Голяма гадост

  • 2 330
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Все пак понякога НИЕ жените сме си виновни - щото виждам много случаи когато мъжа е свестен ма жената почва да го глези и той става задник...
Така, че особено когато често жената се разочарова й препоръчвам да погледне себе си - дали тя не е причината за този обрат - първи вариант - пада си по задници /много лош щото човек трудно мени наклонностите си/; втори вариант - прави го задник защото е добра и му угажда за щяло и не щяло! /по-добрия вариант щото може да спе да угажда/
Тонка затова помисли - може би си много добра, угаждаш им само и само да не се разочароват, да не си идат, да компенсираш, че имаш дете и си разведена /а те кво девствени ли идват при теб/, да покажеш, че държиш на тях и си готова на всичко за тях /да ама това не се доказва с парични субсидии, а друго яче и ако те не го разбират - айде влево/... БЕ помисли къде е твоята грешка, за да не я допуснеш отново.
Успех! И айде стига разочарование! Искам повече увереност в щастливата развръзка - нали си оптимист?! Така, че виж ако си освободиш сърцето от чувствата към бившия може би ще срещнеш любовта!

# 16
  • Мнения: 2 863

Така, че особено когато често жената се разочарова й препоръчвам да погледне себе си - дали тя не е причината за този обрат - първи вариант - пада си по задници /много лошо щото човек трудно мени наклонностите си/; втори вариант - прави го задник защото е добра и му угажда за щяло и не щяло! /по-добрия вариант щото може да спре да угажда/

Направо ме разсмя, ама така точно не съм чула някой да формулира проблема. Аз лично съм сигурна, че имам специална "дарба" да си избирам точно от гореописаните"Simple Smile)... Обаче една приятелка скоро ми каза: като гледам каква е градацията, дано не се влюбваш повече, че следващия остава да е някой за затвора Joy

# 17
  • Мнения: X
първи вариант - пада си по задници /много лошо щото човек трудно мени наклонностите си[/color]/;
Направо ме разсмя, ама така точно не съм чула някой да формулира проблема. Аз лично съм сигурна, че имам специална "дарба" да си избирам точно от гореописаните"
Аааа, и аз, и аз.  Joy не ме забравяйте.

# 18
  • Мнения: 934
първи вариант - пада си по задници /много лошо щото човек трудно мени наклонностите си[/color]/;
Направо ме разсмя, ама така точно не съм чула някой да формулира проблема. Аз лично съм сигурна, че имам специална "дарба" да си избирам точно от гореописаните"
Аааа, и аз, и аз. Joy не ме забравяйте.
Без мен накаде ейййййй.аз си водя класацията за втори пат сама се прецаквам:)))така че моля аз сам спец по темата "как да намерим мухлюто" smile3534

# 19
  • Мнения: X
Без мен накаде ейййййй.аз си водя класацията за втори пат сама се прецаквам:)))така че моля аз сам спец по темата "как да намерим мухлюто" smile3534
Еee, аиде за последно да ти е... че много ти стана, наистина.  newsm51

# 20
  • Мнения: 3 394
е, аз имах връзка с един (точно преди мъжа ми), който дори на първата ни среща ми сметна точно колко дължа от сметката...и аз си платих...и продължах, тъпачката аз, често да плащам и за двама ни...доката един ден осъзнах,че съм пълна будала да излизам с някой ,който едва ли някой ден би ме издържал мен и децата и айде...баста, това не е мъж , а плюнка.

Не ,че всичко е пари,но след като нищо не се отделяше за мен, а често аз плащах, не желая аз да нося някого на гърба си #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт