Frontierville

  • 21 893
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 441
wish,приятно ми е,че вече сме съседи,имаш 1 тухла от мен  Peace

# 31
  • Мнения: 1 701
Благодаря момичета! Simple Smile
Завърших мисията успешно!  bowuu

А дека ми е бебето сега?  newsm78

П.П. аааа, видях. червени панделки сега събирам - 3 броя ми трябват! Wink

# 32
  • Мнения: 289
Мерси  много за инфото.Сега да чакам съседи да ме посетят ама като гледам само колко чакат  на опашка са.Дали ще я завърша тази мисия?
Ако някой иска да ми стане съсед danito1988@abv.bg

# 33
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Току-що изпратих покана-подарък да ми станат съседи на тези, които са си дали мейлите тук!  Hug

# 34
  • Мнения: 133
Страхотна тема за страхотна игра!Благодарности на авторката  bouquet
Иска ли някой да ми стане съсед?  Praynig        e2505@abv.bg

# 35
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Иска ли някой да ми стане съсед?  Praynig        e2505@abv.bg

Искам! Сега ще ти пратя покана!  Hug

# 36
  • Мнения: 6 992
И аз играя  Blush

# 37
  • Мнения: 40
Звънецът,който е в Декорации е супер готин (Едит:говоря за този,който струва 10000 жълтици и 10 дървета,триъгълния) Laughing Като звъннете и цялото семейство се събира около него  Laughing

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 17:00 от Зори :)

# 38
  • Мнения: 2 774
Не ми се е случвало,но ако можеш да я метнеш насам дай я,че имам мисия да убия колко си там мечки а то само те не ми се появяват.
Там е работата...и аз съм на същата мисия, не мога да я мина вече 3ти ден стана  Tired....

# 39
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Не ми се е случвало,но ако можеш да я метнеш насам дай я,че имам мисия да убия колко си там мечки а то само те не ми се появяват.
Там е работата...и аз съм на същата мисия, не мога да я мина вече 3ти ден стана  Tired....

Мечките се появяват от отсичането на големите дървета. И моята мисия си стои така от доста време, защото ги бях отсякла всичките. Сега съм засадила нови и ги чакам да пораснат Simple Smile

# 40
  • Мнения: 283
При мен играта яко се е бъгнала.Всеки път като я отворя днес ми се показва това писмо,че идва учителката...Днес се наложи да го чета към 20 пъти и продължава да се появява след всеки refresh

# 41
  • Мнения: 86
Как ви се появява това писмо  Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 4 899
При мен писмо няма. Отварях играта поне 20 пъти днес.

# 43
  • Мнения: 40
Може писмото да се появява само при достигане на определено ниво ... или да нямате построено училище?! Thinking

# 44
  • Мнения: 47 970
За мечките- цялото дърво ли трябва да се отсече или само да се започне
Преди имах по няколко мечки дневно, сега-естествено 0, а големи дървета имам, ама нямам мног енергия и не ща да я хабя за дървета

Общи условия

Активация на акаунт