Фото Репортаж - Boney M i изкачване на най-високата кула в света.

  • 530
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Както Ви бях обещала следващия репортаж, ще е от BM - Boney M ...
http://pg.photos.yahoo.com/ph/jkoycheva/detail?.dir=4b23&.dn … 6.jpg&.src=ph

Ето и снимков материал. Концертът се състоя в един италиански клуб-дискотека, публиката незнам дали заради песента "Распутин" но беше основно руско говоряща и странно защо мене все на руски ме заговаряха:) Както можете да видите от снимките получи се невероятен купон, позволиха на публиката да танцува редом с Бони М, аз също се възползвах ... Heart Eyes Онези ми ти рускини като се развихриха на сцената, беше невероятна атмосфера, която само ние ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙЦИТЕ можем да създадем и поддържаме:)

Останалите снимки са от изкачването по стълбите на най-високата кула в света Торонтовската ТВ Кула.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/jkoycheva/album?.dir=912e&.src=ph







# 1
  • Мнения: 2 825
Хубав изглежда купона, явно сте си прекарали много весело  Simple Smile
А гледката от кулата е зашеметяваща и наистина ли е със стъклен под? това последното ми изглежда страшничко Embarassed

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 12:08 от clara

# 2
Тъй, тъй пак снаги сте кършили - хич не е лошо. ПРизнавам те за най-активно ходещата по концерти  Peace Party
Баси  Embarassed тоя с бялата блуза дето си го гушнала ми е страшно познат по физиономия newsm78
А това някоя от рускините ли е? Flutter

А за тая кула асансьорчета нещо по-така за мързеливите няма ли  Whistling Mr. Green
Гледам е било "прекресен" дъждовен ден Crazy

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Юлето,обявявам те за официален пратеник и кореспондент на Бг мамма за вси4ки концерти в Канада и по света  Hug Wink
Гледам ,4е сте си направили купона с Бонито Ем  Wink,блазе ви.
А за кулата.....свят ми се зави,мамма миа  #Crazy Ина4е много яко  Peace

# 4
  • Мнения: 2 825
А за тая кула асансьорчета нещо по-така за мързеливите няма ли Whistling Mr. Green

И аз това си мислех като прочетох за рекордите и годините, когато са качили нагоре хладилника, печката и съдомиялната..... сигурно от тогава не са ги сменяли Wink

# 5
  • Мнения: 2 452
Има си асансьорче кулата и то доста бързо. А подът е стъклен, но не навсякъде. Само в една определа част - то си е част от атракцията! Аз лично не мога да стъпя на него, но Изабела е стъпвала без проблем. А на Юлето БРАВО! за това, че се е качила догоре ппеша! Това си е постижение!

# 6
  • Мнения: 254
Здравейте:))

Мерси за промоциите, които ми дадохте днеска:))) хехе

Немате грижи ще продължавам да Ви информирам от мястото на събитието:) специално за Вас:)

За тази кула има асансйорчета дето работят до късно вечерта. Gledkata vecher е още по-красива. А това катерене по стълбите се прави само 2 пъти в годината за по 3 дни, с благотворителна цел: Есента за една Нон Профит Организациа за Бедните тук, а през пролетта за WWF . Много е приятно, през пролетта, на всяка междустълбищна площадка а те са 144 има детски рисунки с животни...Simple Smile Хайде пращайте ми рисунки, ще искам разрешение да ги закачат на изложбата:))
Клара, да отгоре лесно може да ти се завие свят и си е страшничко, особено ако си там където си до секцията със стъклен (перцигласс или незнам точно какъв) под, откъдето съм направила снимки:)


Хондичка, точно така тази мадама е една от рускините, на живо ми изглеждаше 24 годишна, но тя ми писа, че е 40:) Тя така залепна за този черния от Бони М танцува с него на сцената, а той после специално слезе долу на дансинга и танцува с нея, даже й обещал емайла си хаха, друго си е гаджето ти да е от Бони М:)) Аз се запознах с нея на концерта и си разменихме емайли след това. Вижте това:

"I have a 10 years old daughter, a cat and a very conservative husband, who does not understand my way of having fun. Shame on him. Marriage life is boring!
I like Plaza Flamingo (в този бар беше концерта) where you can take lessons before you dance and then dance salsa on your own or with BOYS:)"

Горкото рускинче, определено има нужда от помощ:)) Дано нямате проблемите и:))  
Аре чао:)))

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 21:42 от Jule

Общи условия

Активация на акаунт