От къде да си купуваме козе или овче мляко?

  • 5 170
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 588
Здравеѝте,
Детето ми е с Атопичен дерматит и не може  да се храни с Краве мляко! Бих искала да и давам козе или овче прясно или кисело мляко, но в магазините съм срещала и купувала само Козе сирене.
Ако някоѝ знае, къде мога да си купя, ще съм много благодарна да сподели! Hug

# 1
  • Мнения: 15 379
Овче и козе кисели млека купувам от магазин 345, наблизо ми е. Козето го намирам по-рядко, но го има.
Често пазарувам и в Пикадили, но там съм засичала само краве кисело мляко (може и да греша обаче).

# 2
  • Мнения: 30 964
Аз също съм купувала овче мляко от 345.

# 3
  • Мнения: 4 615
Прясно козе или овче може ли да се дава на такава възраст?
Овче съм си купувала и от кварталния магазиин, но обикновено 2 дни преди това съм давала поръчката.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Кисело козе, овче и биволско има в Била. Прясно не съм виждала май.  newsm78 А няма ли АМ, което да не е краве? Със сигурност съм чувала за АМ което се прави от козе мляко, но не помня на коя фирма и не знам дали го има в БГ. Знам че соево има.
А ето виж какво намерх
http://www.bio-magazin.eu/bio-milk/492--6-holle-400.html

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 22:32 от savina_33

# 5
  • София
  • Мнения: 588
Момичета, страхотни сте! Hug

# 6
  • Мнения: 1
 Домашно овче мляко има в кв.Симеоново срещу църквата в едно малко плод и зеленчукче Simple Smile Аз случайно го открих, и от тогава си взимам от там. Жената ми обясни как се кваси и стана супер. Нищо общо с купените млека. Мисля да пробвам и да си направя сирене. От мен съвет- най добре е сутрин рано да се взима, защото не винаги остава за до по късно. Лично аз бързам поне 9.30 да съм там.  chef

Общи условия

Активация на акаунт