КАЛКУЛАТОР ЗА ТЕЛЕСЕН АНАЛИЗ

  • 4 471
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Тук попаднах на едно доста интересно калкулаторче за телесен анализ: www.speedlinediet.com
Някой знае ли формулите за тези показатели и по конкретно за изчисляване на % на телесни мазнини и идеално тегло, че мене ме дава  с 31.7% телесна мазнина и попадам в графата "леко пълни" със 10.1 излишни килограма над идеалното тегло. То не че си нямам доста килца за сваляне ама да проверя все пак...   Thinking

# 1
  • Мнения: 673
Можеш да потърсиш още формули в нета например тази, но викаш щом имаш да смъкваш килограми, залавяй се сериозно, цифрите няма да ти помогнат много.
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Някой дали няма от онези сложни кантари, които чрез електро импулс мерят % мазнини, плътност на кости и т.н., за да каже този калкулатор до колко верно смята. До колкото попрочетох тук там такива калкулатори се базират на една сложничка формула, която взима под внимание обиколките на врат, талия и ханш и е различна за мъже и жени.

# 3
  • София
  • Мнения: 472
Aз съм се мерила и поне до % мазнини дава доста точно. Влязъх и в самата с-ма Speed Line -има четири групи храни, които се комбинират в 6 хранения през 2-3 часа. Това е добре - няма да съм гладна, но трябва да си навивам GSM-a да ми звъни кога да ям и да си приготвям порциите за целия ден. Ще взема да я почна докато съм отпуска.

# 4
  • Мнения: 0
И аз си я изтеглих и от два дни сам я метнала. Засега е екстра - при 6 хранения на ден поне не огладнявам Simple Smile Само дето трябва да си планирам добре деня с храната, че поне 3 от храненията са ми навън, но без малко зор няма как. По-нататък ще дам резултати ако има де...

# 5
  • Мнения: 564
  galja77, аз имам такъв кантар, уж добра марка, но нямам много вяра на %-та мазнини... Показвал ми е в рамките на 2 часа стойностти между 21 и 24 %. Но по-скоро бих вярвала на този от сайта, тъй като се взимат предвид и обиколки (на кантара въвеждаш само ръст и години).
А ти изпрати смс ли за да ти дадат достъп до диетата?

# 6
  • Мнения: 0
Абе то и аз не им вярвам много на тези кантари макар да ме убеждават, че има марки които са скъпи и дават доста верни резултати. А за тези калкулатори също не е възможно да са точни при всички хора, сигурно ако си много мускулест и имаш оттам по-високо тегло, тогава BMI индекса ще ти е доста висок и ще те изкара пълен, а всъщност няма да си, особено за мъжете. Но за добиване на обща картинка май стават. Иначе ДА, пратих SMS и ми дадоха код за достъп, регистрирах се и така.

# 7
  • Мнения: 3
Здравейте! Тук попаднах на едно доста интересно калкулаторче за телесен анализ: www.speedlinediet.com
Хах,интересно. Мерила съм се и на истински такъв уред,който ти показва ръст,тегло и процент мазнини и процентът беше почти същия какъвто ми го показва и в този сайт(16 %),уреда май ми показа 16.4 или 17 % не помня. Само,че ме изкара "под нормата" тука в тоя сайт ,а аз не съм съгласна с тия норми,всичко си е до структура!

# 8
  • Мнения: 2 229
Можеш да потърсиш още формули в нета например т … 72;зи, но викаш щом имаш да смъкваш килограми, залавяй се сериозно, цифрите няма да ти помогнат много.
Успех  Peace

По този критерий съм 32% мазнини. Shocked Освен ако не съм объркала инчовете нещо..
По другия 16. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3
Можеш да потърсиш още формули в нета например тази, но викаш щом имаш да смъкваш килограми, залавяй се сериозно, цифрите няма да ти помогнат много.
Успех  Peace

По този критерий съм 32% мазнини. Shocked Освен ако не съм объркала инчовете нещо..
По другия 16. Mr. Green
И на мен ми изкара абсолютно същото,не си объркала нищо хахахаха  newsm78 Ти колко си висока и колко тежиш,ако не е тайна ?

# 10
  • Мнения: 2 229
165, 48кг. Кг са супер, но ми трябва спорт за стягане. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3
165, 48кг. Кг са супер, но ми трябва спорт за стягане. Simple Smile
Килограмите са ти идеални за ръста.  Peace Бягане и фитнес за стягане и тонус  Party И аз последната половин година забравих за фитнес залата,но е време да се присетя,не за друго,ама толкова освежаващо ми действа.

Общи условия

Активация на акаунт