Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 677
  • 962
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 648
Искам да похваля стоматолога, при който ходя вече от много години и не го сменям за нищо на света - д-р Бранимир Демирев от Варна
Къде работи, в кой район е?

# 106
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Искам да похваля стоматолога, при който ходя вече от много години и не го сменям за нищо на света - д-р Бранимир Демирев от Варна
Къде работи, в кой район е?

В Цветния квартал е.

# 107
  • Мнения: 13
Трябва ми кабинет на добър стоматолог в Стара Загора които чисти зъбен камък с ултразвук  някои да ходи при такъв

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
За Пловдив  да похваля семейния ни стоматолог-д-р Лидия Стоянова при която ходим от години-  Събота пазара, над магазин Стефани и е кабинета. Работи със здравната каса. Кабинетът и не е луксозен ,но е чист и приветлив. Много прецизна в работата си , макар че доста ме изтормози докато ми изчисти кривите канали на един зъб но не ме остави докато не изчисти всичко.

# 109
  • Мнения: 285
Момичета,имам нужда от координати на добър детски ортодонт в Пловдив...и да не е много скъп!  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 81
За Пловдив горещо препоръчвам Д-р Паинкова. Кабинета й се намира в дома й, бл. 205 ет 5. Работи внимателно и обяснява на пациентите си , без да  ги лъже, за да им вземе парите. Не взима скъпо и работи с каса.

# 111
  • София
  • Мнения: 229
Веднага ще похваля детския стоматолог д-р Бельовска от клиника ЕО-дент кв. Дианабад.
Ходили сме на преглед 4 пъти, за около година и половина, от които 2 пъти е профилактичен преглед и 2 пъти за пломбички. Много хубаво предразположи детето и за двете пломби и всичко мина много леко и детето беше доволно, че не боли.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 32
Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
 аз съм ходила при дъщерята, приятелката ми при майката и двете останахме  мн доволни  Simple Smile

[/quote] И аз съм много доволна и от двете, цялото ми семейство ги посещаваме, аз и съпругът ми- при Иванова, а децата - при д-р Миладинова. Само да добавя, че става въпрос за Варна

# 113
  • Мнения: 56
Д-Р ТАТЯНА ЯНЕВА

адрес: Велико Търново, ул. Хаджи Димитър 25
телефон: 089 8564788
Работи и по здравната каса и сравнително евтино.

Цялото семейство от години ходим при нея и сме много доволни не сме имали изцепки до сега  Wink

# 114
  • Мнения: 3 046
За София: Аз съм много доволна от д-р Александра Василева. Работи в два кабинета, единият е на ул. Христо Белчев, а другият - до метрото в жк Младост. Точен адрес не мога да дам, но ето телефон: 0898618723 . Много е внимателна, кабинетът й е много чист и подреден.

# 115
  • Мнения: 1
София,кв.Манастирски ливади,ул.Казбек 30, Др.Николов
Много съм доволна от доктора,защото бях ходила на друго място и ми казаха,че зъба ми е за вадене,а той успя да го излекува.Избели ми зъбите и ми направи пломби,който толкова добре се сливат със цвета на зъба,че не се виждат!Телефона му е 0899293067

# 116
  • Мнения: 1
За София - д-р Маргарита Даракчиева. Работи изключително внимателно, с качествени материали и на нормални цени. Като човек е много позитивна, винаги усмихната. Непрекъснато се интересува от новостите. Работи до около 8 вечер и в събота,което поне за мен е голямо предимство, защото нямам възможност да излизам от работа. Кабинета й е в кв. Гоце Делчев, ето сайта й: www.dentistsofia.hit.bg

# 117
  • Мнения: 1
За София др. Цветомира Иванова, но немога да се сетя точен адрес в Зона Б17 и е кабинета. Много е добра, независимо от това, че е още много млада. Тя няправи така, че да не се страхувам повече да ходя на зъболекар Simple Smile

# 118
  • Мнения: 1
Здравейте,
 препоръчайте добър детски стоматолог в София , Красна поляна или някъде в центъра .Вчера забелязах , че дъщеря ми има черно петно на едно млечно зъбче.Много е наплашена от "хора с бели престилки" и само като види нашето ОПЛ , започва да реве. Предполагам .че ще е същият случай и със стоматолога.Мислех да я заведа на д-р Маркова в Медстом, но има доста противоречиви мнения за нея.

# 119
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Д-р Веселин Саджеклиев ( стоматолог, специалист лицево-челюстна хирургия), София, ул.Калиманци 35 ( май в Слатина се води). Страхотен човек и професионалист. Горещо го препоръчвам, особено на такива като мен, които изпадат в ужас на зъболекарския стол - умее да предразполага и работи много внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт