уреждане на раждане(секцио)в пловдив

  • 507
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
здравейте на всички мами!
ще ви помоля за помощ,защото явно бъркам някъде Thinking
положението е такова:бременна съм за втори път и съм вече в 9 месец.имам едно нормално раждане и едно страхотно момиченце.проблемът е ,че имам миома(субсерозно разположена)и искам сега да родя секцио и да я махна при раждането.досега ходих на женска консултация в поликлиниката до нас.лекарката вече ми даде направлението за хоспитализация и аз реших да раждам във ВМИ.обадих се на Милчев и се видях с него.обясних му положението и той каза,няма проблем,ще родиш секцио и всичко ще изчистим!обади ми се пак 5 дена преди термина!(моят е на 4.07)
аз честно останах малко изненадана!така ли става?ми ако бебето раши да излезе по-рано?как ще се организира всичко?трябва ли да търся друг лекар?доколкото знам секцио назначават 2 седмици преди термин,мамите си знаят на коя дата ще раждат... Thinking
съгласна съм и да си платя...но поне да съм наясно.....направо се чудя какво да правя....вие как сте се организирали,как е минало всичко.....колко струва.....
ще чакам с нетърпение отговорите ви.....благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 5
започвам да си мисля,че това е голяма обществена тайна!никой ли нищо не знае??? Confused Confused Blush Thinking

# 2
  • Мнения: 154
Аз не мога да помогна,но ти като си се срещнала с него защо не го попита?Той наи добре ще ти каже това което те интересува.

# 3
  • Мнения: 5
той ми каза,че няма проблем да родя секцио и да махнат миомата(защото от първото раждане се наслушах на какво ли не!че никога не се прави така,защото има голяма кръвозагуба и др)но все си мислех,че всичко трябва да е предварително ясно!на тази дата с багажа и след изследванията...раждаш,а така излиза,че може и всичко да започне и тогава да се оранизираме...пък каквото стане....тази неизвестност не ми харесва!ако почна да раждам,ще му се обадя пак и ще действаме,ама така ли е при другите....все си мисля,че не това е начинът.....

Общи условия

Активация на акаунт