имуностимулант за 3м. бебе

  • 1 288
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
препоръчайте ми  за 3м. бебе (каката ни носи от яслата кова ли не )
за сега давам 1 ампула витамин 'C ' и калциев глюконат 10 дни - 20 почива
Моля за вашите мнения и предложения - Поздрави !   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 759
А педиатърката какво каза?
С педиатърката на децата не сме обсъждали тази тема. Малкият на тази възраст беше само на кърма. Бях купила Цитросепт на каката и говорих с педиатърката, т.е. питах как да го давам. Тя тогава вметна, че все още не е проучила въпроса за малките деца и на малкия да не давам (той тогава може би да е бил към годинката).

10 дни за витамин С ми се виждат много. Когато съм давала (на ампули) макс съм давала по 5 дена.
А защо искаш да подсилваш имунитета? Някакви здравословни проблеми ли има малкото?
На кърма или АМ е?

# 2
  • Мнения: 98
Здравейте,
Единственият  имуностимулант,  който  може  да  се  предпише  в  тази  възраст,  и  който  ще  бъде  ефективен  за  вашето  бебе  е  Имунокинд.
Той  се  дозира  3  пъти  по  1  табл.,  която  се  разтваря  в  малко  вода  и  се дава  на  гладно.
Оптимален  прием - 3  месеца.
С  поздрави  д-р МАРИО Янакиев

# 3
  • София
  • Мнения: 1 541
много Благодаря за отговорите   bouquet Hug  bouquet ( ако има и други мнения споделете )
д-р Марио Янакиев    bouquet  bouquet  bouquet
А защо искаш да подсилваш имунитета? Някакви здравословни проблеми ли има малкото?
На кърма или АМ е?
на АМ  от раждането е ... искам да я предпазя по някакъв начин от вирусите които каката ни "донася "от ДЯ .
имахме здр.проблем - бяхме в болница 7 дни с бронхиолит  Tired
педито каза това което сум написала - витамин "C " и kl.g.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 759
Лошо. Бързо оздравяване.
Видях го Имунокинда преди време в нета само като инфо. По точно това Комплект за новородено
От тези съм използвала само Дентокинд и съм доволна.
Попитай педиатърката.

Давай и на каката някакви имуностимулатори. Сблъсъкът с бацилите е неизбежен.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 541
Давай и на каката някакви имуностимулатори. Сблъсъкът с бацилите е неизбежен.
на нея давам вече  ( ... курс 3 м . - 10 дни давам 20 дни се почива )  - БРОНХО - ВАКСОМ за деца ... тя прекара пневмония , но докато ни я открихааааааааа вече бе преминала сега давам този имуностимулант , а да видим  Simple Smile
......... бебето ми е по голям проблем , че няма имунитет ( не съм кърмила за мое съжаление - проблем) , а и не е ваксинирано все още .

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 02:12 от reniris

# 6
  • София
  • Мнения: 44 098
много е малко бебето за имуностимулатори...с тях бих почакала до втората година....

# 7
  • Мнения: 1 484
Защо не я спреш за извесно време от градина.Знам че ще ти е трудно с 2 деца  но ще се закрепат.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 541
Защо не я спреш за извесно време от градина.Знам че ще ти е трудно с 2 деца  но ще се закрепат.
Laughing не трудно , а невъзможно - голямата е голяма беля и без помощ няма да мога да се справя с ревящо бебе от колики и палавата кака .

# 9
  • Мнения: 647
Защо не я спреш за извесно време от градина.Знам че ще ти е трудно с 2 деца  но ще се закрепат.
Laughing не трудно , а невъзможно - голямата е голяма беля и без помощ няма да мога да се справя с ревящо бебе от колики и палавата кака .

Здравейте!

В тази възраст, при хранене с адаптирани млека, можете да добавите наистина Имунокинд- хомеопатичен препарат за тази възраст.


Ако нямате кърма, то по-добре е да попитате дали не можете да купита кърма от кърмачка, която има в излишък.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

Общи условия

Активация на акаунт