Вливане на Имуновенин при д-р Босословова

  • 884
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 401
Някой вливал ли си е имуновенин в частния кабинет на д-р Богословова? На мен спешно трябва да ми се влее, и понеже си следя бременността при нея, тя каза, че ще ми го влее в кабинета си, а не в болница. Чувала съм страховити работи за този Имуновенин, как се вливал само в болница, защото можел да предизвика разни шокови реакции... Освен това тя каза, че вливането щяло да трае между 2 и 3 часа, а хората говорят за между 5 и 8 часа... newsm7840 Така като смятам, ще ми влеят общо 600 мл. течност 40 амп. от по 5 мл.- това прави 200 мл. ,  разредени в съотношение 1:2 във физиолог. разтвор. Това на бавна капка колко време трябва да отнеме?

# 1
  • Мнения: 4 758
Не я познавам д-р Богословова, но на мен ми вливаха имуновенин в Малинов. Два дни по 43 ампули. Първия ден отне над 5 часа, втория 3-4 (след като бяха видели, че няма проблеми).

По време на вливането имаше непрекъснато сестри наоколо. Мериха ми кръвното два пъти.

Аз бих го направила в болница.

# 2
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз моето го правих в Пирогов- 40 ампули за около 4-5 часа отиде от край до край.През цялото време сестрата ме следеше за странични реакции.Аз съм от провинцията и тук , в моя град никой не се нави да ми направи вливане.Явно не е толкова рутинно и за себе си не бих рискувала да го правя в неболнична обстановка

# 3
  • Мнения: 401
Вливането ми при въпросната докторка мина благополучно. Доволна съм, през 5-10 минути влиза сестра да провери как съм, мериха ми кръвното налягане и пулса. Освен това установих, че в манипулационната, където ми правиха вливането, има шкаф, в който има 15-тина вида лекарства за спешно реагиране, в т.ч. метилпреднизолони (каквито, както разбрах, се слагат при алергични реакции към имуновенина).

# 4
  • Мнения: 4 758
Супер, че всичко е минало гладко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт