Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 099
  • 701
  •   1
Отговори
# 75
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?

# 76
  • Мнения: 11 635
Миме, обикновено когато става въпрос за кухня Краси идва и взима размери. Проект задължително  Laughing

# 77
  • Мнения: 729
Здравейте отново,
благодаря за информацията за лекарите.
mama_mima засега ще сме на квартира в района на Хан бъчва. Още не знам адреса и само веднъж съм виждала апартамента. Като се спряхме на него, не знаех, че ще съм бременна и гледах на апартамента на четвъртия етаж, като на добър фитнес. ooooh! Сега ще си носим последствията.
Една приятелка ми препоръча лекар от Търново - Калейнски, ако не се лъжа и мислех щом се запишем на личен лекар да си взема направление и да се запиша на женска консулатция при него. Ако мога ще остана в Търново преди раждането, и ще  е при който и където се падна ... Party  Ти все пак може да ми пишеш на лични за координатите, които имаш.
Благодаря на всички! Всяко мнение за мен е добро дошло, тепърва ще се налага да се ориентирам за много неща!

# 78
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Че този магазин има ли сайт? newsm78
Честит имен ден Наталия! Днес празнуват Адриан и Наталия , да са им живи и здрави имената на всички празнуващи!

# 79
  • Мнения: 2 015
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Той май няма.Поне аз не съм чувала и виждала.

# 80
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мами,може ли някоя от вас да ми дадей сайт на фотото до цветарския магазин спрешу фонтана?
Той май няма.Поне аз не съм чувала и виждала.
Ако евентуално някоя от вас ползва техните услуги,нека вземе някакъв е-мейл или скайп за връзка,когато има възможност....Ще съм много благодарна!Извинявам се за нахалството,но не съм от вашият град,а чух че предлагат една търсена от мен услуга.

# 81
  • Мнения: 729
Днес ми беше последния работен ден, утре опаковаме и в неделя сме на свищовска земя...
Като се понастаним, може да се видим, ако желаете да се запознаем.
 Flutter

# 82
  • Мнения: 2 015
kragovrat, ще взема стига да не забравя, но едва ли предлагат услуга, която я няма по другите фото ателиета newsm78.

# 83
  • Мнения: 362
 Здравейтееее!!! Аз пак се поизгубих,но пак бяхме малко в ремонт, а и с тези жеги не пускам компютъра.
  Миме благодаря за поздравите Heart Eyes ама и аз не знаех че имам имен ден ooooh!
  Емси предполагам,че вече си на свищовска територия-добре дошли и дано свикнете бързо и Ви хареса Peace
 Добре сме,глася Явор за градина,а Таня за захранване Mr. Green ама тя нещо последните дни много нервничи и ми се струва,че венеца й е промемен като за първо зъбче,ще видим дали ще позная.лятото мина страшно бързо сякаш за миг Rolling Eyes като си помисля,че ме чака пак зима вкъщи и лошо ли става,но ще оцелеем както винаги.
  Поздрави  Hug

# 84
  • Мнения: 1 324
Здравейте, скъпи мами! Мисля тези дни да прескоча до Свищов, за прословутия магазин Лас Кетчуп - евтините му цени, та искам да попитам някой от Вас скоро да е минавала покрай него, та да е видяла дали са пуснали вече есенните дрехи? Понеже имам една идея за дънке, яке, ако има... Simple Smile А не ми се разкарва само, ако не са ги пуснали...
 А също да попитам имало и магазин за дрехи, той лесно ли се намира?

# 85
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
В Лас Кетчуп са пуснали есенните дрехи, но има и доста с къс ръкав. В обувният има и от двата вида обувки т.е сандали и по есенни. Peace Магазинът за дрехи е на пъпа на центъра  под бившият магазин Югоагент и до сегашна банка. Търсиш блока с ел. часовник и си до магазина

# 86
  • Мнения: 1 324
Благодаря ти много! А би ли ми казала, магазина за обувки къде се намира (долу-горе)? И дали има якета в магазина за дрехи-кожени например? Simple Smile

# 87
  • Мнения: 362
  Магазина за обувки е срещу градската градина,до бар Астория Peace

# 88
  • Мнения: 1 324
Извинявам се много, но имам още няколко въпроса последни.. Embarassed Тъй като днес мислех да отида до Свищов, но ми се развалиха плановете, искам да попитам, тези двата магазина - за обувки и за дрехи събота и неделя работят ли? И ако да с какво работно време... И някъде до двата магазина да има магазин за левче? Simple Smile

# 89
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Извинявам се много, но имам още няколко въпроса последни.. Embarassed Тъй като днес мислех да отида до Свищов, но ми се развалиха плановете, искам да попитам, тези двата магазина - за обувки и за дрехи събота и неделя работят ли? И ако да с какво работно време... И някъде до двата магазина да има магазин за левче? Simple Smile
В събота със сигурност работят и двата магазина поне до 17 ч. ,но за неделя не съм сигурна newsm78 Магазини за левче има по цялата главна улица вкл. и на пазара,но повечето не работят в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт