полуперманентно къдрене

  • 10 891
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Искам да попитам дали някой си е правил полуперманентно къдрене? Четох че издържа 6-8 седмици, по-щадящо е за косата и изглежда по-естествено от перманентното къдрене. Някой да е пробвал?

# 1
  • Мнения: 7
Чувала съм нещо....
Така и не намерих фризьорски салон който да го предлага .
Затова ще следя темата с интерес.
 Знам ,че има къдрене с безамонячен къдрин който бил доста по-щадящ и с него къдреното издържало около 2-3 месеца.Но пак нямам много информация дали наистина е щадящо. За безамонячно къдрене намерих няколко салона в София .

# 2
  • Мнения: 40
Ами аз намерих само този салон:
http://www.-spam071-/bg/products/17-goldwell.html
Има и описание на процедурата. Пише че изглежда "тотално различно" от перманентно къдрене, което не знам какво ще значи. Искаше ми се някой да си го е правил и да даде отзиви, как изглежда и дали вреди много на косата, че аз моята тъкмо я пооправих след 5 месеца мазане с една маска, не ми се ще да я тормозя, но пък искам къдраво Confused

# 3
  • Мнения: 7
Ами аз намерих само този салон:
http://www.-spam071-/bg/products/17-goldwell.html
Има и описание на процедурата. Пише че изглежда "тотално различно" от перманентно къдрене, което не знам какво ще значи. Искаше ми се някой да си го е правил и да даде отзиви, как изглежда и дали вреди много на косата, че аз моята тъкмо я пооправих след 5 месеца мазане с една маска, не ми се ще да я тормозя, но пък искам къдраво Confused


Браво ! Heart Eyes Ще се обадя да разпитам .
Дано да се включи и някой който все пак си е правил ! Praynig

# 4
  • Мнения: 40
Ами мама се съгласи да си направи в скоро време. Тя от време на време си прави перманентно къдрене, та това полуперманентното не може да е по-лошо. Ще пиша как е била процедурата и ефекта.

# 5
  • Мнения: 7
Аз се обаждах и говорих с няколко фризьорки. Доста добре се получавало и било много щадящо. Като минус само ,че е по-малко трайно. И ако сте се боядисвали с боя с висок процент окислител или ако сте изрусявана  с блондор  е много опасно за косата. В такъв случай предлагат проба на кичур с втория вариант къдрин за увредени коси. Аз определено съм в голяма дилема по причина ,че искам да се правя руса и явно трябва да избера или руса или къдрава ?!

# 6
  • Мнения: 40
Питах в салони край нас, никъде не са чували Явно е нова процедурата и мама се разколеба как ще даде да й правят нещо дето и фризьорките още не са го чували Confused

# 7
  • Мнения: 36
От много време насам съм се навила да се накъдря и мисля другата седмица ако ми остане време да отида до салона да разпитам, защото ми е близо на стамболийски. Ако някой преди това отиде да каже дали е останал доволен Simple Smile

# 8
  • Мнения: 40
Побут на темата:) Някой да се е престрашил да се накъдри? Аз днес минах край салона и питах, явно става въпрос за безамонячен къдрин. Но и с това нямам опит. Иначе казаха, че колко ще издържи е много индивидуално, 3-4 месеца и цената е 55-65 лв. Споделете моля ви ако някой се е къдрил безамонячно, изтощава ли много косата?   bouquet

# 9
  • Мнения: 307
И мен ме интересува. До сега съм си къдрила косата само с обикновен къдрин и издържа понякога и 4-5 месеца.

# 10
  • Мнения: 40
Мен ме съмнява тоя безамонячния къдрин дали ще ми хване на косата, че тя по принцип хич не държи на къдрене...след 1 час пак си е права, но леко по-пухкава ooooh!

# 11
  • Мнения: 40
Такам аз се накъдрих. И викам да споделя:)
Избрах си безамонячно къдрене и отидох в салона, за който съм дала линк нагоре, защото работят с продуктите на голдуел, които ги бяха похвалили други мами във форума.
Мисля че много добре се получи, изглежда все едно съм се намачкала с пяна в момента. Много по-обемна ми е косата, която иначе си беше права като праз и без абсолютно никакъв обем. Не мисля, че е изтощена. То времето ще си покаже, но къдрина който използваха беше много качествен, купих си и течна маска без отмиване, която ще ми подхранва косата след измиване, за да не "хвърчи". Много съм доволна като цяло, край на миенето всяка вечер и спането с ролки, въпреки че къдриците ми издържаха най-много до обяд. И приятелките ми много ме харесаха, сега мислят да се къдрят и те, а мама вече си се накъдри:) Нищо общо няма с бабешкия, овчи ефект, на който сме свикнали.
И с риск да излезе като реклама, искам да похваля момичетата в салона. Никога не са ме обслужвали толкова професионално:) Ако искате някоя по-заплетена или рискова процедура, най-добре да отидете там. В крак са с най-новите технологии и козметиката им е много качествена.  bouquet

# 12
  • Мнения: 36
А можеш ли да качиш някакви снимки, защото и аз искам много да се накъдря, но немога да събера смелост още  Hug
И каква цена ти излезе къдренето?

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 10:38 от Katia_K

# 13
  • Мнения: 7
Такам аз се накъдрих. И викам да споделя:)
Избрах си безамонячно къдрене и отидох в салона, за който съм дала линк нагоре, защото работят с продуктите на голдуел, които ги бяха похвалили други мами във форума.
Мисля че много добре се получи, изглежда все едно съм се намачкала с пяна в момента. Много по-обемна ми е косата, която иначе си беше права като праз и без абсолютно никакъв обем. Не мисля, че е изтощена. То времето ще си покаже, но къдрина който използваха беше много качествен, купих си и течна маска без отмиване, която ще ми подхранва косата след измиване, за да не "хвърчи". Много съм доволна като цяло, край на миенето всяка вечер и спането с ролки, въпреки че къдриците ми издържаха най-много до обяд. И приятелките ми много ме харесаха, сега мислят да се къдрят и те, а мама вече си се накъдри:) Нищо общо няма с бабешкия, овчи ефект, на който сме свикнали.
И с риск да излезе като реклама, искам да похваля момичетата в салона. Никога не са ме обслужвали толкова професионално:) Ако искате някоя по-заплетена или рискова процедура, най-добре да отидете там. В крак са с най-новите технологии и козметиката им е много качествена.  bouquet

И аз моля за снимки ! Praynig

# 14
  • Мнения: 0
mama i lily -     Може ли повече инфо:В салона на "Стамболийски"" ли беше(1 от преките улички)?Колко дълга ти е косата?Колко време ти отне цялата процедура?Трябва ли да се използват специални препарати за поддържане на този постигнат ефект.Защото аз съм с дълга чуплива коса-но искам да се накъдря по този начин,но все още се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт