърнах блясъка на кожата, но ако сложа малко повече започва да лъщи.  Flutter

# 11
  • София
  • Мнения: 9 395
Този новият крем на Дав не съм го пробвала, но знам, че няма слънцезащита и лично аз бих го оставила за нощен. Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
Този новият крем на Дав не съм го пробвала, но знам, че няма слънцезащита и лично аз бих го оставила за нощен. Wink

Извинявам се, че не е по темата, обаче през зимата има ли нужда кремът да е с фактор  newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 289
Кажете нещо за маската за коса........? Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 9 395
Извинявам се, че не е по темата, обаче през зимата има ли нужда кремът да е с фактор newsm78
Щом е ден и има слънце -няма значение сезонът.
Поне не и за УВА лъчите- основните виновници за стареенето на кожата и пигментните петна. Wink
За мен един дневен крем без слънцезащита така или иначе не прави нищо добро за кожата ми, ако най-напред не я предпазва от това. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт