Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 юни 2010, 23:35 ч.

Отзиви за уредите марка Taurus

• 8 589
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, бих искала да се допитам до ползвалите и ползващите уреди от тази марка и по-конкретно за микровълновите и абсорбаторите.

# 1
  • у нас
Доволна съм от тази марка. Имаме техен аспиратор и други уреди от същата марка. Нямам забележки.  Peace

# 2
  • Където е сърцето
Зависи има и лоши изпълнения като всички останали марки.Както казвам вече всичко е на късмет. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 3
Да, благодаря Ви, момичета,  bouquet
Един познат майскор казва, че като отворел телевизор от различни марки нямало никаква разлика в частите, и че само иметои добрата реклама оскъпявала уредите, но все пак не бих искала да си купя уред правен по-ръчен труд от дрогирано китайче.
Дано имам късмет!

# 4
Имам аспиратор от тази марка. Като реактивен самолет шуми, а работа не върши. Ще го сменям Peace

# 5
  • София
Микровълнова ползваме от 3 години, доволна съм.

# 6
  • Пловдив
Имаме прахосмукачка и засега всичко е ОК!  Peace

# 7
  • Варна
Ето, че всичко е различно - имах прахосмукачка, аспиратор и радиатор. Таурус ли? Никога вече!

# 8
  • "горееееее,горееее"
Имам микровълнова и сокоизстисквачка, закупени по съвет от приятелка, която ползваше уреди на марката. Нямам забележки.

# 9
  • София
Имам аспиратор ползвам го вече 2г. и съм доволна.

# 10
Микровълновата вече я купих, просто не можах да устоя на дизаина и цената, за аспиратор още не съм решила Rolling Eyes
Благодаря ви, момичета, за отзивите!

# 11
От 8 години имам тостер,който работи всеки ден-без проблем и от една година микровълнова.Доволна съм

# 12
Ютия-много е добра, има функция за самоизключване ако не се използва / забрави. Купихме я като се роди детето, 4 г работи безпроблемно.

# 13
Имам фритюрник, много съм доволна, всичко му се разглобява и мие в миялната, чудно направо

# 14
  • Варна
Имам сешоар и аспиратор Таурус от доста години. Работят без проблем, аспираторът е мощен, изтегля всичко, доволна съм.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт