АМ Хип Био 1

  • 1 476
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте, newsm51

бих била благодарна на мамите които ползват ХИП. newsm03

Моята дъщеричка е на 4 месеца и половина и сме на Хип БИО 1.Пише на кутията , че става и след 5-тия месец.Имате ли представа  мляко ХИП Био 2 кога мога да го ползвам т.е. от колко месеца,  от колко ml. започва готова субстанция / за да си сменя шишетата ако се налага  newsm53 /  и до колко месеца е.

Благодаря newsm03

P.S. Ако някъде има подобна тема се извинявам  smile3502

# 1
  • Мнения: 4 615
Трябва бебето да е навършило 6 месеца за да минете на двойка. От дестия месец може да минете на тройка. Ако ползваш малки шишета за мляко е редно да ги смениш, тъй като нуждите от мляко на детето нарастват с времето и вероятно няма да са ти от полза. Милилитри не мога да ти кажа, т.к. няколко пъти вече Хипп си сменя формулата и грамажите са различни от преди.

# 2
  • Мнения: 69
Raffaella Sanzio,благодаря ти за изчерпателния отговор.  newsm51 Аз за сега ползвам шишетата на Авент от 260 ml за момента ми вършат работа с този Хип,пък като дойде времето да използвам Хип 2 ще видя дали ще се наложи да взема 330 ml,за това попитах за милилитрите  на ХИП 2 но като гледам има доста време  newsm03

Поздрави и благодаря   love001















# 3
  • Мнения: 4 615
Всъщност нямам спомен ХИПП въобще да имат по-голямо разреждане от 200 мл вода, което съчетано със сухо вещество прави ориентировъчно 230 мл готов материал. Едва ли ще ти трябват точно за това по-големи шишенца.

# 4
  • Мнения: 69
аха благодаря ти   love001

# 5
  • Мнения: 1
Zdraveite mami...moje bi ne sam edinstvenata, koiato jivee v 4ujbina i 6te se pribira prez liaatoto...imam vapros: Znaete li ima li HIPP ORGANIC v zelena kutia v BG....Blagodaria...

Здравейте мами ...може би не съм единствената, която живее в чужбина и ще се прибира през лятото ...имам въпрос: Знаете ли има ли HIPP ORGANIC в зелена кутия в BG....Благодаря...

--------------------------------------

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 11:27 от Vivi

# 6
  • Мнения: 4 615
Това ли имаш в пред вид?

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Предполагам ,че това имаш в предвид,но в БГ го няма  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт