Хотел с басейн в близост (100 км) до София

  • 3 896
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
Мами, помагайте! Търся хотел с басейн (по възможност минерален) в радиус до около 100 тина километра от София (е, може и малко повече, разбира се). Ще оставим малката за два дни и търсим бягство от реалността и еднообразните задължения и спокойствие, природа и тишина. Давайте идеи! Много благодаря!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 249
Хотел "Природа" в Долна баня: http://bghotelite.com/web_main.php?id=2313

# 2
  • София
  • Мнения: 211
Много благодаря - и аз си мислех за Долна Баня - там сме били в хотел Долна Баня и ни хареса, но ми се искаше и някъде другаде, където не сме били за разнообразие.  Peace
Събирам още идеи.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 249
Чувала съм и за Пчелински минерални бани, но не съм ходила. Провери си как стоя нещата. Иначе и на Паничище има хотел с басейн, но е вътрешен. Хотелът се казва Енергоремонт.
Велинград също не ти е чак толкова далече. За час и половина сте там, а хотели колкото искаш и все с басейни!
Можеш да провериш и на Сапарева баня какво е положението.
А ако не държиш водата да е минерална,има и други варианти:
Рибарица - примерно хотел Рибарица, но може да има и други с басейни
Осоговската планина над Кюстендил - хотел Три буки

Близо до София можеш да провериш как стои въпросът с Рударци. Там има огромен басейн с детска секция, а наблизо имаше хотелче, но дали го поддържат, това вече не знам.

# 4
  • Мнения: 936
Аз също съм за Пчелинските бани - има нов хотел с минерална вода и всякакви процедури, но му забравих името...

Общи условия

Активация на акаунт