Раждане в Шейново, препоръчайте добри лекари и акушерки!

  • 1 835
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Моля, за предстоящо да се надяваме естествено раждене в Шейново да препоръчате добри лекари и акушерки! Екипи доктори или акушерки, от които сте останали доволни. Много промени са настъпили от там от раждането ми през 2009 година. Доста лекари са си тръгнали или израждат в други болници.
Има ли мами, които са раждали на скоро да опреснят паментта ми за лекарите и акушерките, които са в момента там и от които са останали доволни или са избрали за екипз за раждане?
До тук се сетих и от прочетеното във форума за Гагова, която вече не е там, Велев, Китанова не зная дали е там, Йончев и Герджиков от които аз лично съм много доволна, Зарев и за две акушерки Жени Коричкова и Албена ???? Споменете от кои вие сте останали с добри впечатления!
Благодаря!

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 12:23 от Desislava Goranova

# 1
  • Мнения: 7 109
Велев (той извършва само платени раждания), Василев, Герджиков. Гагова откога не е там?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1
До колкото знам всички от изброените работят там, но може да са в отпуска в момента. Иначе аз лично съм ги засичала там всички в последния месец. Провери отново. Приятен ден.

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте,понеже няма скорошни мнения , публикации по темата с акушер гинеколози в болница Шейново,бих желала ако някой скоро е раждал и има опит и мнение по темата да сподели .Четох гледах стари постове ,но все пак е по добре нова информация.

Общи условия

Активация на акаунт