Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2005, 11:52 ч.

Жанин

• 815
  • 5
  •   1
Отговори
  • По света и у нас
Здравейте, момичета!
Въпросът ми е към тези от Вас, които са приемали противозачатъчни. Аз почти 2 години пия Жанин. Но  в нашето семейство вече решихме да имаме бебче и ще да спирам хапчетата.Обаче се чудия как ще "се държи" цикълът ми. Ще се промени ли и в каква посока?През последните две годинине съм имала такива притеснения заради приема на хапчетата, но сега нещата се променят. ThinkingЩе се радвам да споделите своя опит и мнения.БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Sofia
БИБЛИОТЕКА

Добре дошла и късмет  Simple Smile!

# 2
Добре дошла, мила! Нека скоро се похвалиш с новината за бебче!
Въпреки опасенията ми, след спирането на хапчетата, цикълът ми се възстанови след един месец. Както с + и - страни. Не се притеснявай излишно!
Успех!

# 3
  • Пловдив Белащица
Това е толкова индивидуално и се влияе от много фатори. Така че никой не може предварително да ти даде отговор.
А пък като искате бебе - така или иначе трябва да спреш с хапчетата, че с тях бая ще се озорите за да се получи. А какво ще стане след това, не го мисли. Каквото - такова, щом не можеш да го промениш, не би трябвало да има значение.

# 4
  • BABYLAND
Добре дошла! Мисля, че след толкова дълго приемане на противозачатъчни единственият резултат, е че ще забременееш много бързо! Чувала съм, че ако не искате близнаци, трябва да пропуснете първият цикъл след спирането! Късмет

# 5
  • По света и у нас
Благодаря Ви , момичета! Надявам се да Ви се похваля скоро. Просто се чудя какво ще стане с цикълът ми - ще ми идва ли горе-долу навреме или ще закъснее, поне първият месец след спирането на хапчетата.Но Вие сте прави, не трябва до го мисля толкова.Още веднъж Благодаря!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт