И ето последната седмичка октомврийска настъпи...иде зима ( 24.10 - 30.10.05)

  • 3 228
  • 68
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добър ден момичета Hug
Успешна седмица на всички.
Разсъждавайки над заглавието на седмичната тема ми стана студено...уф мразя зимата Twisted Evil
Днес ми предстои цветна снимка на тръбите..брррр. Пък много ме е страх Sick Голяма съм пъзла Crossing Arms

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Стига бе Херич , що бързаш да докараш зимата .... и аз съм зиморничава бррр... и хич не я щЪ  Naughty Crossing Arms .
Ай не се шубелисвай де , аз съм с теб , не знайш ли ?! Много съм се стиснала отвсЕкъде  newsm10.... направо се спаружих ... всичко ще оки  Grinning !

Хубава седмица момичета кокичета  Grinning !

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стига бе Херич , що бързаш да докараш зимата .... и аз съм зиморничава бррр... и хич не я щЪ  Naughty Crossing Arms .
Ай не се шубелисвай де , аз съм с теб , не знайш ли ?! Много съм се стиснала отвсЕкъде  newsm10.... направо се спаружих ... всичко ще оки  Grinning
Благодарско Hug Ще пиша тази вечер до къде съм я докарала. Горкият доктор...от сега мъжа ми го мисл как ще ме изтрая такова мрънкало Mr. Green
Иначе за зимата...ами и аз не я ща...амча тя като Фло-то...гадна и нахална Twisted EvilИде и не пита Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 329
Херко,
успех със снимката. Нема съ пУашиш, бе... PeaceЗнам тъ аз, че си здрава българка Mr. Green

Айде, че и аз мисля нач.на годината да си дръпна една и на мен. Ша разправяш после

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Успех Хера!!!!!
С теб сме и чакаме добри новини

# 5
  • Мнения: 1 320
Хера, стискам палци!
Няма страшно-преживява се.
А какво стана с вашите спермограми-там как са нещата?

# 6
  • Мнения: 856
Хера, успех на снимката и не се притеснявай - важен е резултата, а и след 2 дни вече ще си забравила емоциите покрай процедурата. Личен опит, а и аз съм пъзла Hug

Аз от утре съм на Дуфастон  Confused Малко съм изненадана, че ми го предписаха, защото прогестерона ми е в норма, лигавицата ми е с нормална дебелина, а и лутеалната ми фаза е 13-14 дни. Доктора каза, че целта е "да подпомогнем" ЛФ.  Ама аз така се измъчих с хапчетата за завишения пролактин, че в момента не ми се чува за пиене на други лекарства. Не че няма да ги пия, но...  ooooh!
Изписвали ли са го на някоя от вас без да има проблем с втората фаза?

Лека седмица на всички   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 029
Успех,Хера!Дано мине бързо и резултатите да са ОК! Praynig
Мур успех и на теб! Hug
Лек и успешен ден на всички!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 399
Мър, точно така са ми изписвали Дуфастон: прогестерон в норма и 13 дена ЛФ. Обяснението беше че това е стандартната практика, при двойки които опитват вече от известно време без успех се започвало с Дуфастон като най-безобидното лекарство за да се отхвърли възможността за проблеми с ЛФ (тогава сперматограмата на мъжа ми иzглеждаше добре и още не zнаехме че имаме мъжки фактор). Дрън-дрън, мен ако ме питаш. Предписаха ми го за 3 месеца. Аз го пих 1 и се отказах. Беше абсолютно явно че при мен няма проблем с ЛФ, а от Дуфастона дебелеех.

Хера, не се притеснявай, снимката се преживява и всичко което си чувала за нея е много по-лошо от самата снимка. Най-важни са резултатите. Стискам палци да се видят 2 прекрасни проходими тръби при тебе!

# 9
  • Мнения: 856
Вяра, благодаря ти за отговора. Ти в каква доза пиеше Дуфастон?
Аз от напълняване не се притеснявам, даже ако сложа 2-3 кг няма да ми е излишно. Обаче четох за болки в гърдите и зацапвания, които не ми харесват особено. Така или инъче аз ще пия Дуфастон само този месец и после ще почивам от доктори и лекарства 2 месеца, а след Нова година вече ще съм в България и там ще си търся нов лекар.

# 10
  • Мнения: 1 951
Момичета, пожелавам ви една слънчева седмичка беz никакви zимни мисли  Grinning

Хера, успех на снимката и да се похвалиШ с хубави реzултати. И мен така много ме беШе бъz, а накрая чак се въzмутих че ниЩо не ме боля и не можах да каприzнича пред мъжо  Laughing

Вяра, а zнаеШ ли вече какво Ще е бебчето?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Мър и на мен така ми го даде док . Обаче аз пожелах ( съображенията ми - тук или тук или тук  ....ако случайно си пропуснала да прочетеш ) да го сменим с Утрогестан , точно заради стр.ефекти на дуфастона . Що не си вземеш и ти Утрогестан ?! Аз даже го ползвах вагинално и  не съм го пила .... никакви ефекти нямах  естествено  Naughty .

# 12
  • Мнения: 856
Morena, мерси за инфото. Аз обаче тук не мога да си купувам лекарства без рецепта, така че вече съм си взела Дуфастона. В аптеката попитах за станични ефекти и ми казаха, че няма такива  Thinking Чак сега прочетох за тях из форумите. Утре започвам да го пия и ако не ми понася ще му мисля т.е. ще ходя пак на лекар. Може пък тукашния препарат да е по-добре пречистен и съответно с по-леки станични ефекти  Thinking Надежди....

# 13
  • Мнения: 4 399
Мър, не си спомням съвсем точно, защото го пих преди почти 2 години. Но мисля че беше 1 таблетка от 10 мг. Довечера ще проверя и ако е много по-различно пак ще ти пиша. Не се притеснявай за странични ефекти. Аз лично нямах никакви, освен че качих 1-2 кг за 1 месец. Гърдите ме боляха колкото при нормален ПМС, а зацапване не съм имала. Мисля че ако по принцип имаш стабилна ЛФ не може да се получи зацапване от малко прогестерон.

Марински, бебчето изглежда че ще е бебка. Поне така казаха 2 лекари. Но както всички знаем, най-важното е да е живо и здраво!

# 14
  • Мнения: 1 419
Приятна седмичка и от мен, момичета - и да е изпълнена само с положителни резултати  Flutter

Херка, надявам се всичко да е наред и чакаме да ни известиш какво е станало.

Мър, аз пия Дуфастон и засега освен, че имах засилен апетит, друго не съм забелязала (зацапване или друго). Иначе моята схема е от 16 ден по 1 сутрин и вечер, в продължение на 10 дни.

Вяра, браво за бебка  Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 1 951
Морена, а каква ти беШе доzата zа утрогестана? На мен единствения ми страничен ефект е че се чудя дали имам течение или е от хапчетата... доста неприятно

Вяра, аz от чисто женски лиубопитство, иначе zнам че радостта Ще е голяма, каквото и да се роди  Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Марински  по 1 на ден .  По принцип е нормално да има някакво изтичане от лекарството .
Като се има в предвид , че може и някаква ЦС да има и ето ти коктейлче  Wink Laughing .  Виж ако е миризливо ... е друг въпроса .

# 17
  • Мнения: 1 419
Моренка, нямаше ли да изследваш нещо тоя месец?

Хера кога ли ще ни извести  Thinking

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Ая всичко съм зарязала за сега , не мисля изобщо по темата . Е , сещам се , че хремата ме е гепила точно в ЛФ , ама и без това не вярвам нищо да е станало ( както обикновенно ! ) , та няма кой знае какво значение . Много ми е добре така , като не мисля де  Grinning !

# 19
  • Мнения: 1 951
Виж ако е миризливо ... е друг въпроса .
То само това оставаШе, и сега си е доста неприятно...

Ая, много ти е интересна лентичката  Wink

# 20
  • Мнения: 390
Здравейте,всички!Нека бъде успешна и пълна седмицата!
Аз днес бях на преглед.Оказа се ,че имам проблем с тръбите.Възпалени са.Изписаха ми инжекции Гентамицин,Дурацеф и Фасижин.В петък пак съм там,да видим какво е станало.
Хера,каква е тази снимка на тръбите,че и на мен ще ми правят.Що за процедура?

# 21
  • Мнения: 1 320
ТаняН, снимката на тръбите е рентгенова снимка. Вкарва се контрастно вещество в тръбите и се следи дали пропускат. Потърси с търсачката, а също и в Зачатие-има много писано по въпроса.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ето че си пристигнах жива и здрава Mr. Green Имама си две здрави и проходими тръбички Flutter Flutter Flutter Обичам доктора Heart Eyes
Отидохме ние в 13,30 в Пловдив защото такава ни беше уговорката с доктора и ме вкараха в една много хубава стая да се съблека и да облека нощница /която е предоставена от болницата/. Приготвих се аз /ама тия нощници там все за манекени...посвих корема туй онуй и влезнап в нощницата де Mr. Green/ и дойде анестезиолога..говорихме и започна едно търсене на вена...доктора се усъмни че нарочна съм си скрила вените Mr. GreenТа сложи ми абоката и ми каза да чакам. Пуснах си тв-то и гледам аз...та по едно време дойде една сестра и с количка ме закара до залата...имах чувството че се движа с количка от влачето в лунапарка Crazy Та пристигнах аз там и ме сложиха на магаренцето...овързаха ме /сигурно мъжа ми е предупредил че съм луда крава Crazy/ и ми сложиха едно нещо на пръста...ама то не отчита...кога гледа доктора..ами аз съм пред замръзване. Не че в болницата е студено ама аз....луда работа ви казвам #Crazy Та анестезиолога казва, че е готов...д-р Даскалов каза че и той е готов..и аз да не остана назад ги предупреждавам че още съм будна/ демек да не почват Blush/ ...смях в залата естествено Crazy И заспах.....
Събудиха ме за малко...нещо си говорехме /доктора после ми каза, че съм говорела за числа и немски език Whistling/ и пак ме приспаха...и така после се събидих направо на леглото. Не помня дори как Tired И чакам аз доктора...що филми и латиноамерикански сериали ми минаха през главата...за тръбите не е истина. И после дойде мъжа ми...започнах да се обличам и ми казаха чудесната новина Mr. Green
Извинявайте за дългия разказ...много съм развълнувана и благодаря за окуражителните ви думи и стикането на палци /свършило е работа/ Heart Eyes

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 201
ей каква си скица- немскоговоряща Joy Joy
Браво за добрия резултат!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ей, тоя немски акъл ти взе  Laughing Laughing Laughing
Браво, много хубава новина.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря ви Ва и Лалка Heart Eyes  bouquet
Лалке чадо бира? петък? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 951
Браво, Хера, айде скоро пак да се похвалиШ, ама с неЩо друго  EFP

# 27
  • Мнения: 1 029
Хера,голяма си скица хи-хи Joy hahaha Joy
Радвам се за резултатите,дано скоро се похвалиш с хубави новини!  bouquet

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Благодаря ви Ва и Лалка Heart Eyes  bouquet
Лалке чадо бира? петък? Mr. Green

В петък си идва мъж ми...и нали се сещаш  Wink- няма как  Embarassed

Нооооо...ще помислим по въпроса

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Абре Херич , немскоговорящо счети  Joy .... !
Много се радвам , честит ти читав тръбопровод !
И да пуснете сега най важните посетители и послеееееее   preggo ....  newsm32 ..... #Silly  !

Между другото и моя се оказа такъв преди месец вече  Grinning!

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абре Херич , немскоговорящо счети  Joy .... !

Между другото и моя се оказа такъв преди месец вече  Grinning!
Честит ти  Heart Eyes
Ни ми са смейти ама аз наистниа сънувах цифри някакви и как е думата "хормон" на немски Mr. Green Божке чак и сънища имах в Торакс...представяте ли си колко добре съм се чувствала там...беше супер Mr. Green Критика имам само към малкия размер нощници...ще трябва още да свалям от снага си значииии Crossing Arms Crazy ама туй е бял кахър Flutter

# 31
  • Мнения: 4 212
Еее, Херкеее, браво на теб  Hug Казах ли ти 4е стискането на палците ще свърши работа, супер новини , само така Peace  Heart Eyes Ади и другият път на испански да проговориш Mr. Green тук нощни4ките са по обемни4ки Laughing

# 32
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте мили момичета.Приятна седмица ви желая.Аз нещо съм изпаднала в черна дупка, но ще гледам да изпълзя от нея Embarassed.Браво Хера-само така и вече да не се спираш с хубавите новини. smile3501

# 33
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Моренски, ми ще ги криеш тия хубави новини, а?  bouquet  bouquet  bouquet
Хубавите новини не се крият, а се споделят да дават повече надежди.
Пета, успех с излизането от дупката, не позволявай да те повлече, че става лошо.

Поздрави

# 34
  • Мнения: 390
Страхотна новина,Хера!Дай,Боже,следващия месец да ни зарадваш! Praynig
Ама,защо такава процедура за една снимка?Прости за невежеството. EmbarassedНаистина не знам за какво иде реч,а ми предстои такава.Извинявам се,ако ти досаждам!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ама,защо такава процедура за една снимка?Прости за невежеството. EmbarassedНаистина не знам за какво иде реч,а ми предстои такава.Извинявам се,ако ти досаждам!
Ами проверяваха ми проходимостта на тръбите....нали трябва да пропускат плувците Blush На някои места /като в Ст-З/ не я правят с упойка......а мен ме беше страх де..та с упойка си е супер...нищо не усещаш...спиш си..сънуваш...говориш на немски...ей такива неща Mr. Green Понеже контрасното вещество се вкарва посредством катетър и да се обезболи. Аз казах на доктора, че много го харесвам..болницата също ама съм пъзла Blush И той обеща да не ме боли....и не ме боля Flutter
Тея ще трябва да раждам при теб...с тези тесни нощници тука Crossing Arms Crazy
Аз сериазно обаче ако някой ден раждам...знам вече къде ще е това Mr. Green Само да стигна до там Tired

# 36
  • Мнения: 4 306
Хера, супер новина! Много се радвам за вас.
А пък мен така ме изненадаха приятно сутринта. Бързам, в автобуса си правя сметка какъв спринт трябва да ударя до работата и хоп ненадейно той взе, че зави и спря на спирката, която е на две минути от офиса  newsm44. Оказа се, че са сменили маршрутите заради ремонта на моста на Герджика. Толкова бях довооолнааа Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 716
Браво, Хера Laughing

# 38
  • Мнения: 4 324
ехааааааааааа Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Браво Хера, страхотна новина Simple Smile Честити ти проходими тръби Wink

# 39
  • Мнения: 390
Благодаря,Хера.Значи,да искам упойка,че и аз съм пъзла.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря,Хера.Значи,да искам упойка,че и аз съм пъзла.
Чела съм, че други момичета вземат болкоуспокояващи хапчета преди цветната снимка и също не ги боли...просто попитай доктора си и успех Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 4 272
Херка, чудесна новина! А другия месец - да се похвалиш с две чертички!
Моренски, а ти защо си мълчиш? Честити ти и на теб проходими тръби!
Само добри новини да се чуват тази седмица! Успех, момичета! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 329
Херка, хайде и аз да ти честитя убавите тръбички.
И на Моренски също, дет` се крие.

Страшно се радвам и за двете ви. Другия месец искам още по-хубава новина, може и най-хубавата. Mr. Green
Искъм пъккккккккк Crazy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Благодаря ви момичета  Heart Eyes !

 Embarassed Ва , сори !
Просто тогава хич не бях на кеф и не ми се споделяше ни хубаво ни лошо .
Та аз правих хидротубация при Владимиров преди месец . И каза " Идеални тръби " ...  #Crazy  , а аз загубих ума и дума , щот така бях сигурна в обратното ... !

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Имам питанка към по - опитните  Praynig !

От два дни съм с една гадна хрема  #Cussing out  , та ще влияе ли тя на БТ  ? 
Нямам температура , не ме боли гърло , нито мускули , абе нищо освен тая хрема .

Тенк ' ю за отговорите ви   bouquet !

# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Моренка не би трябвало да влияе. Виж ако имаш температура или заради хремата не спиш спокойно може би ще  има  разлика

# 46
  • Мнения: 856
Честити проходими тръби на Хера и Морена!
Морена, аз не съм боледувала по време на меренето на БТ и не знам дали хремата би повлияяла, но ако не вдигнеш температуре, предполагам, че няма проблеми. Пък и ти нали мериш БТ от доста време, така че можеш да сравняваш с предходните графики за ориентир.
Пета, бързо изкачай от дупките  Hug

# 47
  • Мнения: 1 320
Честита проходимост на Хера и Морена!:)
Моренка, не знам дали хремата влияе върху БТ, но ето аз вече втора седмица съм с хрема и гърлобол, а тъпата температура се е заковала на 36,4!! Вече на замръзване я карам! А днес ми е 14-ти ден и не разбирам какво става изобщо! Прекрасна ЦС засякох, боляха ме зверски яйчниците преди 3 дни, та по тия признаци ову-то трябва да е минало, ама термометъра не мисли така.

# 48
  • Мнения: 7 716
Морена, няма проблем.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Момичета  Hug Heart Eyes за отговорите и честитките !
Ва , снощи не спах хубаво ( ама това  и друг път ми се е случвало и то не рядко ) , но не заради хремата , че слагах капки и ми е отпушен носа цялата нощ .
Мър точно щото я меря отдавна и този път ми е нещо особенна температурата  ама ще видим де ... как ще се държи по - натам .
Аз нищо не очаквам , просто си наблюдавам БТто .

# 50
  • Мнения: 1 029
Момичета,четох в Библиотеката,но не открих нещо по въпроса.Извинявам се,ако повтарям някой.При хормоналните изследвания има ли ограничения за алкохола?Не че мисля да пия,но да съм наясно. newsm78
Морена,бързо оздравяване! Hug

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Морена,бързо оздравяване! Hug
Благодаря ти мила  Hug !
Днес май реши да си ходи хремището и съм по - добре . Ама нагъвам мед с лимони де  Mr. Green .
Аз не мога да отговоря на въпоса ти , дано се включи някой компетентен !

# 52
  • Мнения: 1 029
Моренка,аз миналата седмица бях същата,ходих на преглед и лекаря ми каза освен мед и лимони,много вит.С и калций да взимам.Продават вит.С на Милко Тошков за смучане-до 5 на ден,а калций+вит.С-разтворим,по 1 на ден.Мен това ме спаси.Успех! Hug

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Дани ми то с толко лимони , не знам дали е нужно повече витамин С  newsm78  , то не че аз не пия ратворими мултивитамини .... , а и отделно привършвам вече опаковка Калмацин .

# 54
  • Мнения: 1 029
Моренка,нашият лекар лекува първо с витамини и от него знам,че вит.С се изхвърля и не може да стане предозиране.И при болести много е хубаво да се увеличат дозите му,защото той убива бактериите. box
Аз иначе пия витамини Витарал,защото гледах по Т.В,че отричат комплексните разтворими витамини вече.И Калмацина спрях,защото тези Витарал баща ми също ги пие от млад спортист,години вече и в тях има всички основни вит.и минерали.Ние така се лекуваме и пазим.Целувки и пробвай ако искаш Hug

# 55
  • Мнения: 2 381
Аз днес бях на преглед.Оказа се ,че имам проблем с тръбите.Възпалени са.Изписаха ми инжекции Гентамицин,Дурацеф и Фасижин.В петък пак съм там,да видим какво е станало.

Таня, как разбраха, че са възпалени? Имаше ли някакви симптоми ?
Питам те защото и аз имам съмнения за това + съм с цистит май, та съм се надула като балон и болиии от време на време.

Аман писна ми вече  Confused

# 56
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте и от мен Grinning Нека днес се чуват само хубави неща.
Дани, не съм чувала да има някакви изисквания преди вземане на кръв за хормонални. Моите резултати излязоха - май са ОК. LH - 3,56 и FSH - 8,32 на 2-ри ден. А аз не съм вземала фолиева киселина, но чета тук колко е важно. Дали мога да я взема без рецепта и каква е най-удачната дозировка.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лекси няма проблем за фолиевата да си купиш и без рецепта или предписание...това е просто витамин Grinning Аз лично пия Неофолик - 90 хапчета и ми стигат за 3 месеца...по едно на ден Sunglasses 0,4мг. е достатъчната доза на жена искаща бебе Wink
Няма значение кога ще я пиеш...преди, след, по време на кафето...сутрин или обед или вечер...просто няма значение.

# 58
  • Мнения: 856
Аз днес бях на преглед.Оказа се ,че имам проблем с тръбите.Възпалени са.Изписаха ми инжекции Гентамицин,Дурацеф и Фасижин.В петък пак съм там,да видим какво е станало.

Таня, как разбраха, че са възпалени? Имаше ли някакви симптоми ?
Питам те защото и аз имам съмнения за това + съм с цистит май, та съм се надула като балон и болиии от време на време.
Аман писна ми вече  Confused

Niki, при възпаление на тръбите има болки, които може да са постоянни или като прерязване от време на време. При преглед, един от признаците е болка при настискане, а също и удебеление на тръбите, което се установява от лекаря. Сигурно има и други признаци, но аз знам за тези. Обикновенно се изписват антибиотици и ако се лекува своевременно и качествено, не е проблем.
Danidan, успех на сперматограмата!
Лекси, пусни си търсачката за фолиевата киселина - има много инфо по въпроса. А, виждам че Хера вече ти е писала най-основното.
Морена,  по-особената ти графика може да е резултат и от нещо друго  Flutter

Аз си пия дуфастончето и за сега нямам оплаквания - нито ми се увеличил апетита, нито ме е налегнала дрямка. Ако има и резултат от него...... Whistling

Последна редакция: ср, 26 окт 2005, 11:39 от Mur

# 59
  • Мнения: 1 029
Мерси,момичета,за стискането!Резултатите-след два дни.
 
Лекси, пусни си търсачката за фолиевата киселина - има много инфо по въпроса. А, виждам че Хера вече ти е писала най-основното.
Лекси,прочети и направо я започвай. newsm10
Мур,дано всичко е наред и нямаш оплаквания Hug
Лек ден от мен на всички! wavey

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Късмет Дани  Grinning !

Аз си пия дуфастончето и за сега нямам оплаквания - нито ми се увеличил апетита, нито ме е налегнала дрямка. Ако има и резултат от него...... Whistling
  newsm10

# 61
  • Мнения: 2 381
Благодаря ти Мърче Simple Smile
Успех този месец ти желая от сърце   bouquet

# 62
  • Мнения: 1 329
Момичета, продължавам с моите въпроси Blush

Септември - стимулация с Клостил - 2 х 1 табл. дневно.
Октомври - цикъл

И въпроса - ефективна ли е стимулацията, ако се прекъсне 1 месец или трябва да се прави 3 поредни месеца?! newsm78
Мъжа ми го няма 1 месец и затова решихме да пропуснем Ноември.
Лекарката каза, че няма проблем - така организма ще се изчисти от лекарствата.

# 63
  • Мнения: 1 951
Дарилка, и аz мисля че няма проблем да пропуснете един месец, единственото условие доколкото zнам е да не се стимулира повече от три поредни месеца беz почивка.
Успех!

# 64
  • Мнения: 390
Ники1 ,няколко дена нямах нет и чак сега виждам,че имаш въпрос към мен.
Днес ходих на преглед и възпалението е отшумяло.Тъй като вчера съм била в овулация ми изписаха Утрогестан,та ако е станал бебчо да го задържим.
По отношение на симптомите:явно аз възпалението си го нося отдавна,защото нямах някаква специална причина за него,т.е. аз не съм разбрала.Предната вечер много ме болеше ниско долу.При прегледа също.Доктора ми обясни,че при прегледа изобщо не трябва да ме боли и днес беше така.
Освен това ми каза,че има 3 органа в чов. тяло,които не настиват и яйчниците са единия от тях,та възпалението не може да се дължи на това,че яйчниците са настинали,а на някакъв възпалителен процес в организма на жената.Аз си го обяснявам с цистита,нали и той е възпаление.Преди 2 месеца и аз имах.
Това разбрах аз от прегледа днес.Надявам се да съм ти от полза.Извинявам се за закъснението.
Желая ти успех!

# 65
  • Мнения: 2 381
Таня, благодаря ти. Аз бях на лекар вчера. При прегледа изобщо не разбрах, че ми докосва яйчниците. Не изпитвах никаква болка. Преди това и корема ми натисна на няколко места и пак нямах болка. За всеки случай ми направиха тест за инфекция и днес трябва да ми се обадят.

Дарилка, Кломида е много силно лекарство и е възможно да си стимулирана и в месеца, в който си го спряла.
Не мисля, че е проблем да го прескочиш един месец.

Последна редакция: пт, 28 окт 2005, 18:03 от Niki1

# 66
  • Мнения: 3 010
Май никой не може да ми отговори.Нищо,лекарката ще ни каже.Лека вечер Hug

Скъпа с радост бих ти отговорила, но не съм в 4ас с пермограмите. Ли4но нашата катоя правихме, самият лекар я прокоментира. На мен ми каза само добра е и толкоз. Съжалявам, 4е не мога да ти помогна!

# 67
  • Мнения: 1 029
Не се притеснявай.Няма страшно,ще разбера.
Ти се погрижи за себе си,че се притесних за теб!Успех!

# 68
  • Мнения: 3 010
Не се притеснявай.Няма страшно,ще разбера.
Ти се погрижи за себе си,че се притесних за теб!Успех!

Хехехехех, а бе споко аз съм спокойна. Не може да съм бременна при ниска температура, отрицателен тест, липса на симптоми и кървене нали  Wink Ще се оправя, днес се бях изплашила, но ми мина - сигурни вси4ко си е един М и като вклю4им кистите се полу4ава разликата в консистенцията му - хо какво изказване а?!

Общи условия

Активация на акаунт