Приспивате ли бебоците с шишето мляко?

  • 3 578
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Ами аз лично не го изполвам точно като "метод",ама нали след къпането вечер иде шише? Така че си става от само себе си.
Дори и да не заспи веднага, 5 до 10 мин. след него е готов.
Но през деня е ужас просто-дори ид а е изморен, не став аи това е.
от мрънкане е стигал до рев.
Или го тръскам леко на ръце,или пускам сешоара-ама това ти го знаеш вече де

# 31
  • Мнения: 1 613
При нас, докато си пие млякото е полузаспала. После я премествам в креватчето й и след 5 най-много 10 мин. вече е заспала.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Всяка вечер заспива така, слагам в леглото давам му шишето и той си се унася и заспива.

И ние сме така Simple Smile.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Не ,случва се мноооооооооооого рядко ,ако е супер изморен да заспи до като яде.Иначе си го слагам в креватчето и си заспива.

# 34
  • Мнения: 3 562
Все още заспиваме с шише с мляко  Laughing

# 35
  • Мнения: 4 187
Не. Вечеря, къпане, миене на зъбки и сън   Flutter! Имаше период, в който беше по- сънлива и с млякото направо се унасяше, но това беше не повече от месец!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 848
Ние се приспиваме с кърмене, ама търся алтернативни методи. Да се приспиваме с шише ще е малко от трън та на глог, ама все пак ще е някакъв преход... Вие ползвате ли млякото за приспиване?
  абре Зъхи, защо изобщо трябва да се приспива с храненето newsm78

# 37
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ние се приспиваме с кърмене, ама търся алтернативни методи. Да се приспиваме с шише ще е малко от трън та на глог, ама все пак ще е някакъв преход... Вие ползвате ли млякото за приспиване?
  абре Зъхи, защо изобщо трябва да се приспива с храненето newsm78

Ами щото досега друг метод не е проработил...  Sad Ако някой даде идея, която да ни свърши работа, има голяма почерпка от мен!  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 663
Зъхи, опита ли тези неща, които ти предложих ?

# 39
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи, опита ли тези неща, които ти предложих ?

Да, мила!  Sad Иска си яденето момичето, реве... Може би постепенно с времето ще успеем да постигнем нещо, засега - нъц!

# 40
  • Мнения: 421
Не. Храненето си е хранене, приспиването - приспиване...едното няма връзка с другото, поне за Мая. Явно така е си я свикнахме. Но това не значи, че приспиването е лесна работа, понякога се търкаля по час-два докато се умори и заспи.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 8 935
Сега като се сетя......заспиваше следобед само със сок, това отшумя и почна да си иска мляко, мляко и пак мляко, сутрин, обед, вечер....отказваше друга храна, бях луднала.
Сега вече се храни нормално (закусва, обядва, сл. закуска, вечеря), но вечер си иска едно-две шишета с мляко....е заспива доста след това....
Та мисълта ми беше: Като си иска мляко - давай.....всичко давах само и само да заспи....
Вече не се буди нощем за ядене, ама се сеща за колите си и посред нощ му бутам играчки в ръцете и пак продължава да спи #Crazy

# 42
  • Мнения: 3 663
Зъхи, опита ли тези неща, които ти предложих ?

Да, мила!  Sad Иска си яденето момичето, реве... Може би постепенно с времето ще успеем да постигнем нещо, засега - нъц!
о, да, няма да стане с магичска пръчица ...  Confused но май доста кърмачета са така....  не знам колко силна мотивация имаш да я отучваш при положение, че с кърмене заспива за минути  Confused но само да кажа, че ако твърдо решиш да я отучваш трябва да си много постоянна - една вечер да се предадеш и се връщаш на изходна позиция  Confused
каквото и да решиш - успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт