Акне и хубава кожа - спечелена кауза

  • 233 972
  • 705
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 98
MissNellie ,   bouquet
Моето акне досега се е повлиявало само от Ретин А /скиноренът, също действа/ и лосиона, предписан ми от дерматоложката, но гадното е, че щом спра мазането акнето се появява отново, затова и исках да мина поне на медицинска козметика, но явно няма да стане... Sad
Не съм MissNellie, но лечението с Ретин А е доста продължително, дъщеря ми се лекува с него, започна от средата на миналата година (тя е на 14 години) и дерматоложката ни каза, че ще трябва да го използва поне до 30-годишна възраст, но пък после няма да има бръчки.

# 436
  • Мнения: 202
Ами аз съм го ползвала някъде към 6-7 год...от 14 год до 21 и да, наистина имах перфектна кожа, но след като го спрях се влоши за няма и месец, два...а дерматоложката е казала това, защото след като спре ретин А, ще започне с кремове анти ейдж, в които също има вит А под някаква форма, така че едва ли не ще продължи лечението Peace

# 437
  • Мнения: 0
С българските рецепти, написани ми от моята дерматоложка спокойно си взимам лекарствата от Германия, няма проблем, приемат ги. Единствено проблем се появява, че понякога трудно й прочитат почерка и ако не знам точно какво ми е предписала е голямо чудене. Там рецептите се печатат на компютър и е много по-лесно за "прочитане" от фармацевтите.

# 438
  • Мнения: 0
И аз бих искала да се включа по темата!!!
Борбата с акнето е много трудна и продължителна, особено ако човек не попадне на добър дерматолог, който си разбира от работата! Най-добрата формула за успех в борбата с акнето е качествена медицинска козметика + добра лична хигиена + диодни лампи (по-известни като Omnilux). От личен опит мога да препоръчам моя дерматолог - д-р Паскова!!! Много съм доволна, страхотен специалист е!!!  Grinning

# 439
  • Мнения: 0
Някой се интересуваше от нийм комплекс. Аз си купих онзи ден от лечител - пак са го пуснали. При мен действа страхотно - лицето ми никога не е било така светло и чисто.

# 440
  • Мнения: 3
Някой пробвал ли е този лосион:кислородна вода,розова вода,камфоров сприрт.сега си ги купих и си направих лосиона и незнам как ще ми се  отрази и искам да Ви питам дали сте го правили и какво мислите за него newsm78

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 354
Някой пробвал ли е този лосион:кислородна вода,розова вода,камфоров сприрт.сега си ги купих и си направих лосиона и незнам как ще ми се  отрази и искам да Ви питам дали сте го правили и какво мислите за него newsm78
преди време го използвах и на мен ми повлия доста добре  Peace ползвах и една маска на талодерма с камфор ,която също имаше доста добър ефект  Peace

# 442
  • Мнения: 2 414
Някой да  е пробвал и да има впечатления от серията Anti Blemish Solutions на  Clinique ?

# 443
  • Мнения: 202
L.A candy , аз ползвам някакъв лосион, предписан ми от дерматолог...знам че има някакво минимално количество антибиотик...дали помага?...не знам Peace

# 444
  • Мнения: 0
Откакто пия д-р Нийм Комплекс нямам нужда да се мажа с нищо. Кожата свети от чистота. За съжаление се пие дълго за ефект и човек трябва да е постоянен. Аз отвреме на време прекъсвам и веднага ми се отразява на кожата.

# 445
  • Мнения: 56
Някой да  е пробвал и да има впечатления от серията Anti Blemish Solutions на  Clinique ?


Да използвам в момента антибактериалната пяна и лосиона след това.
Пяната измива много добре,нежна е към кожата,но мирише на лекарство направо,ако някой има проблем с миризмата Laughing,на мен не ми пречи ,а и се свиква. Peace
Лосиона също ми харесва Peace
Кремът от серията не съм го ползвала,защото ми се струва,че ще си пресуша кожата много,все пак и двата имат салицилова киселина.С тези два продукта и моят си хидратантен крем ми е добре.
Само цената не ми харесва Mr. Green,и пяната е само 150мл. ooooh!,харесвам тази марка,ама с тези надути цени не знам.......

# 446
  • Мнения: 1 269
Момичета, ползвали ли сте този дълбокопочистващ пилинг с плодови киселини на Манхатън:Виждам, че съдържа гликолова и салицилова киселина и това ме заинтригува.Имам смесена кожа с черни точки и петна от пъпки и от слънцето.Та се чудя дали да очаквам някакъв ефект ако си го взема или това ще бъде поредния продукт, който си купувам с големи очаквания и в крайна сметка с нулев ефект Simple Smile

# 447
  • София
  • Мнения: 3 781
Възможно е да се изринеш от киселините.

# 448
  • Мнения: 0
Здравейте,
Някой случайно да е чувал за кремчето Епидуо и да знае от къде мога да си го купя. А също така Ретин-А продава ли се изобщо в България? Благодаря Ви предварително за отговора  Simple Smile

# 449
  • Мнения: 7
И аз да ви разкажа за моята спечелена клауза.Накратко -имах акне,големи подкожни пъпки и зачервявания,което не се влиаеше от нищо нито от време нито от козметика,пробвала съм всичко от бирена мая до всякакви мазила-сапуни ,кремове ,видове тоник,измиваши гелове но нищо не ми е помагало само да допълня че съм на малко повече от 25 така че не е нормално да имам все още акне, допреди няколко месеца когато трябваше да започна приема на хормонални таблетки,не по здравословни проблеми но явно съм имала такива хормонални защото още на 7мия ден започна да ми се изчиства лицето и спраха да излизат пъпките тена ми се избистри и сега кожата ми е свежа и без петна дори не я третирам както преди с лосиони и кремове не съм и предполагала дори че може да дойде ден да видя лицето си без нито една пъпчица.Успех и на вас с борбат!

Общи условия

Активация на акаунт