Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 410
  • 449
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Значи...въпроса ми е провокиран от това, че моя мъж много се възбужда от естествената ми миризма, дори не обича да си слагам парфюми  #Crazy. Също и грим( но не за това ми е мисълта). Малко е странно,  Embarassed но ще ви споделя, че той доста често когато правиме секс, си завира нослето под мишниците ми и направо изпада в транс.. Laughing. Това е хубаво де, чела съм че хората избират партньорите си и по мириса им, подсъзнателно, разбира се. Носът регистрира имунната система и здравословното състояние на другия и това е показател за съвместимост и създаване на здраво поколение. Последното го гледах в едно предаване по National Geografic.
Та, вашите мъже имат ли подобни желания или вие към тях, и въобще какво ви е мнението по въпроса ?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 128
Ами ние не си "завираме" точно нослетата под мишниците, но така или иначе като се гушкаме или правим секс телата ни са на достатъчно близко разтояние, за да си усещаме миризмата. И определено не съм избрала партньора си по мириса, особено след 8 часов изморителен физически труд....  Whistling, повече ми харесва иризмата му след баня - на чистичко.

# 3
  • Мнения: 2 522
Моят мъж ме харесва естествена - без грим, без миризми, с коремче и приятно закръглена Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 1
Във вторник (вторник е денят за секс със съпруга ми) се къпя с Лолита Лемпика, ами много се възбужда Party Когато ми предстои сношение с интимния ми приятел ползвам в последно време само  Коко. Не са си завирали носовете под мишниците ми, обикновенно ги насочвам за по-надолу. Embarassed
И двамата не са ме виждали без грим. По радио Витоша веднъж казаха, че жената, която носи макиаж, проявява уважение към другите и за това не си позволявам близките ми да си помислят, че не ги уважавам.
Надявам се да съм била по темата и да съм била полезна Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Куул!!!
Сексуална тема!!!

# 6
  • Мнения: 2 131
Миме, този път не си по темата!Жалко!Ароматите са в друга тема Wink

Моя го влече само към две места, когато сексим Crazy

# 7
  • Мнения: 426
Не са си завирали носовете под мишниците ми, обикновенно ги насочвам за по-надолу. Embarassed

 Joy Така, така. И там също. Но моя явно нещо е извратен, само върви по мен и ме души и като усети че съм с някакъв парфюм или крем, веднага прави кисела муцунка- "С какво си се мазала"  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 569
Не ме харесва естествена,но аз него-да.
Това за миризмата и избора на партньор и аз съм го чувала,но дали е вярно?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Не ме харесва естествена,но аз него-да.
Това е нормално - в едно стадо кози само кочът смърди, а те му се отдават безскрупулно Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 569
Не ме харесва естествена,но аз него-да.
Това е нормално - в едно стадо кози само кочът смърди, а те му се отдават безскрупулно Mr. Green
намек че съм коза ли?Или че той е коч? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 426

Това за миризмата и избора на партньор и аз съм го чувала,но дали е вярно?
Ми логично е - при животните също е така. Преди да правят каквото и да е, животните винаги се помирисват едно-друго, нали си виждала. Това не е случайно или напразно. А ние хората сме просто бозайници, както се пееше в една песен. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
намек че съм коза ли?Или че той е коч? Rolling Eyes
Не, бе, не се ласкай! Mr. Green
Просто сравнение с животинския свят.

# 13
  • Мнения: 139
Оооо определено да винаги е казвал, че без грим съм по-хубава. Като сме заедно правим секс или се гушкаме обича всяка гънка от мен така да се каже Embarassed, както и аз от него. Както вика щерката на една приятелка " Не ви ли е гнус да се целувате навсякъде"- Еми не ни е  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 322
Това за миризмата и избора на партньор и аз съм го чувала,но дали е вярно?

Вярно е  Peace Но в съвременното епилирано и парфюмирано общество носът не играе (почти) никаква роля  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт