Кога се дава бисквитена каша?

  • 5 797
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Синът ми е на 7,5 месеца и си хапва попарка и зеленчукови и местни пюренца, но от кога мога да му давам каша от бисквити с мляко или  Млечна каша, от тази която е в кутиите?

# 1
  • Мнения: 105
Моя син много я обича тази бисквитена каша  Wink на другите храни едва-едва си отваря устата,но усети ли бисквитената каша отваря огромна уста  Laughing но нека по-запознати дадат своето мнение.Аз от седмица му давам защото пише че е с бифидус ефект а ние имаме огромна нужда от такива храни.Пише и че е с глутен,но ЛЛ каза че може да въвеждам глутена.  Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Синът ми е на 7,5 месеца и си хапва попарка и зеленчукови и местни пюренца, но от кога мога да му давам каша от бисквити с мляко или  Млечна каша, от тази която е в кутиите?
Вече можеш,щом си захранила с глутен  Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Може да я даваш вече.

# 4
  • Мнения: 801
Може да даваш, но струва ли си да храниш детето с боклук. Детето привиква към вкуса на захарта, мазнините в бисквитите надхвърлят обикновено 15%, а бялото брашно няма никакви полезни качества.
Алекс все още отказва да ги яде, предпочита да гризе мюсли и пълнозърнест корнфлекс.

# 5
  • Мнения: 350
Аз съм я давала за следобедно ядене,сега пак я давам от време на време.Много е хубава кашата на Милупа с бисквити,защото не съдържа само бисквити,а и пшеница, ориз, овес, просо, царевица, ръж.Детето много я обича, не е привикнала към сладкото,напротив освен тази каша друго сладко не обича.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Може да даваш, но струва ли си да храниш детето с боклук. Детето привиква към вкуса на захарта, мазнините в бисквитите надхвърлят обикновено 15%, а бялото брашно няма никакви полезни качества.
Алекс все още отказва да ги яде, предпочита да гризе мюсли и пълнозърнест корнфлекс.
Е чак пък боклук  ooooh! Става въпрос за готовите бисквитени каши  Peace Не смятам ,че големи фирми като Милупа ,Хумана и т.н.т  произвеждат боклуци  Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Можеш, кашите са хубави и вкусни  Peace

Може да даваш, но струва ли си да храниш детето с боклук. Детето привиква към вкуса на захарта, мазнините в бисквитите надхвърлят обикновено 15%, а бялото брашно няма никакви полезни качества.
Алекс все още отказва да ги яде, предпочита да гризе мюсли и пълнозърнест корнфлекс.

Боклук не са. Захар в марковите каши няма. Мазнините са изключително полезно нещо за мозъка, за кръвта и за цялостното функциониране на организма! Бялото брашно е просто жито без люспата отвън. Люспата съдържа по-голямата част от витамините и фибрите, вярно е, но и ядката, т.е. бялото брашно не е боклук. И със сигурност има безброй полезни качества.  Simple Smile
А това, че Алекс яде еди какво си не е показател за нищо  Hug

# 8
  • Мнения: 743
 Благодаря за споделеното Grinning Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Бисквитената каша на Нестле е страхотна. Синът ми и сега понякога яде.

# 10
  • Мнения: 1 424
Щом си захранила с глутен може да я даваш. Синът ми много харесва бисквитената каша на Хумана. Аз я давам за слетобедна закуска Peace

# 11
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Аз започнах да давам  бисквитената каша на Хумана от 6 месец Simple Smile

# 12
  • Мнения: 322
Аз въведох глутена късно и затова почнах към 9месец

# 13
  • Мнения: 11 003
Аз също изчаках с въвеждането на глутена и дадох бисквитена каша на 9 или 10 месеца. Първата беше на Милупа, после съм купувала и тази на Нестле. Хубави са и двете, дъщеря ми ги обичаше много.

# 14
  • София
  • Мнения: 30 139
аз дадох бисквитена на Миласан някъде в 10-я месец.

Общи условия

Активация на акаунт