Размисли на една дебеланка

  • 2 494
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Това бяха и моите размисли много дълго време. Ще ви кажа аз как се справих..Четях постоянно за отслабващи хора тук във форума и диети и се мотивирах страхотно, всичко това се случваше в продължение на няколко месеца, толкова ми трябваше да се навия ЯКО. След това малко воля, диети и сега съм 50 кила, а усещането да се напъхаш отново в старите дънки е неописуемо, заслужава си мъките. Така, че момичета стягайте се и да се похвалите скоро Laughing

# 16
Аз също се бях депресирала, че никога няма да мога да отслабна. Даже се бях уплашила, че съм болна и все нещо ми се ядеше, все нещо дъвчех.
Много се амбицирах от всички, които са отслабнали в този форум. Много ми помогнаха индиректно да започна да се ограничавам, като че ли ме хвана срам от себе си колко съм слабохарактерна и не мога да си наложа да не ям.

Започнах с лунната диета и после продължих с гладуване/плодове и чай с мед през два часа/. Отслабнах 10 кг. Сега смятам да продължа с "точковата диета", защото много обичам месо и зеленчуци и мога да издържа по-лесно на такава диета.

Не се отчайвай! Само започни и после сама ще се очудиш колко лесно се издържа когато се поддържаме една друга.

Успех!

# 17
  • Мнения: 1 708
Когато отслабвах след раждането от 75 на 52 кг. бях взела една дреха 44-46 размер и на всеки 4-5 дена я пробвах.Целта ми беше да я облека защото много ми харесваше и така малко по малко за 6-7 месеца се вмъкнах в нея но определено ми трябваше воля.

# 18
  • Мнения: 3 211
И аз много често имам такива черни мисли.
На всички отслабващи искам да кажа няколко неща.
1.Към майки с малки бебеца: не се вманиячавайте да отслабвате, до 1год. от раждането е нормално постепенно да се възстанови организма, не казвам и да се тъпчете, просто леко ограничване на храната и това е достатъчно. Достатъчно голям стрес е едно раждане, трудно е жената да влезе в ритъм, да свикне с ежеминутните грижи по малкото сладурче. Не си причинявайте допълнителен стрес!
2.Към майки с вече пораснали дечица (такива като мен): опитайте някоя по-продължителна диета, а не драстична (като например 7кг. за 7 дни). Ако имате възможност оставяйте детето 2 пъти седмично и ходете на фитнес, каланетика, тае бо, кой каквото иска.
3.Ако решите, че не можете да спазвате диети, харесвайте се такива каквито сте, а не постоянно да се измъчвате с подобни мисли. В края на краищата веднъж се живее!
Аз така си мисля.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Махни безразборното междинно хапване на това или онова.
Закусвай, обядвай, следобедна закуска, вечеря....като децата Mr. Green
Ако ти прегладнее, пий вода, чай, ябълка хапни, малко ядки..............забрави вафлички, бисквитки и други подобни.
Хайде успех Grinning
ААА и движение, движение и пак движение, ако живееш на висок етаж - забрави за асансьора, ходи пеша.

# 20
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ох, все едто чета написано от мен.
Наистина е много гадно, когато се комплексираш от това какво представляваш в момента.
Аз, например, имам приятелки, които изглеждат и по-зле от мен /наистина\, но си живеят живота и не им пука - хапват, купуват си големи дрехи и така...
А аз ходя нарочно само с няколко различни дрехи, уж с уговорката, че като отслабна, ще си подновя гардероба.
Ох, кога ли ще стане това....... #Crazy

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз пък си купих много хубава дънкова рокля-просто ми грабна вниманието и я взех- Stopобаче трябва да поотслабна Mr. Greenза да вляза в нея Crossing Armsда видим кога ще стане Hugстимула виси на закачалката в спалнята и ме предизвиква всеки ден Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Аз на времето пробвах с такъв стимул, но ми трябваше доста време и когато успях да вляза в дрешката вече беше фатално демодирана!  hahaha Joy Joy
Та внимавайте като инвестирате в неупотребими неща!

# 23
  • Мнения: 218
Трябва да се стегнете! Аз ви разбирам по-добре от всекиго, защото бях на същото дередже. Но съм толкова суетна.И един ден се хванах да се тъпча като прасе. Вярвайте ми - отвратих се от себе си! #2gunfire Close От тогава проявих воля и за 1 месец свалих 5 кг. Дори на мен ми звичи малко странно сега, но е истина.То упражнения ли не бяха, диети ли, фитнес ли? Сега макар и доволна от кг, ме е яд, че прекъснах фитнеса и тялото ми пак е станало разпуснато ooooh!.Но обещавам ви - скоро и това ще се поправи!!!

# 24
  • Мнения: 1 938
Ох, и аз съм дебела newsm45 Как да отслабна, като всеки ми казва, че диетите са противопоказни за бременни #Cussing out Само като си погледна корема и newsm45

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ох, и аз съм дебела newsm45 Как да отслабна, като всеки ми казва, че диетите са противопоказни за бременни #Cussing out Само като си погледна корема и newsm45

Изтрай още само 78 дни  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 381
Ох, и аз съм дебела newsm45 Как да отслабна, като всеки ми казва, че диетите са противопоказни за бременни #Cussing out Само като си погледна корема и newsm45

Сигурно не съм първата, която ти го казва,но ти не си дебела а бременна, разликата е огромна. като родиш и минат 9 месеца. Тогава се погледни пак и прежени дали си дебела.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ева - разбирам те... Tired

Пък сега наскоро гледам една позната и се питам, ама тя ли е все пак???!!!  newsm78

Накрая се оказахме една до друга на една софра и тя ми сподели: била 98кг. и за 3 месеца свалила 30, а другите после...сега е 54  Shocked Shocked Shocked! Направо секси си изглежда, нищо, че е с 23 годишна дъщеря Wink
Питам я аз: добре де, как така? А тя: ми така, спрях да ям  #Crazy. Бахти е как бре...Ми на 2-3 дни по нещо си, предимно плодове, тук-там сирене и мляко... Crazy Лятото било, жега...дини...пъпеши и т.н.
Пила и все още си пие някакви си хапчета. Сега я излових да пие Хитозан. Била доволна и го пиела, само когато консумирала мазно. Аааа, в началото пила нещо за подтискане на апетита  ooooh!

Обаче 2.5г след махането на многото кила виснала и сега жената ходи на фитнес, сауна и масажи (антицелулитни, цялостни и на 1/2 тяло). Било супер, ма си ти трябват по около 4-5-6 часа за всьо...
Такива ми ти работи...Кой крив, кой прав, кой ял, кой гладувал, кой секси, кой анти...не знам???

# 28
  • Мнения: 274
Откакто си влязох в старите гащи, изгубих интерес към подобни теми, но сега  пиша,за да ви помогна.И аз качих 24  кг  и 8 месеца  след раждането не мръднах и грам независимо  дали ям или се ограничавам. И един ден много се вбесих и минах на диетата ЗЕЛЕВА  СУПА.Не тази от аптеката на хапчета , а натурална. Всеки месец я правех по една седмица. Така три пъти  и свалих абсолютно всичко, сега даже съм по-слаба отпреди. Приложих я и на мъжа ми и той смъква по 7 кг на седмица, приятното е, че всеки  ден на кантара отчиташ по килце и се кефиш и амбицираш.Няма такова нещо като`лакома съм` , всеки  може да изтрае една седмица , а като види резултата   пробва пак...Намерете я , изписани са романи по темата , в първите страници на ~красива мама~.

# 29
  • Мнения: 274
Пропуснах да кажа , че сега си ям абсолютно всичко  и не съм си върнала и грам , пък изобщо не се ограничавам.

Общи условия

Активация на акаунт