Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 30 048
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 222
Честит рожден ден на малката Маги и голямата Тони    bouquet Hug да сте живи и здрави, останалото татковците да му мислят... Joy
Инка много си се разхубавила, а Боби толкова е пораснал  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 334
Честит рожден ден на Маги!  ura
Нели, да ти е все така сладка и красива рожденичката и вечно да топли сърцето ти!  Hug


Да ви покажа Боби с тортата. Разбира се тортата почти не се вижда  Laughing.
Много сте хубави!  Heart Eyes

Юле, да бяхте сложили тортата по-близо до Дарето. Гледам я милата как се е надигнала и източила напред  Heart Eyes  Не знам какво се оплакваш тортата е красива, снимката хубава, а свещичката не се вижда, че е 1ца.
Рали, нарочно отдалечихме тортата, че иначе много бързо духваше свещта  Mr. Green Иначе не ме е яд за единицата, като весел спомен ще си ми остане, няма да фалшифицирам снимката  Laughing

# 32
  • Мнения: 195
Честит рожден ден на Маги! Много детски усмивки и радост да носи на мама!

Честит рожден ден на Тони!

Шада, честита годишнина! Нека само положителни емоции изпълват сърцата ви!

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 220
Честит 2-ри рожден ден на Маги! Да расте здрава, умна и щастлива! baloni
Честита годишнина на Шада!   bouquet
Рожденика Бобо много е пораснал, а мама изглежда прекрасно!
Дари е много сладка на снимката, тортата изглежда много хубава и вкусна!  Джули, ти ли я прави?
Ноеми е много красива на снимката! Hug

# 34
  • Мнения: 925
Май не съм се отбелязала в новата тема и пропуснах няколко рожденика!
Да са живи и здрави Боби, Илия, Дари и Маги! Много весели игри и приключения!   bigdance2

Аз днес си купих топка за раждане и сега само си въртя дупето на нея. Обаче Никола ми е голяма конкуренция и иска да ми избута изпод мен и да се въргаля той на нея  Laughing

# 35
  • Мнения: 115
Добро утро!
Хайде на кафе!

# 36
  • Мнения: 782
Добро утро!

Благодаря на всички, които ми честитиха празника  Grinning

Дари и Боби са мноооооооого сладки  Heart Eyes

Инка ,  ти си разцъфнала бе жена  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 682
Инка, наистина грееш!  bouquet
Миленче, раздуй малко повече за тая топка. На приницпа на Пилатес ли е?
Забраванке, мноого апетитно кафенце! Мерси! Wink

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 713
Върнах се, много съм изпуснала. Първо да поздравя рожденниците, да са живи и здрави Дари, Боби, Илия и най-вече снахичката Маги естествено Heart Eyes


Честито на Тони, много здраве и усмивки!
Шада, честита годишнина, още дълги години да сте взаимна опора и много да се обичате!
Аз съм точно на романтична вълна, сватбата беше уникална, в напълно народен стил, организирана перфектно и много романтична. Дени остана при баба си и дядо си (много е слушал), а ние се веселихме и си починахме, изобщо много съм доволна.

Чудни снимки видях, пак пораснали прекрасни дечица Heart Eyes
Заглавието е перфектно Peace

А, да не забравя, Купа хич да не се оплаква за пътуванията, че ако знае как и завиждам на преходите Wink

# 39
  • Мнения: 2 171
Много поводи за празнуване и честитки имало в нашата тема Simple Smile
Честит 2-ри рожден ден на Маги, Ели, Ива и Антоан! Да растат здрави, весели и игриви Heart Eyes
Честит Рожден Ден на Тонибарабони! Много щастие, късмет и лека бременност
Честит Рожден Ден на Симпатюхче! Пожеланията ми са същите - здраве, щастие, любов и много късмет
Честита годишнина на Шада! Още дъъъълги години в любов и разбирателство

Ако съм пропуснала някого, моля за извинение!

Ноеми, Дари и кавалерът Боби са прекрасни и много пораснали Heart Eyes. Инка, споделям мнението, че си се разхубавила много и изглеждаш страхотни Hug

Илия е с нова прическа. Вече не е "на мама момиченцето" Heart Eyes


Преди:    След:

Още снимки от рождения ден: http://picasaweb.google.com/natalykr77/Happy2ndBirthdayIlia?auth … RgCJfY7ere98iMLw#

# 40
# 41
  • Варна
  • Мнения: 441
Честит празник и от мен на Симпатюхче   bouquet!
Астарта, Илия е като голямо момче с новата прическа  Heart Eyes. Боби има същия автобус от месеци и е една от любимите му играчки  Laughing.
Сложих снимката да видите Боби, вие мен ласкаете  Blush. Това е единствената сносна снимка с тортата, майка ми снимала една празна чаша на преден план пред Бо  Crazy.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 883

Е не ти ли е малко неудобно от тоя "запис"  Crossing Arms Нещо да кажете, как сте, що сте, ...има ли бели мечки при вас  Mr. Green

Малко снимчици от РД на Маги
http://ketito.multiply.com/photos/album/72#photo=2

Лена  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 782
Първо, да честитя рожденните дни на Тони и Симпатюхче  Grinning Бъдете здрави, ведри и спокойни майки и съпруги  Wink



Астарта, Нели, чудесни снимки на прекрасни дечица  Heart Eyes

Астарта и аз като подстригах Бобо се чувствах по същия начин  newsm78 Няма го бебето, появи се момченце  Laughing

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 220
Честит 2-ри рожден ден на  Маги, Ели, Ива и Антоан!   bouquet
Честето и на големите рожденички Тони и Симпатюхче!  smile3525
Много са хубави снимките от рождените дни на Илия и Маги, личи си, че дечицата много са се забавлявали, а и доста подаръци са получили  Peace
Астарта, и аз подстригах Живко и след това се чувствах много кофти, дори вечерта малко си поплаках  smile3518 С мъжа ми все си правихме майтап, че той е нашето момиченце Wink Сега съм се зарекла, че ще го подстрижа чак следващото лято, но къдрички едва ли ще му поснат пак  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт