Раз,два,три МАРТЕНЧЕ2010 на разходка изведи(5)

  • 25 545
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 275
Карменче,
препоръчвам ти Д-р Николай Подолешев -дерматолог от ВМА, беше ми клиент в Банката, за съжаление съм изтрила телефонът му от моя телефон.
Няколко пъти съм го засичала да гостува в предаването на Гала, отделно имам прекрасни отзиви за него от мои колежки, които са го посещавали с различни проблеми.
P.S Намерих му тел. ще ти го изпратя на лични!

# 736
  • Мнения: 68
и аз да поздравя с добре дошла новата мама.  bouquet

синева Hug аз млко му помогнах онзи ден му показах че си има крачета и на него му стана много интересно и веднага започна да ги търси и вече с голямо удоволствие си ги хваща.да не говорим че се смее на глас отдавна и държи играчките си с ръчички-много обича.
ех и аз да похваля малко момченцето ми че иначе само за боледуване ви говоря Tired
каде се иозгубиха всички,много опустя форумчето newsm78

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 336
Е, дойде време и аз отново да се включа - нали си гледам децата самичка, та въобще не ми остава време да чета и пиша, особено като е хубаво времето, че гледм по цял ден да сме навън.
За шишетата - аз съм основно на Авент (имам и на Чико и на Нук и също ги ползвам) - тях ползвах за каката, и така си и остана и за малкия - не съм ги сменяла (е, и ние ги ползваме системно от 1/2 месец - преди това се кърмихме), и не мисля скоро да ги сменям.
За млякото - заради повръщане на фонтан педиатърът ни предписа Аптамил АР, но от него се запече, търсих да го сменя с НАН АР, но вече не се произвежда, та затова сме на Фризовом. Според педиатъра не трябва постоянно да се ползва лечебно мляко, особено когато случаят с повръщането не е тежък, та от 1 седмица смесвам Фризовома с Фризолак, а от другата - минавам само на Фризолак. Макар че имам предразсъдъци към това мляко и искам да го сменя - моля споделете вашия опит - кой какво мляко ползва.
Иначе и ние сме мързеливи и не се обръщаме (изключая единствения път, когато падна от дивана на земята).
Иначе все още гладя (и не мисля да спиръм въпреки оскъдното ми време - ще спра евентуално ако си купя сушилна), и изварявам бибероните, защото не ползвам веро при миене.
Та така - поздрави от мен на всички!

# 738
  • Мнения: 3 246
честити месечинки на всички пораснали дечица Hug  bouquet
четох четох но калко запомних е друг въпрос, не мога да не кажа обаче Синева, много е сладка снимката с всичките Любовци Hug
Натали Hug
Ахони, браво на твоята хубавица, честно казано успокоих се че не сме най-тежките, Дани е 8 кг. Hug
обсъждате шишетата, ние сме на авент, вярно е че подливат, но на мен това ми го правят две от шишетата, а другите нямат проблем, иначе видях тези на томи типи и много ми харесаха, та ще си мисля дали да купувам и от тях newsm78
хубав ден на всички, аз не мога да пиша че Дани ми е в ръцете и нещо не смогвам

# 739
  • София
  • Мнения: 275
Кали7, и моето момче е от големичките, днес го премерих и тежи 7900гр., хич не се притеснявай.  Laughing

# 740
  • Мнения: 3 246
Антония Hug чудя се как ще го нося докато проходи, ще ни болят кръстове, ръце Grinning Hug

# 741
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Имам предложение за ново заглавие ако го харесате

"Слънце весело пече - МАРТЕНЧЕ ще ходи на море"

# 742
  • Мнения: 68
нанина супер е,аз съм за newsm10

синева зло да те забрави и аз исках преди да ти пиша за снимчицата,много е готина Hug

леле като ви слушам за кг на бебчетата май ние сме най финни а уж най големи се родихме newsm78-сигурно се е метнал на баща си защото иначе си хапва детето,поне за мен и педито си е нормално знам ли Whistling

бона фидес аз давах нан,но сега минахме на милумил.за сега съм доволна ще видим на края на месеца как качва от него,но му харесва.
за шишетата сега като0 каза и аз се сетих че до 3 месец се кърмихме и сега незнам дали да ги сменявам.но така или иначе ще трябва та ще взема някое новичко newsm78

# 743
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте и от мен.
Не съм минавала скоро да пиша, та ето ме.Иначе ви чета редовно,но нещо ми е смотано и затова не пиша.
Ени нацелувах я дебелана Hug Hug Hug
Кали7 и ние сме от тези пухкавите.Ичка беше на 28.06.-8кг,сега незнам колко е newsm78,ама определено и тежи дупето Mr. Green
Нанина супер е заглавието -да пусна новата темичка ,а?
натали,Карменче гушкам ви много.
Синева да нацелуваш най-малкия Любо от мен и шишка Hug Hug Hug

# 744
  • Мнения: 110
Абе моми4ета преди време ви питах за тия ваксини.моита докторка се опитва да ме убеждава 4е нямаме право на синфлорикс,застото когато бихме 1та ваксина яПентаксима не бе6е до6ал и сложихме дифтеткок. След това за 2 пат сложи пентаксим и се опитва да ме убеди 4е Синфлорикс се слага само с 1ва игла Пентаксим .Демек сега като сам сложила от старата не ми се полага Синфлорикс.
Незнам ясно ли го обясних,ама ве4е се ядосвам,аз ли сам малоумна или на такава ме правят newsm78
$ела сам и новия имунизационен календар-зна4и на февруар4ета се слага а на мартен4е не Rolling Eyes
ако сам права кажете ми каде да питам официално и да и принтирам отговора
Извинвтв за-буквописа-ама ми се иззтри и го пи6а пак  и така ми е по барзо
Целувки на вси4ки!

ааа ето и какво намерих-         http://www.mh.government.bg/Articles.aspx?lang=bg-BG&pageid= … p;categoryid=2500    и това-        http://riokozpd.com/%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%BE-%E2%84%96-32-00-15-%D0%BE%D1%82-21052010%D0%B3-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B7-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83

а и забравих да ви кажа 4е тогава му я би като се изказа 4е нямало да сложи на някоя циганкаа на мен-все едно ми прави услуга за 160 лв  ooooh!сестате ли се

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 19:48 от ilein7

# 745
  • Враца
  • Мнения: 94
ilein7 полага се на всички деца родени 2010г.
На нас ни слагат само Пентаксима,за да не товарят имунната система и да избегнем тези страничните реакции като температура,загуба на апетит и т.н..Така,че настоявай си за ваксините и ако не помогне и това се обърни към Здравната Каса с оплакване.
Сега като и сложат на Ичка този месец последния Пентаксим от другия почваме Синфлорикса

# 746
  • Мнения: 283
Абе моми4ета преди време ви питах за тия ваксини.моита докторка се опитва да ме убеждава 4е нямаме право на синфлорикс,застото когато бихме 1та ваксина яПентаксима не бе6е до6ал и сложихме дифтеткок. След това за 2 пат сложи пентаксим и се опитва да ме убеди 4е Синфлорикс се слага само с 1ва игла Пентаксим .Демек сега като сам сложила от старата не ми се полага Синфлорикс.
Незнам ясно ли го обясних,ама ве4е се ядосвам,аз ли сам малоумна или на такава ме правят newsm78
$ела сам и новия имунизационен календар-зна4и на февруар4ета се слага а на мартен4е не Rolling Eyes
ако сам права кажете ми каде да питам официално и да и принтирам отговора
Извинвтв за-буквописа-ама ми се иззтри и го пи6а пак  и така ми е по барзо
Целувки на вси4ки!

ааа ето и какво намерих-  http://www.mh.government.bg/Articles.aspx?lang=bg-BG&pageid=462&home=true&categoryid=2500

а и забравих да ви кажа 4е тогава му я би като се изказа 4е нямало да сложи на някоя циганкаа на мен-все едно ми прави услуга за 160 лв  ooooh!сестате ли се
ILEIN7 полага се по здравна каса....със сигурност ти го казвам.. аман от педиатри които се опитват да изнудват .. направо ми иде да ги #2gunfire ... отиваш и и казваш, че на детето му се полага и това е. Не може да го плащаш Shocked доколкото знам на всичкото отгоре ваксината е и скъпа.. при положение, че го отпускат от касата е кощунство да даваш толкова пари. Другия вариант е да пуснеш оплакване и я сменяш Naughty

# 747
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
ilein7 И ние сме мартенче, но ни биха и Пентаксим и Синфлорикс - вече имаме два приема. Твоята педи явно много се е объркала още първия път и може би сега се опитва да си замаже грешката. Новите ваксини са безплатни за всички родени след 01.02.2010 г. Няма причина да ти я отказва - може да я отложи, но не и да я отказва. Друг е въпросът как стоят нещата след като вече е била старата ваксина.

Вени Тъкмо бях тръгнала да пускам новата тема. Ако искаш давай.

Между другото ваксината струва между 140 и 160 лв. При три приема това отива към 450 лв

# 748
  • Враца
  • Мнения: 94
Айеде момичета в НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510434.new#new

# 749
  • Мнения: 97
Цял ден държа включен компа на темичката и надзървам в свободните минути. Видях, че Мартенки 2011 са вече доста на брой, четох за вълненията им има ли сакче, в матката ли е, кога се вижда точица и ми стана много мило за тях, а и за нас. Добре че това вече е зад гърба ни и си гушкаме сладурите, живи и здрави да са ни! Досега гледах последните снимки на нашите бебета, е няма такава красота. И колко са пораснали.
Tink, благодаря за линка за захранването, както винаги си много в час и полезна за нас  Hug
vikito3, добре дошла!
mama Iv,много беше весело това с плезенето, представих си ви като наживо, голяма веселба е у вас. Винаги много съм се радвала да видя семейства с много деца. За мен това е щастието.
Синева, хехе, много Любовци и Любка. Добре де, на чичо ти поне не е брат на татко ти, нали, тогава какъв е?
НаНина, надявам се Боби да е започнал да наддава вече, че да не се лишавате от кърменето.
gtaleva, кой знае какъв страх си изживяла. Добре че всичко е ОК и сега сте спокойни.
Лека нощ момичета, утре ще дочитам и пиша за нас  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 46 нови отговора.  Shocked Какво става, все едно пак сме в бременната темичка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт