Ще се оплача иначе ще полудея...

  • 2 335
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 217
Храниме се с адаптирано - виждам, че някои мами мислят, че сме на кърма.
Изцяло сме на биберон. Wink

# 31
  • Мнения: 955
Не разбрах на кърма ли е или на адаптирано мляко. Ако е на кърма има един много важен момент за часовото хранене и за предна и задна кърма. С две думи в рамките на 3 часа трябва да даваш само от едната гърда, но за по точна информация търси Хедра, тя няма да ти откаже изчерпателна информация. Освен това, съм чела, че при преяждане коликите също се засилват. При мойте бебета периода с коликите също беше ужасен, обаче от самото начало не съм ги носила на ръце за да не свикват. Другото, което научих скоро е, че водата не бива да е със захар, тя също предизвиква колики. Почвай със сокчетат, при някои бебета намаляват коликите от сокчетата. При нас намаляха, при други обратно, увеличават се. Не се отчайвай, повтарай си, че и това ще отмине. Още малко и нашите бебоци ще спрат да плачат. Успех  Hug

# 32
  • Мнения: 1 072
значи не му даваш нощем да яде, защото бил едър... чудя се само кое има повече калории: един път мляко, за да се наяде детето и да спи или пет пъти вода стс захар. за това, кое от двете е по-полезно също не мисля,че има смисъл да говорим.

# 33
  • Мнения: 3 861
Аз на Калоян му спрях нощното хранене още първия месец. Нощем се лъжехме със чайче за колики, той се будеше от това, много го болеше, но ако си сигурна, че при вас причината е Глад давай си му да яде, няма смисъл да го мъчиш

# 34
  • Мнения: 660
Съвсем наскоро свалих статия на австралийски лекар , според който причината за всичко това не е гладът , а ...  #Cussing outВАКСИНИТЕ !!!  Децата стават изключително неспокойни , трудно заспиват , спят кратко , капризничат , налитат на сладко и изобщо изведнъж стават " други " , а не вашите . В такъв случай силно се препоръчва прилагането на хомеопатичното лекарство Thuja в потенция 200 C - по възможност на капки - по 1 капка три последователни дни ! Това е лекарство с много широка употреба при постваксинални проблеми , така че при всички случаи ще е от полза !  bouquet Успех ! Ако има въпроси относно хомеопатията - смело ме питайте !

# 35
  • Мнения: 449
Ами да, аз не знаех, че сте на адаптирано мляко, но това едва ли променя нещо. Не и за мен. Моето не плаче по-малко като е кърмено, нали? Не правя такива разделения Naughty
Твърдо оставам на мнение да си го храниш детето, нищо, че е едричко, ще има време да свали килограмите. За справка-аз съм наддавала даже и по 1.750 кг на месец и на 1 година съм била 13.800 кг, а сега съм 52 кг - 5 месеца след раждането. Виж, за хомеопатията съм съгласна и съм много доволна от Хамомила за зъбки, мисля да продължавам с хомепатичните средства за преодоляване на различни проблеми.

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син е на почти 7 месеца, но през нощта се буди 1-2 пъти да си цока от на мама цицата. В началото бях  много изнервена, но сега знам, че ще цокне има няма 5 мин. и ще си заспи, а това значи, че и аз ще спя.
Трябва да си спокойна, защото малкото човече усеща твоята напрегнатост, и то ставанервно и неспокойно.
Споко, почти всички сме минали през такива неприятни емоции, но отминават и се забравят Wink

# 37
  • Мнения: 1 655
Съвсем наскоро свалих статия на австралийски лекар , според който причината за всичко това не е гладът , а ...  #Cussing outВАКСИНИТЕ !!!  Децата стават изключително неспокойни , трудно заспиват , спят кратко , капризничат , налитат на сладко и изобщо изведнъж стават " други " , а не вашите . В такъв случай силно се препоръчва прилагането на хомеопатичното лекарство Thuja в потенция 200 C - по възможност на капки - по 1 капка три последователни дни ! Това е лекарство с много широка употреба при постваксинални проблеми , така че при всички случаи ще е от полза !  bouquet Успех ! Ако има въпроси относно хомеопатията - смело ме питайте !
Туя е доста сериозно лекарство, и да се взема в потенция 200 С, без лично посещение при хомеопат е малко безотговорно. Иначе за ваксините съм съгласна, но едва ли при всички деца това е причината.

Последна редакция: пн, 31 окт 2005, 10:13 от Svetla1

Общи условия

Активация на акаунт