Къде на почивка в Бургас?

  • 2 183
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Моля препоръчайте ми някое хубаво, но не много скъпо хотелче или пък хубава квартира в Бургас някъде, където да е близо до плаж - или до централния или Сарафово, Крайморие и където другаде има (не познавам града и плажовете му). Много благодаря предварително!   bouquet

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 20:31 от Бърборанка

# 1
  • Мнения: 1 569
Ехо, никой ли не е бил там на почивка или пък не живее там и да може да ми препоръча нещо?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 893
Първо кажи какво за теб е "не много скъпо".
До Сарафово и Крайморие ти трябва транспорт.
Ако искаш да ходиш там на плаж, то по-добре е да търсиш хотел там.

# 3
  • Мнения: 1 569
Ами за хотел до 60лв за двойна стая, ако може и със закуска. Ако за квартира до 40лв за стаята, задълже с климатик! За транспорт - имам си кола и можем да ходим на плаж където си поискаме. Просто мястото за преспиване не ми е ясно все още.

# 4
  • Мнения: 1 893
Този е близо до централния плаж и до центъра. Хубав е, обаче е на главна улица.
А този е в комплекс близо до Морската градина и плажа. Недостатъкът там са тесните улици и затрудненото паркиране.
За тези имам добри отзиви и според мен са с добро местоположение.

# 5
  • Мнения: 1 569
Много благодаря! Първият изглежда суперски! А св. Илия и аз го гледах, но малко соц ми се видя, а това с паркинга също малко кофти. Нямат цени на сйата, но някъде дугаде май бях видяла..    bouquet

# 6
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Здравейте!! Аз също се интересувам от Бургас.По скоро квартири, малко апартаментче или самостоятелна стая, да е близо до плажа и до центъра.Крайморие и Сарафово не ме интересуват.Благодаря

# 7
  • Мнения: 1 893
Свети Илия е семеен хотел и е направен с по-скромни средства. Нощувката е 60 лв., но закуската се заплаща отделно- 5 лв.
Лично аз бих избрала Булаир, но с молба за по-тиха стая.
За квартири не мога да помогна.

# 8
  • Мнения: 2 577
http://pochivka.bg/t-13-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0 … D0%B3%D0%B0%D1%81

Тук има доста хотели, квартири, апартаменти на едно място  Peace
 

# 9
  • Мнения: 1 844
В Сарафово има един хотел стаята е около 45 лв,с климатик,близо до плажа.Името беше Морско конче или нещо подобно.
На мен Сарафово така и не ми хареса кой знае колко,но пък всеки си има вкус,така че моето мнение не е меродавно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт