Моля за препоръки за лекар в Майчин Дом

  • 8 932
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 915
Момичета, благодаря ви за отзивите! Помагате ми много!  Simple Smile  Simple Smile

# 16
  • sofia
  • Мнения: 405
Az sushto ragdah pri d-r Manchev predi godina,mnogo sum dovolna,tova mu e telefona ili pone beshe predi godina 0888932733.Uspeh Grinning

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
дайте някои координати на доктор Диков и д-р Гърчев, те на кой етаж са в Майчин дом, специализирани ли в нещо Confused

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Знаете ли дали др.Мазнейкова, се занимава и с израждане или само наблюдава бремеността. Аз също чувала добри неща за нея

# 19
  • Мнения: 1 517
Цитат на: alegra
Знаете ли дали др.Мазнейкова, се занимава и с израждане или само наблюдава бремеността. Аз също чувала добри неща за нея

изражда с/у 1000 лв

# 20
  • Мнения: 4 915
Цитат на: alegra
дайте някои координати на доктор Диков и д-р Гърчев, те на кой етаж са в Майчин дом, специализирани ли в нещо Confused


На д-р Диков открих мобилен:0888 352365. Преглеждал в Асоциацията по семейно планиране. Така четох в предишна тема тук.

# 21
  • Мнения: 1 770
Цитат на: alegra
дайте някои координати на доктор Диков и д-р Гърчев, те на кой етаж са в Майчин дом, специализирани ли в нещо Confused


На д-р Гърчев съм дала инфо, виж предишната страница. Той приема в  поликлиниката само в понеделник, проследява бременността и изражда. Иначе работи в Детско-юношеска, на 8-ми етаж май (забравих в момента). Когато съм имала спешни проблеми, съм можела винаги да отида при него на етажа. Ама много е свестен - винаги усмихнат, любезен, много точен и много оптимистично настроен! Когато други лекари са ме хвърляли в ужас (Попиванова, 6 етаж), той винаги ми е бил утеха. За съжаление друго за квалификациите му не мога да ти кажа.
Освен, че ме е израждал, при него преди съм си правила и операция : конизацио на шийката.
На раждането дойде на минутата както се бяхме уговорили и след това идваше всеки ден да проверява как сме с бебето.

# 22
  • Мнения: 910
Az rajdah pri Dikov, pisala sum za nego veche v edna po-stara tema za MD. Vupreki che si ostavi ratsete po men, znam che imah trudno rajdane i znam che e mnogo dobur. Shefa na klinikata dotsent Istatkov e sushto mnogo dobur. A ako mislish za sektsio, guruto na sektsioto v MD e d-r Popivanova, no tia e luda, ako me pitash men. Inache e tsar.

# 23
  • Мнения: 5 500
Какви работи прочетох за Софийския Майчин дом в дира, направо искам да ги удуша тези лекари Sign Exclamation
Идете и вижте и пак си помислете дали там да раждате, и на всичкото отгоре майчето е била с уговорка Close това вече е извън всякакви.........бясна съм.

# 24
  • Мнения: 654
Цитат на: AFRODDITA
Какви работи прочетох за Софийския Майчин дом в дира, направо искам да ги удуша тези лекари Sign Exclamation
Идете и вижте и пак си помислете дали там да раждате, и на всичкото отгоре майчето е била с уговорка Close това вече е извън всякакви.........бясна съм.

Моля те не травматизирай бъдещите майчета!Ти не познаваш ситуацията тук и преразказваш прочетени истории.И аз четох въпросната тема в дира и съм възмутена добезкрай и се моля майката да се оправи,но не заклеймявай една от най-добрите болници в София само по прочетената от теб лична история!За новите бъдещи майчета,които още не са ориентирани това е допълнително психическо натоварване и с нищо не им помагаш така!В Майчин дом работят едни от най-добрите специалисти и това е важно.Да не дава господ да има нужда от тях ,но те са там и ще отреагират веднага.Много майки,прочели такива страхотии тук се ориентират към частни клиники,със самнителна репутация и при необходимост пак тичат в Майчи дом.Не искам да става спор кое е по-добро,всеки си решава сам,но мисълта ми беше да не се пишат постинги без съдържание и определено предизвикващи негативни емноции без нужда!
Нищо лично към теб ,повярвай ми! Grinning

# 25
  • Мнения: 1 770
Цитат на: LIDYA
Цитат на: AFRODDITA
Какви работи прочетох за Софийския Майчин дом в дира, направо искам да ги удуша тези лекари Sign Exclamation
Идете и вижте и пак си помислете дали там да раждате, и на всичкото отгоре майчето е била с уговорка Close това вече е извън всякакви.........бясна съм.

Моля те не травматизирай бъдещите майчета!Ти не познаваш ситуацията тук и преразказваш прочетени истории.И аз четох въпросната тема в дира и съм възмутена добезкрай и се моля майката да се оправи,но не заклеймявай една от най-добрите болници в София само по прочетената от теб лична история!За новите бъдещи майчета,които още не са ориентирани това е допълнително психическо натоварване и с нищо не им помагаш така!В Майчин дом работят едни от най-добрите специалисти и това е важно.Да не дава господ да има нужда от тях ,но те са там и ще отреагират веднага.Много майки,прочели такива страхотии тук се ориентират към частни клиники,със самнителна репутация и при необходимост пак тичат в Майчи дом.Не искам да става спор кое е по-добро,всеки си решава сам,но мисълта ми беше да не се пишат постинги без съдържание и определено предизвикващи негативни емноции без нужда!
Нищо лично към теб ,повярвай ми! Grinning


Абсолютно си права.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 952
Цитат на: LIDYA
Цитат на: AFRODDITA
Ти не познаваш ситуацията тук и преразказваш прочетени истории.Много майки,прочели такива страхотии тук се ориентират към частни клиники,със самнителна репутация и при необходимост пак тичат в Майчи дом.Не искам да става спор кое е по-добро,всеки си решава сам,но мисълта ми беше да не се пишат постинги без съдържание и определено предизвикващи негативни емноции без нужда!
Нищо лично към теб ,повярвай ми! Grinning

Нямам навика да се намесвам в разгорещени спорове по форумите, но цитата, който съм извадила съдържа преднамерено отношение към определена категория, подлежащи на лицензиране заведения!
Всяка бъдеща майка има право на информация и за добрите неща и за лошите в различните болници.
И аз не влагам нищо лично в постинга, просто никой няма право да казва, кой и в какво положение какво следва да чете. За да се избегнат част от бъдещите коментари - в момента съм бременна с второ дете и знам какво е родилен дом  Wink
PS Пише се съмнителна, а не самнителна

# 27
  • Мнения: 654
Цитат на: bib.bib
Цитат на: LIDYA
Цитат на: AFRODDITA
Ти не познаваш ситуацията тук и преразказваш прочетени истории.Много майки,прочели такива страхотии тук се ориентират към частни клиники,със самнителна репутация и при необходимост пак тичат в Майчи дом.Не искам да става спор кое е по-добро,всеки си решава сам,но мисълта ми беше да не се пишат постинги без съдържание и определено предизвикващи негативни емноции без нужда!
Нищо лично към теб ,повярвай ми! Grinning

Нямам навика да се намесвам в разгорещени спорове по форумите, но цитата, който съм извадила съдържа преднамерено отношение към определена категория, подлежащи на лицензиране заведения!
Всяка бъдеща майка има право на информация и за добрите неща и за лошите в различните болници.
И аз не влагам нищо лично в постинга, просто никой няма право да казва, кой и в какво положение какво следва да чете. За да се избегнат част от бъдещите коментари - в момента съм бременна с второ дете и знам какво е родилен дом  Wink
PS Пише се съмнителна, а не самнителна

 Grinning Благодаря ,че ми обърна внимание върху правописната грешка! Grinning

# 28
  • Мнения: 158
Доста отдавна най-добрите специалисти (акушер-гинеколози) се изнесоха от Майчин дом. Ок, имат най-добрата апаратура, съгласна съм. Също отделението за бебетата е много добро, доколкото знам. Но, ако нямаш връзки там си загубен. Гаранция. Личен опит.

# 29
  • Мнения: 1 655
Цитат на: Kate_pate
Но, ако нямаш връзки там си загубен. Гаранция. Личен опит.

Аз родих там без връзки и уговорки и още не съм се 'загубила', както и детето ми!

Общи условия

Активация на акаунт