Беше само на 3 годинки

  • 5 152
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Незнам защо Господ позволява това да се случва.
Ще се моля детенце да е добре там където е.  Praynig

 Praynig и аз се чудя...нелепо е..както всяка смърт на дете! Praynig Praynig PraynigСветла й памет!

# 16
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мир на праха му!Еййй кому е нужна такава мъка?!В такъв момент си казвам защо нямам силата да спра най-жестокото по света - децица мили да си отиват.Не мисля, че това което казват "Господ прибира любимите си чеда по-рано"  smile3518е редно, да ме прощава Господ.На мама е най-мило.Господи къде да побират тази болка мамите.Не позволявай това да се случва никога никога, МОЛЯ ТЕ, с цялото си сърце и душа newsm17 newsm17 newsm17

# 17
Преди няколко дни мои познати загубиха своето слънчице-вседствие на катастрофа.Тя беше една малка 3 годишна кукла,която израстна пред очите ни.Бог да я прости. Praynig
[/b]
Имам 2 прекрасни дечица и ако се случи нещо с тях не виждам как бих го преодоляла. Сигурна съм че всеки който е имал такава загуба си е мислил същото преди това, но е разбрал че за добро или лошо живота продължава и след това. Искам да целуна и прегърна всички дечица, които вече не са сред нас и толкова силно се надявам да им е топличко там отдолу.  Не вярвам в живота след смъртта,  но заради тези малки ангелчета се надявам да има такъв. Прегръщам силно всички родители и се надявам така да им помогна да преодолеят мъката си - поне мъничко. smile3518 smile3518

# 18
  • Мнения: 932
Малката душичка е добре и щастлива.Сигурна съм,че Господ се грижи за нея.Но ще се моля за горките родители.Много,много мъчно ми стана за тях.Ако само имаше нещо,което да можехме да направим...

Общи условия

Активация на акаунт