За колко време се показва цялото зъбче?

  • 1 213
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 533
Мили мами,току-що забелязах, че на синчето ми съвсем мъничко се е показало първото зъбче, просто е пробило венеца. За колко време ще израсте цялото?

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Първо - честито първо зъбче.  Laughing
А по въпроса - може би за около седмица-две, че и до месец. Относително е понятието, защото при всяко дете това е индивидуално. На Денислав пръвите два зъба израснаха много по-бързо, отколкото горните два.

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито зъбе.
Ами относително е. На Алекс всички различно се показаха.Дори четвъртия като изби,доста късно се показа и около месец беше тризъба Grinning

# 3
  • Мнения: 4 176
Ако питаш кога, ще ПОНИКНЕ цялото зъбче. Еми около 2 месеца, но всичко е относително и доста индивидуално.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито зъбче!
При нас първите 2 изникнаха доста бързо,после по бавно , а на 8 зъб буквално се мъчи няколко месеца.Сега всичко ни е в устата,като последните 2 отгоре са се показали от около месец но още не ми дава да мием горните зъбки защото явно го болят.

# 5
  • Мнения: 4 187
При Рая, от момента на показване на зъбчето до цялостното му израстване, минават 2 седмици . В момента е със седем зъба. Изключение прави само шистия, който изникваше в продължение на месец .
Дали го обясних добре  newsm78. В общи линии мисля, че всичко е индивидуално !

Общи условия

Активация на акаунт