Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 50

  • 33 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Благодаря ти Линка.Ако аз трябва да избирам знам кого да избера,но тъй като той се потопи избирам Кенан.Хубавелко е Каванч но не е мой тип.Пък бях чела тук при нас ,че двамата били приятели.Хубаво е,че се борят за нашето прекрасно момиче.  bouquet

# 46
  • Мнения: 127
Благодаря ти Линка.Ако аз трябва да избирам знам кого да избера,но тъй като той се потопи избирам Кенан.Хубавелко е Каванч но не е мой тип.Пък бях чела тук при нас ,че двамата били приятели.Хубаво е,че се борят за нашето прекрасно момиче.  bouquet

Ама вярно се потопи  newsm78  гледачката нали каза ,че ще си дойдат скарани  Thinking ми айде вече да си идват  Joy

# 47
  • Мнения: 0
Да така каза,но нищо не знаем засега.МЙ кога ще снима филма си,нали искал да спира сериалите.Да не би да чете новия сценарии затворен от БО в някое село.

# 48
# 49
  • Мнения: 4
vav youtube ima mnogo interesni klip4eta kak e sniman filma

# 50
  • Мнения: 10 240
vav youtube ima mnogo interesni klip4eta kak e sniman filma

Асие, би ли писала на кирилица. Това е правило във форума! newsm10 smile3525

# 51
  • Мнения: 0
Толкова ме развалнува,че си поплаках от радост и спомени.PAKY има и една друга също много хубава негова песен Historia De Un Amor -  с превод.Ако има клип на нея извинявам се ,но мисля ,че текста е точно за нашите двама твърдоглавци.Знам, че ако я погледнеш ще направиш пак прекрасен клип.Прости ми,че така те моля но много я обичам и нея.Благодаря ти още веднъж. newsm51

Не се извинявай. Аз правя клипчета непрекъснато  Simple Smile
Ще видя песента и ще направя клипче.  Wink

# 52
  • Мнения: 0
PAKY наистина ти благодаря.Задължена съм ти Hug

# 53
  • Мнения: 0
PAKY наистина ти благодаря.Задължена съм ти Hug

За нищо мила.  Hug Правенето на клипчета е удоволствие за мен, а и винаги съм готова да приема "поръчки"  Simple Smile

# 54
# 55
  • Мнения: 0
Какво ли значи това м.......... накрая

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 73
Добър вечер на всички мой приятелки  newsm51 newsm51 newsm51от най-хубавата и вълнуваща тема за Аси и Демир. Колко много ми липсвахте,но сега,когато имам време ще влизам по -често,а и толкова много има да чета ,изписали сте близо две теми.. Благодаря на Лин,с която подържах непрекъснато телефонна връзка и тя ме информираше много подробно. Радвам се ,че Ви има мили мой съфорумки. Сега гледам сериала и  пак се вълнувам толкова много,сякаш го гледам за първи път.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт