Възпалени уши

  • 47 205
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 585
Какви капки?
Тука само с антибиотик лекуват май.
Инак в дългосрочен план отитите може и да нямат последствия, но в момента такива щети са нанесли. Детето ми е отслабнало, не иска да яде и други много приятни ефекти има. Яд ме е, че не ми казват на какво се дължи това, а чакат още да боледувала, та чак тогава.
Отита е такова заболяване, както хремата, бронхита, кашлицата. На какво се дължат те?
Детето ще се чувства по-същият начин ако преболедува и тези други болести.
Нищо специално или необичайно няма в отитите като детска патология, освен ако не са над 4-5 на сезон или не се влияят от АБ, или рецидивират извънъредно често.

# 136
  • Мнения: 2 922
...И никога не чакам джи пи-то да ме прати тук и там, винаги съм действала АЗ и съм си хващала детето и съм го водила при СПЕЦИАЛИСТ лекар при нужда.

Не знам защо, но всеки го пропусна тоз пост покрай очите си Wink

Тъй, че Birdie, veleva...все ми е тая Whistling, какво могат ДжиПи-тата... 
Не сме го пропуснали, не сме  Peace И на мен ми е все тая какво могат ДжиПи-тата и всъщност никога не съм се допитвала до моето по здравословни проблеми. Ползвам го само за издаване на болничен лист.

# 137
  • София
  • Мнения: 11 692
Birdie, kalina, точно това имах предвид - живеем в различни светове просто.......
Birdie, това при вас за ушите е прекрасно просто - в България аз не знам, педиатър да гледа уши....ще се радвам, ако някоя майка ме опровергае, но едва ли.......много, много са различни нещата.....

Тук майките предимно разчитат на Педиатрите да има кажат, или да ги изпратят, но непременно да са те......самоинициатива за профилактика се явява много рядко.

А-а-а Лио не си права!И нашето педи гледа ушите,дори бих казала,че започва с тях!И твърди,че така трябва да бъде!

# 138
  • Germany
  • Мнения: 224
Ах, тези уши, тези уши...прави черти на тумпанограмата Cry
Да я махаме ли тая трета сливица или не сега:thinking:
исках да мине и тоя прелед за да решим какво да правим, но...защо чаках и аз не знам. Може би по-скоро трябва да се заемем и да опитаме с хомеопатията. Дали ще помогне един бог знае, това което се питам обаче е, понеже ни убеждават че махмен ли я 90% е сигурно че хремите и болестите ще намалеят (останалите 10% са самото ухо да е увредено отватре и затова да задържа течност), ако дай боже хомеопатията помогне, то няма ли да е еднократно??? искам да кажа, при една следваша хрема ко третата сливица пак се подуе и запуши Евстахиевите тръби и пак не чуваме, и пак сме изправени пред същия проблем, тогава какво newsm78
Дайте ми моля ви малко акъл че на мен вече не ми остана, съвсем се обърках от всичко и не знам какво да мисля вече Praynig
наистина ли помага ако я махнат тая трета сливица (те така и не видяха тя ли е проблема, ама с техните проценти...90% сигурно било 4е е тя, какво ще бъде друго). не му я видяха че опасно било, малка му била устата, трябвало да рови с едно желязо, можела да го нарани или изплаши...та така, тука не могат да я видят тая трета сливица и това е, четеърти лекар ни го казва това. не знам вече на кого да вярвам.
и с изледванията за алергия към упоиката, след нашето неотстъпно настояване казаха че ще направят, ама защо сме се притеснявали, за 5г в които работела в атя клиника тая лекарка нямала била проблеми с алергии към укоиката на някое от децата #Crazy уф, трябва ли на това да раз4итам ooooh!
много съм обаркана Tired

# 139
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Махай.

Общи условия

Активация на акаунт