Какви гадости и странности обичате да ядете?

  • 37 772
  • 394
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В момента ям кисело мляко със сода за хляб-обожавам, адски ми е вкусно . Какви са вашите странни комбинации?

Последна редакция: сб, 28 юни 2014, 10:01 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 27 524
Май нямам нищо изчекнато в менюто си  newsm78 Сладко от лук с пастет или месо, ама то си е класическо това, не е странно. Ако се сетя, пак ще пиша  Simple Smile

# 2
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Аз обичам филийка намазана с масло,сладко от ягоди и много сирене натрошено отгоре,ама и това май не е кой знае колко странно. Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 581
 Някои от моите кулинарни извращения са:
 - сладко със солено
 - бира и таратор или салата Снежанка
 - любимото ми мезе за бира е нещо сладко - торта, палачинки, баклава, толумбички и т.н.
 - риба и кисело мляко (знам, че е вредно, но ми е страшно вкусно)
 - хляб и компот
 - най-редовно слагам в маринатата на месото чесън и мед
 Има и още, но в момента не се сещам.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Шоколад със солети hahaha

# 5
  • Мнения: 62
Филийка намазана с масло и мед и саламче отгоре  Peace
Случавало се е сутрин с кафенцето да си похапвам и свинска кожичка  Embarassed

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Филийка намазана с масло и мед и саламче отгоре  Peace

Ау, това звучи много гадно

# 7
  • Мнения: 428
Когато в тортата има много сметана,задължително ям от буркан кисели краставички,независимо от сезона.Мноооого вкусна комбинация Laughing

# 8
  • Мнения: 27 524
И аз много обичам торта с бира, много мои познати също. Братовчедка ми си яде пържените картофи с лимонов сок, а една позната яде шоколад задължително с хляб.

Кофти комбинация ми е и диня с хляб и сирене, както много хора я хапват  Confused

Филийка намазана с масло и мед и саламче отгоре  Peace

Ау, това звучи много гадно

Това:

Случавало се е сутрин с кафенцето да си похапвам и свинска кожичка  Embarassed

много повече  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 15 449
Май нямам нищо изчекнато в менюто си  newsm78 Сладко от лук с пастет или месо, ама то си е класическо това, не е странно. Ако се сетя, пак ще пиша  Simple Smile
А сладкото от калинки, ти ли беше яла?

# 10
  • Мнения: 945
Слагам оцет почти на всичко - на мусака, на пържени картофи, на риба и др. Mr. Green
Но това не е много странно, тук прочетох някои гадни комбинации #Shocked

# 11
  • DE
  • Мнения: 971
Аз "гадории" не ям, гледам да се предържам към съотношението
сладко със сладко и солено със солено!
Моята сестра закусва редовно филия намазана с масло и мармалад и отгоре риба с доматен сос от консерва.
Преди години си топеше  кисели караставици в течен шоколад ooooh!

# 12
  • Мнения: 415
Аз не правя чудни смески, но синът ми обича да реди парченце шоколад върху луканка и много му се наслаждава или шоколад с кашкавал, или шоколад с пълнени чушки с ориз и кайма, или торта със свинско филе...
За сега никой не се престрашава да му опита комбнациите  Stop

# 13
  • Враца
  • Мнения: 94
Обожавам да смесвам сладко със солено.
А доскоро докато бях бременна похапвах медени питки с кисели краставички(като ги редувах -ръпна от едното,ръпна от другото) Embarassed

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Малее, някои от отговорите ме шокираха.  Shocked
Аз не ям нищо гадно и странно. Но не ми пречи да ям торта първо и след нея непосредствено салата или пържола или каквото и да е солено. Т.е мога да започна храненето от децерта към салатата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт