Искам да Ви помоля за помощ

  • 4 753
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Или аз съм тъпа или те незнаят какво искат...
Напротив, правилно ги схващаш нещата - изобщо не знаят какво искат, обаче го искат веднага Crazy.  Това е много трудно лечимо заболяване Laughing, а особено при мъже с възможности (които поради тая причина си мислят че контролират нещата) е в особено тежка фаза. И моят беше такъв, но почна малко да му се прояснява картината - за да се стигне до тук обаче се наложи да се приземи от много високо на задни части, да стане и да започне всичко отначало. И пак не му е увряла още главата, много има да се работи по нея. Само дето аз съм малко кът с времето, ама това е друга тема...



Благодаря и аз така си мислех.А това с богати мъже си много права.Те си мислят че като имат парички света се върти около тях.Ама надеждата умира последна.Моя лично се е опитвам да ме депресира как той е голямата работа и без него ще умра от глед.Ама един ден такъв номер му врътнах че се ухапа от злоба smile3521.Накратко,закъсвам с колата и му звъня че ми трябва помощ.Той почва да ми крещи smile3511 че само на мен се случвам такива неща.Еми паднах  в една шахта,к'во да направя Weary.Каза ми че неможе да дойде щото си почивал.Казах му "ок аз ще звъна на някой познат да дойде да ми помогне".И бързо затворих.Веднага звъннах на брат ми и почнах да му обяснавам ама че и за други работи да си говорим исках да удължа разговора щото моя звънеше на втора линия като луд.А на мен телефона ми казва когато говоря на едната линия,на втората"Моля изчакайте абоната в момента разговаря,и му пуска музика".Ех тоя Глобул е голема работа.И така вече реших да му вдигна.От там с ревящ глас ми вика"Ти с кой говориш толкова време".Отговора ми беше"ами обадих се да дойдат да ми помогнат".Той полудя и ми каза"къде си идвам веднага".Ха ха ха newsm47.Ужас намерих някой който да ми помогне.Значи той не е единствения. newsm45

# 16
  • Мнения: 193
Тонка,благородно ти завиждам-ама твоинкият не те оставя,помага ти май,доколкото разбирам,за което се радвам наистина.

# 17
  • Мнения: 473
Тонка,благородно ти завиждам-ама твоинкият не те оставя,помага ти май,доколкото разбирам,за което се радвам наистина.


Да миличка,той финансово не ме оставил.Аме съм смотна,тук малко майки ще го разберат.Защото като кажа че ми помага финансово всечки си мислят че аз съм ок.Но не е така.Искам като се прибера след работа да видя в къщи малкия и баща му.Да се грижа за тях.Да си имам семейство.Ама идеално щастие в живота няма.Чак се разплаках като ти пиша това.Наистина сама съм САМОТНА smile3518

# 18
  • Мнения: 193
И аз исках това,но уви...На мен не ми липсва като мъж,любовник,съпруг ит.н,/прекалена много накърни мен и малкия,аз  затворя ли си сърцето към един човек,връщане назад няма/боли ме заради малкия-тази сутрин баба му го пита-какви хубави чорапки имаш,кой ти ги купи-а той- тати! Гръм от небесата! Аз не му говоря все още за баща му.Обаче детенце чува в яслата разни неща,учи думи...и така.Баща му го видя само веднъж-и дойде със съвсем празни ръце,ама съвсем празни,боже господи,от кума срама поне един шоколад да беше донесъл...Добре че не се унижавам за пари,много се радвам че работата ми е добре заплатена и се справяме чудесно/дай боже да е все така/.Наистина съм горда с това и ми е много мъчно за някои майки,които нямат фин.възможности и трябва да се молят на бившите си за пари.Абе каквото и да кажа,болката си е болка,когато видиш другите деца с бащите им,а твойто гледа като в небрано лозе.

# 19
  • Мнения: 473
И аз исках това,но уви...На мен не ми липсва като мъж,любовник,съпруг ит.н,/прекалена много накърни мен и малкия,аз затворя ли си сърцето към един човек,връщане назад няма/боли ме заради малкия-тази сутрин баба му го пита-какви хубави чорапки имаш,кой ти ги купи-а той- тати! Гръм от небесата! Аз не му говоря все още за баща му.Обаче детенце чува в яслата разни неща,учи думи...и така.Баща му го видя само веднъж-и дойде със съвсем празни ръце,ама съвсем празни,боже господи,от кума срама поне един шоколад да беше донесъл...Добре че не се унижавам за пари,много се радвам че работата ми е добре заплатена и се справяме чудесно/дай боже да е все така/.Наистина съм горда с това и ми е много мъчно за някои майки,които нямат фин.възможности и трябва да се молят на бившите си за пари.Абе каквото и да кажа,болката си е болка,когато видиш другите деца с бащите им,а твойто гледа като в небрано лозе.


Миличка много е гадно това.Вчера го видях със собсвените очи.Една моя приятелка има син на 3 год. и си го гледа сама .Вчера ходихме на рожден ден на снаха ми,и взем моята приятелка със сина и с мен.Там беше моя човек и почна да играе със неговия син(нашия) и на мойта приятелка с детето на някаква игра с ръце.Моя син се кефеше с тати,а на мойта приятелка сина и гледаше като изтърван как играят тати и син.Днес ми се обади и ми вика ама плачеше.И моя син има нужда от баща ама няма,като гледах как играе твоя с детето а сина ми се чуди какво става.За него това не е познато.Скъса ми се сърцето.Нямам думи smile3518

# 20
  • Мнения: 473
Аз пък ще бъда крайна и ще си кажа какво мисля дори да не ви хареса.Ако държиш на един човек и го обичаш значи любовта трябва да я изкажеш като създадеш нов живот и покажеш на този човек че ти искаш това дете от него а не от някой друг.Какво означава не съм готов.Та те да не са на по 15год. Дрън дрън та пляс.Айде бе аз съм с него години на ред.А той ще ми каже на 32 аз не съм готов.Я го питай дали е готов да му купиш един Мерцедес S класа.Па да видим дали не е готов. smile3511

# 21
  • Мнения: 193
Оф,Тонка,супер директна и пряма си! Кефиш ме! За това /готов-не готов/ разсъждаваме по един и същ начин.

# 22
  • Мнения: 473
Еми,много е лесно така.И да си бием по един шут и кой откъде е,а?Аз предпочитам първо да говоря,ако обичаш човека и държиш на него!Така се спасяват бракове.Ако е човек,ще се разберете.Ако не...Чак тогава да викаш-Майната ти,Чао!с извинение.Мое мнение Peace

Ама ти четеш през редовете.Че тя писа че са разговаряли и нищо.

# 23
  • Мнения: 473
Sorry,но не съм видяла?!Къде го писа,Мишка?


Мишка newsm09

# 24
  • Мнения: 2 015
Благодаря Ви момичета.Уважявам мнението на всяка една от вас.Нали за това сме се събрали,малко или много да се учим една от друга.Човек е хубаво да се учи не само от своите,но и от чуждоте грешки.Обичам Ви всички много сте ми сладки.Как ми се иска всичко да ни е тип-топ ама уви това е живота трябва да се бориш,за да си отгоре иначе живота ще те стъпче.

# 25
  • Мнения: 473
Аз също съм от хората,които не търпят,но най-лесно е да се обяви война на мъжа!А знам,че знаете,че има много други начини,да го накараш да те гледа в очите!Имаме толкова неща,които те нямат.Просто си мисля,че колкото повече говорите и си търсите начини да се забавлявате,толкова повече ще бъдете щастливи.А и така е по-интересно.Ако мислим еднакво,няма да има какво да си кажем.
Мишка,препоръчвам ти една книга"Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния!"от Алън и Барбара Пийз.Страхотна е,за разликите между мъжете и жените.
Питай го докога иска да чака и реши сама дали си готова да търпиш толкова време,но говори с него,най-лесно е другото!
Успех и скоро да се похвалиш! newsm51


Аз съм ч ела тази книга не е лоша.Ама трябва да имаш търпение да я прочетеш.Щото няма връзка.Ако прочетеш началото  и после средата ще видиш че всичко е индивидуално в тази книга.А аз мразя такива книги.Харесвам книгата "Теория на избора" тя е супер.

# 26
  • Мнения: 2 015
Благодаря ти danidan книгата непременно ще я прочета.
И'Теория на избора" ще прочета.Благодаря ти Toni.Ама Вие много сте чели,а аз не съм и чувала за тях.Ей затова сигурно назнам как да разбирам мъжете.

# 27
  • Мнения: 473
Благодаря ти danidan книгата непременно ще я прочета.
newsm10
И аз ще прочета"Теория на избора"
Успех на всички!


Айде чао от мен до понеделник.И внимавайте да не ви удари някоя буква по челото от много четене. newsm44  love001

# 28
  • Мнения: X
Аз пък ще бъда крайна и ще си кажа какво мисля дори да не ви хареса.Ако държиш на един човек и го обичаш значи любовта трябва да я изкажеш като създадеш нов живот и покажеш на този човек че ти искаш това дете от него а не от някой друг.Какво означава не съм готов.Та те да не са на по 15год. Дрън дрън та пляс.Айде бе аз съм с него години на ред.А той ще ми каже на 32 аз не съм готов.Я го питай дали е готов да му купиш един Мерцедес S класа.Па да видим дали не е готов. smile3511
smile3501 smile3501 smile3501
Da, Tonka, i az sum na su6toto mnenie. Moia e na 27. Ma kakvo ot tui, 5ta godina sme zaedno... do koga da go 4akam. Mi 10 li da stanat, ta na 32, i pak su6toto kato na Mishka sluchaia. Mi sori, po-dobre sama da go gledam...pone shte imam vreme da si rodia vtoro...
A zashto ne vijdam Kredora? newsm78

# 29
  • Мнения: X
Еми,много е лесно така.И да си бием по един шут и кой откъде е,а?
Sori, i az 6te buda direktna, 4e aman.
Ami s 1 duma toi v momenta go pravi tova sus 6uta. Ne mi e iasno zashto jenite triabva da otlagat rajdaneto na deca sus desetiletia zaradi tia suliovci. Ne si nito purvata nito poslednata s toia problem, prosto dne6nite muje/sori che go kazvam/ poneje ne im otkazvame sex, a tiahnata cel e samo tova, sa dovolni ot jivota i ne iskat nishto poveche. Aide da se jenim i da niama kondomi i sex da e sled 1vata brachna no6t da vidim togava shte ima li negotovi ili niama.
Аз предпочитам първо да говоря,ако обичаш човека и държиш на него!Така се спасяват бракове.Ако е човек,ще се разберете.
Emi vsichko dokazva, 4e ne e 4ovek, shtoto ne vijdam nito ti nito Mi6ka da ste se razbrali.
Ako obi4a6 4oveka - mi nali tova kaza Tonkata, ako toi te obicha 6te ti napravi deteto, 6te go iska i vsichko 6te e super. Ama taka mu e nai-lesno na kopeldaka, nali? Sex bez pari i vsichko e OK.
Oshte vednuj se izviniavam, no naistina niakoi triabva da vi go kaje.   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт