На Морска честитим Елица! Да стане хубава умница! /АВГУСТ/

  • 25 163
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Лу, мерси мила! Аз помислих, че е купешки /крема/ Simple Smile Браво на Саашко за всичко! Герой е той  Hug
Вася, да видим! Която и да е датата, само да е август и всичко да е ОК  Praynig
Ама мн ми липсвате ... ама като ми е топло и не ми се пише чак ...  Embarassed
Вале,   bouquet   love001

# 31
  • Мнения: 423
Хе хе, Кроки, твоя мъж го дай насам, да прочете някоя друга лекция на моя:)

# 32
  • Мнения: 25
Ехооооооооооооооо  Hug
Къде сте всички? smile3502
Днес петък ден на майстора newsm47
Влизам да ви кажа чао, че ще потегляме пак на път  travel Взела съм бански, мислим да си направим първия плаж за годината   grinning039
Весел уикенд от мен  smile3534

# 33
  • София
  • Мнения: 3 823
Вася, хайде весело изкарване на уикенда  Nature Sunny.

# 34
  • Мнения: 243
Вася хубаво си направила, че си взела банските  Sunglasses Благородно ти завиждам  Wink
Тук слунцето направо ще ни изпържи  #Crazy И по тая тема да ви питам нещо - каква е разликата м/у детските кремове/ лосиони/ спрейове против слънце и тези за възрастни  newsm78 Ако фактора е висок, защо да не намацам и Яни, или пък обратното що пък аз да не се наклепотя с детски спрей  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 389
Здравейте и от нас
 Вася ,приятно изкарване

Снощи бяхме на родителска среща в ДГ ,където  Марти ще ходи от септември
 Нямам думи да ви опиша колко съм ядосана и потресена. Нямат спално помещение,има много функционално помещение. В което се играе и когато стане време за сън разпъват диванчета и едни като шкафове и от там се показват тесни "легла"  Силно казано легла. А отгоре на всичко тези така наречени легла са 14 на брой, и две диванчета. Всичко е от на баба ми времето. А приетите деца са 25. Ако се съберат всички  деца познайте къде ги слагат--на походни легла. Бясна съм . как могат да лежат на тази кълка,като си приел 25 деца си длъжен да им осигуриш нормални легла.. #2gunfire
Но никой не те пуска предварително да видиш къде ще ходи детето ти ,къде ще спи. Ако знаех ,изобщо нямаше да се бутаме там. Единствено ме успокоява мисълта ,че учителките са много свестни.
 Ако някой знае към коя инстанция или към кого конкретно да се обърна,ще изпиша ако трябва един тон мастило...,но това за бога е 21в. ,как може подобно нещо ..

# 36
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Вася, приятно изкарване и плажуване.  Hug
И ние ще зачезваме, но утре.  travel
Ей, да не вземе някой да роди, докато ме няма. Naughty Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 530
 HugПривет.
Или не знам каква е разликата в мазилата за деца и възрастни ама аз винаги съм използвала детските .
Вася приятно изкарване на уикенда.
Имаме си нов член на семейството малко зайче,подариха го на децата.Проблема е ,че мъниците ужасно ги е страх от всякакви животни. Гледат зайчето отдалече и не се осмеляват да го пипнат,снощи зайко избяга от клетката и настана ужасна паника децата се качиха на дивана и пищят зайчето и то уплашено не знае къде да се скрие ,половн час не можах да хвана горкото животинче .
Лулу приятно изкарване на уикенда и на вас.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 556
vasq-губя се аз,губя се.
Всеки ден съм тук,но нямам какво да ви напиша.
Стилиян пак го пуснах на ясли,че аз ще започвам скоро един курс по компютри и така.
Но днес разбрах,че в групата имало болни дечица,пак с този вирус с 40 градуса темп. и май другата седмица ще си го погледам.
После (живот и здраве)става по-лесно,защото нашите излизат в отпуск и ще го погледат,аз докато се ограмотявам с курса.
А,Стили само реве:''Мамо,не искам да учиш.Искам да си стоиш в нашия дом и да ме гледаш мен.''
Много му е мъчно на тези ясли.
И пак живот и здраве,брат ми тези дни ще идва да включи компютър в ''нашия дом'' и по-натам ще пуснем интернет и ще съм на линия всеки ден.
Ех,благородно ви завиждам за плажа.Приятно изкарване.Лулу и на вас.
Ние ще се пържим събота и неделя в Пловдив.
Приятен ден на всички.

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Валеске, май за градините отговаря Столична община и натам трябва да насочиш оплакванията. Но не съм съвсем сигурна де. newsm78 Това с леглата е много гадно.  Thinking Добрата част е, че учителката са свестни. А свестни учителки в днешно време рядко се откриват. Peace Дано намерите решение на проблема с леглата. Може би трябва да се съберете повече родители и протестът да е подписан от повече хора, а не да бъде едноличен. Тогава ще му обърнат по-голямо внимание. Thinking
Ди, милият Стилиян. Hug Дано адаптацията с гладината стане по-лесно, отколкото с яслата. Praynig В този ред на мисли - нашият пък вчера нали си остана у дома и имаше драма. Сутринта беше облечен и обут на вратата, защото искаше в "гадинката". И удари рев, защото го оставихме у дома. След един час директно си каза: "Искам при Марина!" Naughty А Марина е една от мед.сестрите на групата им. Mr. Green
Или аз за децата винаги купувам най-висок възможен фактор - 50 обичайно. Но непременно детски, че са с по-малко химии. И съвсем резонно си го ползвам и аз. То така или иначе двамата няма как да оползотворят цяло шише за едно лято, а не става да го пазя за следващото, защото си губи качествата. Grinning

# 40
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Много радости на всички заминаващи на почивка  Hug

Тук е голяма жега във Варна, от 12 до сега сме си вътре, че не се седи навън. След около половин час мисля да ходим пак на плажа, дано се е поразхладило  Sunglasses

Или, аз ползвам детския на Йована, не видях смисъл да купувам отделен за мен. Нейния го взех фактор 50 и въпреки това почерняхме малко и двете  Peace

# 41
  • Мнения: 116
Здрастиииии!
Много топло бе хора  Mr. Green

...
Ей, да не вземе някой да роди, докато ме няма. Naughty Heart Eyes
пепел ти на устата пък на теб  Heart Eyes

Вася и аз ти завидях душко. Айде весело!
Имам тортени въпроси! За блатове, фондани и марципани ... който му разбира да пише - аз ще надничам ... трябва да направя някакси една голяяяяяяма торта  Joy

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 19:46 от Lion's cub

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Лъвичке, скачай веднага в готварския в Тортената библиотека. ШПрочети я, ще ти се изясни  Peace ДОста подробно е написана и има линкове към видеа нагледно  Peace

# 43
  • Мнения: 116
Лъвичке, скачай веднага в готварския в Тортената библиотека. ШПрочети я, ще ти се изясни  Peace ДОста подробно е написана и има линкове към видеа нагледно  Peace
Бобче, исках да ми препоръчате рецепта за блат и фондан, които да  направя за първи път и да станат  Embarassed, че моя скъп ще има рожден ден. Искам да е сладка ... друго не искам  Heart Eyes

# 44
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Лъвице, не е точно блат, но може да използваш рецептата за шоколадовия сладкиш с майонеза на Сладка Хапка. Става супер лесно и бързо, даже няма нужда от миксер. И е толкова вкусноооо.... Heart Eyes Аз много пъти съм го ползвала вместо блат.
Ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464514.0

Хайде, аз отивам да боря възглавницата, че съм направо гроги днес. Tired

Общи условия

Активация на акаунт