Болки в корема след аборт

  • 28 814
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте , преди няколко дена претърпях аборт , първия ден нямах никакви болки , само леко кървене.На 6тия ден вечерта започнаха страшни болки нещо като контракции(болеше ме много корема , но през няколко минути започваха още по силни и нетърпими болки) . Какво да правя , случвало ли се е на някой ?Моля поммогнете ми !

# 1
  • Мнения: 186
Принципно е нормално,а контракциите спомагат за чистенето на организма,но все пак се консултирай с лекаря си

# 2
  • Мнения: 9
Принципно е нормално,а контракциите спомагат за чистенето на организма,но все пак се консултирай с лекаря си

Мерси много , не ми се иска да му званя защото ми каза да отида след 10 дни

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 14:54 от AnMary

# 3
  • Мнения: 186
не съм лекар,но знам,че когато има услужнение след аборт се вдига висока температура с изхвърляне на много съсирици,ако нямаш температура мисля че няма за какво да се притесняваш,и не се притеснявай да си направиш една консултация по телефона щом си притеснена,все пак на тях това им е работата,по добре се обади вместо да се тормозиш и притесняваш излишно

# 4
  • Мнения: 100
Миличка отивай веднага на лекар това не е за пренебрегване.Миналата година февруари и аз направих спонтанен аборт и последва чистене.Изписаха ме веднага но пиех хапчета доста дни.Не си спомням да съм имала каквито и да е било болки само кръвотечението ми беше обилно.Юни месец пак забременях и сега малката принцеска ми е на 3 месеца.Незнам дали твоето е било спонтанен аборт но ако да тогава горе главата всичко си е с късмета и времето.

Поздрави и успех!!!!

# 5
  • Мнения: 9
Не беше по желание , макар че не го исках много!Незнам мисля да исчакам и днес и ако пак има нещо тогава да отида на лекар.

# 6
  • Мнения: 77
Зависи колко силни са болките.Ако са търпими това е свиването на матката.Преди 2 години и аз правих спонтанен аборт и ме болеше,и доктора ми го обясни така.Но не се притеснявай да се обадиш твоя,нека да си спокойна Hug

# 7
  • Мнения: 9
Написала сам го грешно.Аборта беше по желание!

# 8
  • Мнения: 9 814
Случвало ми се е да, с тази разлика,че при мен не беше пожелание, но отново в ранна седмица. Оказа се, че не са ме изчистили като хората. Аз имах и обилно кръвотечение.
Моят съвет е да отидеш на лекар.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
При добре изчистена матка не би трябвало да има нетърпими болки.
Отивай на дежурен лекар да те погледнат. Може да се е събрала кръв в матката.

# 10
  • Мнения: 9
Бъдете спокойни ходих на лекар и всичко мина добре!Нищо ми няма !

Общи условия

Активация на акаунт