Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми

  • 9 989
  • 94
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 168
1-№8
2-№4
3-№3

№1 е много оригинално, но и на мен ми се губи декупажа

# 46
  • Мнения: 139
Искам най-официално да се извиня на участничката с номер 6 (насмалко да и напиша името #Silly) Hug Не съм качила снимка на паното малко от по-далече.Няма да се оправдавам като ученичка, само да кажа, че не знам по каква причина тая снимка не се е качила в албума.Възможно е да е било от калпавия нет в къщи, а е възможно също да съм я пропуснала  Embarassed Слагам линк към нея, тъй като не мога вече да си редактирам поста със конкурсните работи.

http://www.album.bg/dekupazh/images/23943038/

Моля всички, които поради липсата на тази снимка не са разбрали творбата, да се редактират.
Който не може, а има желание, просто да го направи в нов пост, само отгоре да напише РЕДАКЦИЯ. Ще внимавам много, когато започна да броя гласовете.

Номер 6, много се извинявам и се надявам да не ми се сърдиш Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 7 384
                        Крис,не се притеснявай  Laughing то е ясно,че е пано и не е необходимо разяснение защото не прилича на бутилка или нещо друго освен плоскост,а като се има едно на ум изпълнението си става само за украса - извода е ПАНО! Peace
                        Антомче,бях разочарована от Етъра.Помня го от едно време и очаквах да накупя какво ли не,нооо...видях изоставен и запуснат етнокомплекс,в който и китайска стока си имаше...та все още не мога да се преборя с разочарованието си.Май очакванията ми са по-големи та и разочарованията също. Laughing Благодаря за линкчетата!  bouquet Красиво е и добре ,че......от далеч не личи от къде сме минали. ooooh!

# 48
  • Мнения: 777
Искам да позравя всички за положения труд   bouquet Доста се затруднявам в избора си, защото всяка творба по свой начин носи духът на България и всяка има своята индивидуална красота. Ще гласувам, според моята представа за типично българското...
 
1 място - номер 3
2 място - номер 8
3 място - номер 4


Искам да кажа и няколко думи за всяка творба  Blush

номер 1 - Много впечатляващо морско пано, имам чувството, че е толкова истинско, че ще чуя шепота на вълните и пяната ще се разбие в брега всеки момент. Много красиво и ефектно с природните материали, които са използвани, ако темата беше друга - щях да гласувам за него, но просто не е в представите ми за "България в сърцето ми", въпреки, че това е място в  България... просто не е достатъчно емблематично...

номер 2 - Една от най-емблематичните за България местности, поздравявам за избора й, също и за релефа по рамката... Може би. щеше да се постигне по-голям ефект, акоо декупажа беше направен на друг предмет или повърхност...

номер 3 - Гласувах за първо място, защото тук улавям българския дух, българското село, българина от отминалите времена... типичните български носии, уважението в семейството  като ценност, българската къща, българската роза... Поздравявам участничката, за изключително точно подбрания мотив...

номер 4 - Тук виждам вложени много старание - със всички тези черупки  Crazy Типични български обичаи са подбрани за гърба на бутилката, а в обратния декупаж - българската роза, известна по цял свят, а като декорация е добавено и шишенце розова вода Simple Smile Много оригинално и добре изпълнено според мен.

номер 5 - Обичам созполските къщи Simple Smile тази е такава, ако не греша... рибарски мрежи... морето... Също мисля, че като при номер 2, може би трябваше да е на друга повърхност...  Иначе ми харесва идеята със залепени раковинки Simple Smile

номер 6 - Картинките не са достатъчно ясно, става ясно, че става въпрос за нестинари... но като цяло не се вижда много добре и фона е прекалено силен, първо той грабва погледа, вместо акцента да е върху картинките...

номер 7 - Харесва ми идеята за картата на България и вмъкнати в нея нейните забележителности, но мисля, че щеше да е по-добре, ако това не беше готова картичка,  а нарисувана карта с отделни принтирани картинки, така че да се получи като колаж...Нарисуваните цветя са много красиви, но фона също можеше да бъде измислен по-български...

номер 8 - Харесва ми, защото тук отново виждам българското - трудолюбивия българин, народните носии, Розовата долина, прочутата българска роза Simple Smile Много сполучлив обратен декупаж, с добре подбран мотив, добре подбрани цветове за фон според мотива.

Момичета, поздрави за положените труд и старание   bouquet надявам се да не съм обидила никого, ако е така, моля за извинение  Embarassed Просто исках да споделя мнението си за всяка творба и да отбележа плюсове или недостатъци според мен... Въпреки това, всички вие сте доста крачки пред мен, защото на мен ми липсва смелостта да участвам в конкурс за сега... мога само да гледам и да се уча... Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
1 място - номер 5
2 място - номер 1
3 място - номер 6

# 50
  • Мнения: 376
1 място-N: 3
2 място-N: 4
3 място-N: 8

поздравявам и всички останали участнички   bouquet

Относно конкурсите-да не се отпускаме момичета  Naughty Всички,няма отидем по едно и също време на почивка!Аз мисля,че трябва да си има конкурси

# 51
  • Мнения: 2 022
Докопах се и аз до компа   Animal Snail  ай ся да ви видя и дам по един глас smile3514

1. място -№ 8
2. място -№ 2
3. място -№ 3
Уж сите сме българе и любиме отечеството, пък ...
Успех юначки!

# 52
  • Мнения: 139
РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ КОНКУРСА:
Първо място номер 4 - НАДЕТО
Второ място номер 8 - АНТОМ
Трето място номер 3 - ВИВИАН

ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ!!!

НОМЕР 1 ЦАНКА
НОМЕР 2 ЗДРАВКОВА
НОМЕР 5 МУМИТА
НОМЕР 6 ХАВАСКОТО ДУПЕ
НОМЕР 7 ДИДИ ДИМИТРОВА

# 53
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО на победителите!!!  bouquet
Нямах намерение да участвам в конкурса, но когато прочетох поста на Крис, че участниците са много малко, реших все пак да се включа.Знам, че чинията ми няма завършен вид, Embarassed но....трябваше да реагирам бързо - оставаха няколко часа само. Следващият път ще се постарая повече!!! Всички сте много добри!Браво! newsm20

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
NadiaStoianova , wiwian
Поздравлявам ви за победата и ви поздравявам за прекрасните неща които сте направли!

Наде, а с тези черупки, за пореден път ми взе акъла с изключителното си търпение, перфектно изпълнение и невероятно въображение  omm

Що се отнася до моето класиране, изклюбително съм трогната и щастлива, че чинийката ми ви е харесала  newsm51 Благодаря ви!

да си покажа и гръбчето на чинийката
http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche2010.460500.19446261

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито на победителките.  bouquet

# 56
  • Мнения: 376
Честито на победителките-НАДЕ,АНТОМ и ВИВИАН!  smile3501
Браво,момичета!Много хубави творби!Антомче ,гърбът е страхотен,и one stroka е станал супер  newsm51
Вивиан ,моляте пусни картинката,много ми хареса!
Наде ,а ти с това търпение и перфектност да редиш черупкиии........... newsm20 шапка ти свалям!

Поздравления и за всички останали момичета!За труда и ентусиазма!



Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 10:38 от zdravkova

# 57
  • Мнения: 414
аз също искам да поздравя Надето и Антомче   bouquet честито момичета и още много много бъдещи успехи ви желая   bouquet
Диде Димитрова чинията ти е много хубава,но още по красив е жестът който си направила   bouquet
Здравкова ей сега ще ти пусна картинката,тя е картина  на Владимир Димитров-Майстора

а тук ще покажа какво първо бях направила за конкурса,но нещо не съм доволна,сякаш  липсва нещо  newsm78,а от дете обожавам тези баба и дядо и реших тях да представя
http://picasaweb.google.com/wiwian.ivanova/Decoupage#5488842839465329602

# 58
  • Мнения: 165
Честито на победителките  bouquet
Поздравления и за останалите участнички Hug
Моля Надето и Вивиан да ми изпратят адресите си на лични за да им изпратя наградите. На Антомчето го имам.

# 59
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
На Антомчето го имам.
Искам си я лично  cheers Drunk  food010 питието е по избор на подарявашия  Wink

Когато обявих наградите и през ум не ми минаваше, че може да се добера до толкова пристижно място, но сега като се замисля ми изглежда скучничко да си стисна самичка ръчичката и да си връча бутилчица  Joy затова моля canka_atn  Praynig Praynig Praynig /четвърто място/ да ми пусне адресче на лични за да и пратя наградка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт