Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 023
  • 701
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 729
Здравейте мамчета, wavey
дано не се сърдите, че нахлувам тук, но след месец ще се местим да живеем в Свищов, а преди седмица разбрах че съм бременна, така че ако всичко е наред и аз ще съм свищовска мама.
Надявам се да ми помогнете и моля да ми кажете къде/при кой лекар сте си водили женската консултация и къде избрахте да родите.
Имам вече едно момченце на 4 г., но и сега се притеснявам за всяко нещо свързана с бременността, сякаш ми за първи път.
Поздрави и слънчево лято!
Емси
  grinning039

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 19:08 от emsy

# 61
  • Мнения: 11 618
Здравей Емси,

добре дошла и честита бременост. Желая ти да е лека и безпроблемна  Hug
Повечето момичета тук решават да си водят бремеността и да родят в Плевен. (както и аз, но аз съм си плевенчанка по принцип)
Дано се включи още някой.

Приятно ми е, аз съм Руми.

# 62
  • Мнения: 2 140
 welcome emsy,
ЖК си водих при д-р Владимир Маринов в града.Имах планове за Плевен, но родих в Свищов. Grinning

# 63
  • Мнения: 729
rummi_pl, n_alex76,
благодаря ви за отговорите, сложно се очертава... Whistling
Плевен ми е напълно непознат, Търново долу горе, но нямам никаква информация за лекари, кой и къде, а и двата града са далечко. Надявах се да има добър лекар и поне ЖК да водя в Свищов, а за раждането ще му мисля, въпреки, че съм чувала, че второто раждане ставало по-бързо от първото и не знам как ще се организирам да пътувам за самото раждане чак до Плевен или Търново.
Много ми е притеснено, но ще се опитам да решавам проблемите един по един, първо да се справим с преместването...
 Flutter

# 64
  • Мнения: 362
 Zdravejte!Izvinqvam se za latinicata,no nemoga da se opravq ne6to s kompa Whistling
  4estit rovden den na mama Mimi!!!!! Jiva i zdrava da si!!!!  :bouquet:Samo hubavi slu4ki ottuk natatak ti jelaq. 
  Emsy dobre do6la pri nas Hug Az kato naj prqsno rajdala tuk :lol:da se izkaja po vyprosa.I dvata pyti ravdah v Svi6tov-dovolna sym,a i si prava za vtoriq pyt,pone pri men-mnogo byrzo se razviha ne6tata i edva li 6tqh da izdyja patuvaneto.Ina4e za konsultaciqta hodih pri d-r Anton Georgiev i ot nego sym dovolna,toj oba4e ne raboti v  rodilno otdelenie.
 Nqma da Vi natovarvam da 4etete na majmunica :DIna4e sme dobre Peace

# 65
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Натали Hug. Момичета, ние се завърнахме, но болни! Cry Аз със  ентеровирус, а Димана с вирусен бронхит и се налага да влезем в болница. Confused Като се върнем ще пиша.

# 66
  • Мнения: 2 140
Миме, стискам палци да оздравеете по-бързо! Praynig
emsy, аз съм от Варна и Плевен също ми е непознат.Хубавото на Свищов е, че сравнително повече внимание обръщат на родилките, защото са по-малко. Wink
Дано да си здравно осигурена, защото докторите бяха груби с неосигурените мами.
Аз също съм доволна от докторите.От акушерките съм разочарована, защото не помагат за мамите с бебета, които не сучат и ми се запушиха каналите. Sad   

# 67
  • Мнения: 729
Нямам проблем с осигуровките. Мислех да напусна сегашната си работа, с преместването ни, но като разбрах новината, по-скоро ще изляза в неплатен отпуск до 45-те дни преди раждане. Дано не ми създадат проблем и да ми излязат сметките криви. Crazy
Бързо оздравяване на болничките.  Hug

# 68
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Здравейте момичета!Ние сме живи!Да се похваля,скоро излизам в отпуска и изчезваме от тук!Много ще ни липсвате! Hug HugНо като се върнем ще излезем да си полафим! Hug
Нати,как си мила! Hug Hug HugИ та ми липсваш? Hug Hug Hug Hugмного!
Емси,добре дола при нас!Разгледах ти албума и почти 99 % съм сигурна,че ще се окажем с мъжа ти градски!Ще ти пиша на лични!
Целувки !Ще ви разказвам като се върнем от околосветското! Grinning

# 69
  • Мнения: 729
Здравейте момичета,

остават ни още три-четири дена до голямото преселение и съм опаковала къщата на 70 %.  ooooh!
Понеже веднага като пристигнем в Свищов ще трябва да си намерим личен лекар и педиатър, моля да ми препоръчате някой, при който водите децата си и дали сте доволни.
Най-добре да са 2 в 1, в смисъл сега личната ни лекарка е и педиатър и това ме улеснява много.
Всъщност има ли и добър хомеопат в Свищов?

Предварително ви благодаря!
  bouquet

# 70
  • Мнения: 2 140
emsy, ние с Хриси сме при д-р Маринова.

# 71
  • Мнения: 11 618
И ние сме там, само че при д-р Енчева. Цялото семейство.

пп: двете работят заедно и примат пациентите без значение при коя от двете си.

# 72
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Привет и от нас! Emsy,в кой район ще живеете? Ние сме при д-р Василева, не е педиатър ,но пък никога нямам проблем с направлението за педиатър от нея. Който и лекар да избереш от нашата болница все ще има за какво да се ядосваш.  Иначе четох че питаш за добър лекар от В.Търново, и да кажа че раждах вторият път там. Ако те интересува да ти пиша на ЛС телефони?
Все още си влачим кашлицата и вече не знам какво да давам. Изредихме се всички у дома да сме болни този месец Sad, но поне приключихме с ремонта за това лято. Следващото ще ремонтирам кухня и ще чакам предложения от Руми. Peace

# 73
  • Мнения: 11 618
Следващото ще ремонтирам кухня и ще чакам предложения от Руми. Peace

Проблем нямаш никакъв  Laughing

Ама по-добре да се качиш горе на Хан бъчва.

# 74
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Следващото ще ремонтирам кухня и ще чакам предложения от Руми. Peace

Проблем нямаш никакъв  Laughing

Ама по-добре да се качиш горе на Хан бъчва.
Руми, там ми е още по лесно и си ми на една ръка разстояние. А размери на стаята и къде е разположено ВиК и контакти ще трябват ли? Говорим за цялостен ремонт и обзавеждане и май ще ми трябва проект newsm78

Общи условия

Активация на акаунт