КГБ = Клуб на готините баби - 98

  • 32 376
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 005
Добро утро.
Честит рожден ден, Ани!
Да си здрава, весела и щастлива!   bouquet
Каквото си мечтаеш - да се сбъдне.

Ние спахме до преди малко. Много се измързеливихме с Пламен.
Моето Ани пак цяла нощ е вилняла на Сл. бряг. Чакам да сигнализира като се наспи.

# 16
  • Мнения: 263

Честит рожден ден на Ани! Да бъде жива и здрава, много щастлива, да има много късмет в живота,  да и се сбъднат най-съкровените мечти!


Здравейте приятелки!
Жабче, благодаря за прекрасната тема. Не можах само давляза в албума със снимките, незнам има ли промяна паролата.
Лек ден на всички! Hug

# 17
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
 Здравейте и от мен!
Жабче, благодаря за темичката - чудесна е!
Още снощи я видях,но моят комп не ме допусна до "отговори".Напоследък нещо му става!Дори не се опитах да вляза в албума,че знам ли какво ще ми даде! Сега ми излиза поста като стихотворение, а сутринта не ни допускаше в АБВ. Абе.....кога ли съвсем ще откаже,ама дано е по-късно!
Аз ще готвя пълнени чушки и вече ще се захващам,но.... първо тук. Отивам. А вие почивайте активно!
Яяяяя, тук си излезе нормално!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, момичета!

Ставам късно - няма кафенце. Да си пийнем по едно?




Къде сте, момичета? Спите ли още или вече шетате?  Laughing

Аз ви четох снощи късно, върнах се назад. Много се радвам на срещата ви с Каролин. Яжка, обади се ако има среща през седмицата с нея. Дидия, пуснах ти моят телефон на лични. Иначе много се надявам да се видим поне с теб, ако не в София, то на "курорт".  Wink

Няма да мога да коментирам всичко, което прочетох, но се радвам, че ви намирам в добро настроение и най-важното здрави. Ние си починахме добре, там, на вилата си беше страхотен студ. Както в цялата страна, впрочем. Но там с 10-тина градуса по-ниски температури. Валя и дъждец, но слаба работа, в сравнение с други райони.

Момичета, отдавна си мисля за снимките, които публикувате, дали не може, по опита на момичетата от друга тема от мамата, да си направим наш си албум, само на пишещите в темата, с някаква парола. Който може да се справи, да се обажда, може би Жабчето, когато е свободна?  Целта е зачестилите злоупотреби със снимки в интернет. Пишеше за това и в нашия форум. Трябва да ви кажа, че една от причините да пускам пестеливо снимки, особено на децата, е тази. Ето, сега ми се иска да пусна на Владко от почивката ни, но не смея. Не се знае кой с каква цел влиза във форума. "Един гледа сватба, а друг брадва" е казал народа, не всички са добронамерени като нас. Вие как мислете?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 177
Марина, ние преди си имахме албум в Снимка-бг. Жабчето го беше направила, но скоро опитах да вляза и не можах. Не е проблем да се качват там. Моя албум е поизчистен, но има все пак достатъчно снимки които споделям.

Янче, и аз правя пълнени чушки- с кайма за нас, че имаме проблем с ЛВК, а в сроя на тавата-2 чушки и един домат за Ади без месо. Laughing
Нали това време щеше да се оправя, а днес е по-кофти и от вчера.

# 20
  • Мнения: 10
Честит рожден ден на Ани!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 529
Ани,желая ти здраве,щастие,любов ,късмет и прекрасни мигове с Краско и семейството!

Жабче за теб:

# 22
  • София
  • Мнения: 1 739
Aни,Честит рожден ден! Желая ти здраве, вечна младост и безкрайно щастие!
   за Жабка-

   Аз съм болна,нощес ми беше студено,боли ме гърло,имам хрема и кашлица.Интерсното е,че започна отведнъж-вчера ми нямаше нищо.А времето е отврат...незнам ще има ли лято тази година.
   Днес готвих задушени тиквички и пилешки дробчета на фурна.И ще ям яко салати,че от утре ги спирам за 5 дни.
  Маринче,дано се пооправя и да си спретнеме срещичка с Каролин.По кое време на деня ти е по удобно? Айша е за след 18ч.Друг не се е обадил.
  За албумчето-виж на първа стр.,Жабка го е поставила.Паролата-на лични.
  Янче и аз имах проблем с нета.До преди малко...
  Приятен неделен ден!
 

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 12:31 от Яжка

# 23
  • София
  • Мнения: 16 005
Яге, вие се уговаряйте за среща без да се съобразявате с мене. Ак о на всички ви е по-удобно през деня, няма проблеми. Все пак петтима Петко не чакат. Май само аз ще съм работеща през юли.
А за времето - цялата друга седмица ще е като сега.  Mr. Green

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета , благодаря ви и от името на Ани
за пожеланията.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Дай Боже да се сбъднат и да ви се връща и на вас (както се казва).   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 739
     Маринче,видях ви снимките. Влади е голям сладур. А като гледам как сте облечени,разбирам за ниските температури.Но зеленината е истинска и свежа!Природата е чудесна!

# 26
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

Малееее, бабешка работа:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНИ! МНООООООГО ДА Е ЩАСТЛИВА!



Яжке, къде видя снимки? Аз се връщах и назад,ама нещо изпускам изглежда!
Римар, и моите са с кайма - ние не сме любители на това,дето муха не го каца  Joy Вече си хапнахме и бяха супер.При това ги направих с доматено сосче,та да се затопи.

# 27
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Момичета, какво мислите за това:


Гръцкият премиер предупреди своите сънародници, че ако не са съгласни с антикризисните мерки на правителството ги чака съдбата на България:
„Нима – каза той – вие искате да получавате български заплати, където въобще не са чували за великденски и коледни премии, а какво остава за 14-та заплата? Нима- обърна се той към пенсионерите – вие искате да получавате пенсии от по 50 – 100 евро вместо сегашните 6-700 ? Нима искате да си плащате изцяло цената на лекарствата, а не както досега само 25%? Нима искате да живеете като в лунно бунище – защото точно на това прилича България с нейните дупки и боклуци, разхвърляни навсякъде – от претендиращите за по-висока интелигентност българи? Нима искате децата ви да пушат, пият и вземат наркотици под зоркия поглед на полицията? Това ли искате? Аз знам, че ние винаги сме били по-цивилизована нация от нашите северни съседи и винаги сме успявали да се обединим в трудни моменти. Затова и сега съм убеден, че в този труден момент ще застанем един до друг, ще прежалим трийсетте процента от допълнителните възнаграждения, които получаваме и след няколко години, ще можем отново да се наредим сред страните с най-добър жизнен стандарт, докато българите ще си останат на положението в което са и сега. Защото нашата нация е изградена на основите на православната вяра и християнските добродетели, а българите са учени атеисти, сменящи на всеки четири години политическото си верую. Но намират ли там там спасение? Нека да се стегнем и да не позволим нашата младеж да напусне страната, така както българите напускат своята? И ще видите, че след 50 години, ние все още ще сме тука, а за българите ще се носят само легенди. Аз много се смях, когато разбрах, че управляващите в България плашат народа си, че щели да стигнат до нашето положение ако не вземат мерки! Та те нашето ниво могат само да го сънуват! Жалко за българите, че се оставят така лесно да ги манипулират, за да могат да ги грабят безпрепятствено! Но това си е техен проблем. Нека ние да решим нашите, пък те да се утешават, че не са ни стигнали.“
Кое е по-страшно – „Гръцката криза“ или „Българската стабилност

# 28
  • София
  • Мнения: 4 177
Един с Трабанче закъсал на посред пътя. Покрай него минало Ферари. Човека с Трабанта помолил Ферарито да го дърпа. Той се съгласил. Едно Ламборджини изпреварило Ферарито. Почнали да се състезават. Трабанта почнал да натиска бибитката, защото почнал да се разпада. Отстрани на пътя стои патрулка.
Единият полицай към другия:
- Виж! Ферари и Ламборджини се състезават, а едно Трабанче бибитка да му направят път.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 672
Яжка, кажете вие кога, може и след 18 ч., само предварително трябва да знам, че ми спретват програма като на безработна. Но много искам преди пак да ида на вилата да се видим и с Каролине и с теб, и с който може от вас! Просто вече не може да се се запознаем, не само виртуално нали?

Янче, това ме потресе. Този текст го прати още преди време Каролине, но тогава така се възмутих, но нещо се замотах и забравих да го коментирам. Доста истини има, да не кажа че всичко е истина, но за негов ужас (на гръцкия премиер) гърците хич не са го послушали и си продължават стачките пък и не им пука за братята българи.

Общи условия

Активация на акаунт