ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 40 172
  • 682
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 96
Всеизвестно е, че вторите деца са винаги по-глезени от първите
Shocked УЖАС! Напълно се разубедих за второ. Вики е страшна глезана, да не говорим, че още спада в графа БЕБЕ.
А тя Кас в конци и макари ли се е оплела та не пише?  Thinking
Naughty Не в конци, а в книги.  Grinning
КАСАНДРОООООО, я се разпиши, че ти забравихме почерка!
 
Виви, ами освен да се утешаваш с килограмите на Бубето... Хич не ви е лесно. Confused
Ева танцува страхотно! Много е готина!
Ах, този хитрушко Кало! Сече му пипето от малък. Какво ли ще е като порасне?

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Касандре, книги ли прописа бре душицо, не знаех за този ти талант, мини ни разкажи по една приказка за лека нощ тогава.  Laughing
Катче, ти много лесно се плашиш, недей така, като дойде второто ще видиш колко бързо Вики от бебе ще стане една голяма и грижовна кака.  Grinning

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 259
Благодаря ви момичета, че ме утешихте! Hug Имах нужда, иначе стискам зъби, всичките ме болят от стискане, дори съм си пукнала една пламба, но няма как да отида със Стефко на зъболекар. Ще трая и ще ям от другата страна до есента, като свърши сезона, тогава.
И аз оставям вече в къщи Стефко без памперс, но ми се струва доста безмислено. Той нито казва, нито показва, просто си пишка и се изненадва на локвата. Днес ми се стори, че имаше известен прогрес, стана някак тревожен, предложих му канчето на гърнетои той пишка вътре.
  А за бягането, не ми е толкова проблема във физическата ми активност, страх ме е, че ще го изгубя. Той тръгва и изобщо не се обръща, просто върви напред, не ме търси изобщо с поглед. Не се и обръща като му викна.
Наистина вече много искам да си приказваме, толково много обичам да говоря с малки деца, много е интересно да се общува с тях. Често ми се случва да се заприказвам на площадката с някое детенце. Мъчно ми е, че точно моето не иска. Ама, само да сме здрави!

# 48
  • Мнения: 387

Наистина вече много искам да си приказваме, толково много обичам да говоря с малки деца, много е интересно да се общува с тях. Често ми се случва да се заприказвам на площадката с някое детенце. Мъчно ми е, че точно моето не иска. Ама, само да сме здрави!

Виви, ти за зъболекар нямаш време, аз ...едвам за тоалетната намирам ...  dohJoy
знаеш ли как се радвам на ЕВА на ВАЛ , като я чух да говори за първи път и ..ахнах, нали само моите са си около мен, навън има едно ,две дечица,които говорят на тяхната възраст, но ЕВА ми скри шапката,
моите си казват една на друга ДАДА, питам Вели, как се казваш -Дада, питам как се казва Вяра-ДАДА.. ooooh! ,двете се търсят из апартамента, викайки Дадааааааааа... Laughing
Вчера видяхме един бръмбар, като ги питам какво е това ,едната казва - бимбам, другата бабам.  Rolling Eyes Предполагам всичко ще си дойде с времето, Виктория говореше на две годинки като беше, а те ...още не съвсем, ако няколкото думи могат да се нарекат напредък...но за мен си е ... Mr. Green
Ако се ударят някъде идват и ми казват -Бои, аз- какво , те -какъ или ъка .. hahaha  Р-то им бяга още.. Whistling

Вал, КАС се е ...вглъбила в една поредица от книги и кога ли ще изплува от морето на фантазиите ... Thinking

Кафето няма ли кой да поднесе днес... Mr. Green

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз кафета не поднасям ама влизам да отправя предложение към Виви.  Laughing
Август месец спокойно можеш да оставиш Стефко при мен на морето, обещавам, че ако не мога да го науча на друго поне ще го науча да се вози отново в количка и да си мълчи, тичането в неопределена посока ще го забрави и ти ще имаш доста свободни ръце, не се колебай офертата не е за изпускане.  Mr. Green
Ева сама си определя кога ще излиза с количката и кога не, в повечето случаи е с количка, сама си сяда в нея и казва "Аз днес не съм слушала и ще излизаме с количката, няма пързалка, няма градинка, като слушам, пак."
Това естествено не си го е измислила сама, а беше наказателна акция от моя страна веднъж когато хукна през улицата и ми изправи косата, от тогава наказания не и прилагам тя си се справя доста успешно и сама, аз само се съгласявам с решенията и.  Mr. Green

Касандре, Пламена има задължителна литература за лятото, по-голяма част от която не мога да открия по книжарниците, ако верно си се разписала давай да и пращам материал за четене, при нея никога не е излишен, хайде бъди верен другар и удари едно рамо.  Laughing

# 50
  • Мнения: 88
Бубе хайде и кафето идва

Браво Вал как те слуша детето и с наказанието. При нас този номер не върви, количка от миналото лято не ползваме, но и не ми бяга много. Когато я накажа за нея е много обидно. Та само заплашвам с наказание.

# 51
  • Мнения: 180
Слънце,четеш ми мислите(за закуската) Mr. GreenТочно палачинки закусихме днес. Laughing
Охооо! Ставам,тати си дойде от Бургас с подаръциииииии Blush Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 96
Здравейтеееее! Simple Smile


Човек не трябва да избира за спътник в живота човек, с който може да живее, а трябва да избере този, без който не може да преживее нито миг. Затова и аз преди 3 години избрах моят Котак, просто не мога без него  Heart Eyes


Така че, моля, почерпете се за наше здраве и за нестихваща любов!




Това е за Еленита:                                     А това за дребосъците:

 

# 53
  • Мнения: 180
Каттт,Да се обичате безкрайно с твоя човек!Да създавате още прекрасни деца като Вики....И никога да не падате по гръб! Wink

# 54
  • Мнения: 387

Мила Вили, нека обичта, здравето и красотата не ви напускат никога, бъдете все така щастливи и обичащи се.... Hug

# 55
  • Мнения: 88
HЕ ОСТАРЯВАЙ ЛЮБОВ

Hе остарявай, любов във телата ни топли и слети.
Ах, неуверена нежност още в очите ни свети.
И подозрително блясват шпаги от минали страсти -
звън на решителна битка за невъзможното щастие.

Hе остарявай, любов, толкова страшна и дълга.
Опроверганото време ляга унило на хълбок.
Hека все тъй да гризеш на надеждата острия залък.
Късно е вече да спреш, рано е да се прощаваш.

Hе остарявай, любов, чуваш ли, много те моля.
Кой те гримира така в тази изтъркана роля?
Кой в този смешен костюм глупаво те е облякъл?
Всичко е само игра, всичко е само спектакъл.

Hе остарявай, любов, ето, завесата пада.
Кратък поклон - и тръгни - гола, нахална и млада.
С нокти и зъби докрай своята чест отстоявай.
Hе остарявай, любов, моля те, не остарявай!

# 56
  • Мнения: 105
Здравейте милички!
За малко прелитам през темата да се разпиша, че съвсем ще му изпусна края....

Кат - да сте живи, здрави и много години все така влюбени с твоя котак Heart Eyes


Искрено ви завиждам за срещата...за мен ще е мисия невъзможна тази година Sad Каката я пратих на гости на леля ми в Кърджали, мъжо е командировка на морето, а аз съм сама с Габи тук в жегите. На всичко отгоре се налага да я влача навсякъде с мен, защото няма кой да движи бизнеса ooooh! Поне по веднъж на ден "благославям" общината и всички отговорни за това, че няма места по яслите за децата ни.  Ще чакам снимковия материал с нетърпение.

За нас какво да ви кажа...от няколко дни сме без памперс и нямаме пропуск Grinning Много бързо се научи - има няма 2-3дни и вече разбра за какво става въпрос. Мисля си, че просто е било готово детето за тази стъпка.
Говори много и вече и се разбира какво иска да каже..е, по бебешки смешно звучи и всички много се забавляват с нея, когато я карат да повтаря някои "трудни" думички като пеперудка например Laughing
За сега толкова, че още не е заспала .....

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 259
Честита годишнина на Кат! Радвам се, че си уцелила правилния котарак!
Момичета, явно съм събрала доста положителна енергия, днес на предиобедната разходка Стефко излезе само веднъж извън оградата на детската площадка. Е, така е супер.
Вал, той си се вози в количката. Дори и спи на обяд там ако съм навън около 11-12. Нооо пусна ли го, стой и гледай.
Днес успях и да го хвана да акне малко в гърнето, но се секна и после си довърши работата в памперса, където предпочитам, отколкото да бърша ако от килим.
Бубе, съчувствам ти. Ако можех щях да ги гледам бубките сладки докато си отидеш спокойно до тоалетната.
При нас няма думички. Дори "мама" не е казвал още. Когато му говоря, обяснявам, карам му се , не виждам да ме слуша. Е, имаме "уиил", "флауър", "трий", " тортъл" но това е от Бейби ТВ. Не знам, да взема да не му пускам телевизия  newsm78

# 58
  • Мнения: 2 447
Цоп...завърнахме се...Изкарахме чудесно,уцелихме прекрасно време за плаж и съм много доволна.Иво беше изключително щастлив,много му хареса и на него.С племенницата не излизаха от водата.Не съм чела много назад,за това не се включвам по темите....

Кат,Честит Ви годишнина.Още сто години да се обичате все така...   bouquet  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 747
Кат, живи и здрави да сте и все така влюбени  Grinning

Виви, ами то детето явно расте двуезично и затова му е по-трудно  Grinning

За памперса какво да ви кажа- от известно време Камен си седи по няколко часа  без памерс, като му се доправи нещо, ходи , взема си един, ляга на дивана, слагам му го , върши си работата, махаме го и така до след няколко часа. В неделя следобяд моите мъже се гледаха дружно за няколо часа, пишкали по мъжки заедно, в резултат на което Камен отказал баща му да му сложи памперс и го доведе в парка без памперс. Оттогава Камен не го иска, сяда на гърнето , което до преди три беше мисия невъзможна, върши си работата там и става. Обаче, ако беше по друго време щях много да се радвам, обаче след 20 дни ни предстои пътуване и дотогава не искам да го махам, защото хич не ми се мисли как и къде ще пишка. Та така, аз сега се боря да не загуби желание за памперс... Луди всякакви  Grinning

А за бърборенето- доста се разприказва напоследък, но по бебешки. Понеже Георги проговори много рано и правилно, не че не сме се радвали, но не сме се забавлявали така, както сега с Камен и дори не го поправяме, за да му се радваме по дълго време. След година-две няма да ги има тези моменти  Grinning
"Ного пъно коена ми, тялата коен бои." Много е пълен коремът ми и целият корем ме боли.
"Ат оте мавък и не моде паи бони кука, тана гоан Гого и ат пая бони кука!" Аз съм още малък и не мога да правя бойни изкуства, като стано голям колкото Гого и аз ще правя бойни изкуства!
На мен любимото ми е "Аго тиш" в превод Ягодов сладкиш  Grinning

Пух, при такива професии и афинитет на родителите към езика, няма начин Калоян да не е наследил това  Grinning


Общи условия

Активация на акаунт