Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 716
  • 962
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 1
demana1, ти сериозно ли? И с какво точно му очерних името на този доктор? С това, че си позволих да кажа, че на мен не ми е помогнал? Или просто те подразни дързостта ми да имам различно от твоето мнение?!  ooooh!
Аз също прочетох чудесни неща за него, преди да отида и възлагах големи надежди на лечението. Вероятно недоволните като мен са пренебрежимо малък процент, но той е просто лекар, не отговор на всичките ни стоматологични молитви.
И със сигурност нямаше да ми е толкова криво, ако не беше запълнил каналите с нещо, което не позволява прелекуване.
И кое е това нещо  в каналите, което не позволява пролекуване, стана ми интересно  bouquet

# 271
  • Мнения: 50
Дента плюс и д-р Габриела Луканова. От 10 год. съм и пациент и каквото е направила, не е мръднало Simple Smile

# 272
  • Мнения: 2 022
Дента плюс и д-р Габриела Луканова. От 10 год. съм и пациент и каквото е направила, не е мръднало Simple Smile
За София ли става въпрос?

# 273
  • София
  • Мнения: 20 062
demana1, ти сериозно ли? И с какво точно му очерних името на този доктор? С това, че си позволих да кажа, че на мен не ми е помогнал? Или просто те подразни дързостта ми да имам различно от твоето мнение?!  ooooh!
Аз също прочетох чудесни неща за него, преди да отида и възлагах големи надежди на лечението. Вероятно недоволните като мен са пренебрежимо малък процент, но той е просто лекар, не отговор на всичките ни стоматологични молитви.
И със сигурност нямаше да ми е толкова криво, ако не беше запълнил каналите с нещо, което не позволява прелекуване.
И кое е това нещо  в каналите, което не позволява пролекуване, стана ми интересно  bouquet

Ами някакво каналопълнежно, което не може да бъде отстранено, не помня наименованието.  Стоматологът ми каза, че на практика било вечно, даже щифт не успя да ми сложи човекът.

# 274
  • Мнения: 1
demana1, ти сериозно ли? И с какво точно му очерних името на този доктор? С това, че си позволих да кажа, че на мен не ми е помогнал? Или просто те подразни дързостта ми да имам различно от твоето мнение?!  ooooh!
Аз също прочетох чудесни неща за него, преди да отида и възлагах големи надежди на лечението. Вероятно недоволните като мен са пренебрежимо малък процент, но той е просто лекар, не отговор на всичките ни стоматологични молитви.
И със сигурност нямаше да ми е толкова криво, ако не беше запълнил каналите с нещо, което не позволява прелекуване.
И кое е това нещо  в каналите, което не позволява пролекуване, стана ми интересно  bouquet

Ами някакво каналопълнежно, което не може да бъде отстранено, не помня наименованието.  Стоматологът ми каза, че на практика било вечно, даже щифт не успя да ми сложи човекът.
Е не е баш така, всичко може да се отстрани с подходящи инструменти и медикаменти

# 275
  • София
  • Мнения: 20 062
Стоматолог ли си? Ако е така, както казваш, бих била изключително щастлива, че ще имам шанс да запазя зъба си, на което държа изключително много. Но не разбирам защо тогава и ендодонтът, и стоматологът ми казаха, че прелекуване е невъзможно.  Thinking  Едва ли бягат от това да вземат едни пари... 

# 276
  • Мнения: 3
И аз също не съм съгласен, че всичко може да се отстрани от ендодонт. Когато те не могат, идваме на помощ ние - хирурзите  Grinning

# 277
  • Мнения: X
Аз ще добавя д-р Портарски , 22 ДКЦ при когота си правя зъбите може би 10-12 години, и нямам никакви ама никакив забележки от него и качеството на извършваните зъбни услуги.

# 278
  • Мнения: 1
Някакви мнения за център Денто?

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 19:57 от monique15

# 279
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Влизам да похваля доц. Галя Жегова, работи в Мултидент и се оказа верният избор като професионализъм и отношение към моето дете. Прави и френулотомия с лазер,  интервенцията беше лека и възстановяването-бързо.   Махнахме и двата френулома-и горен, и долен, цената беше повече от добре(особено сравнена с доц. Каменова Rolling Eyes) и  резултатът е добър и траен!

# 280
  • Мнения: 1
Здравейте, търся си стоматолог /за мен/ и търся някой, който да предлага почистване на зъбен камък с лазер или ултразвук. Става въпрос за София. Една приятелка за почистване на зъбен камък дава 100 лева, но ми се вижда множко. Embarassed

# 281
  • Варна
  • Мнения: 630
http://www.vsekiden.com/107448
 Реших да ви споделя една статия на която попаднах днес! Впечатли ме! Днес бях на зъболекар и отново оставам вярна на избора си. Искам да ви кажа,че има добри доктори -специалисти ,просто трябва да ги намерим.Хубав ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 164
Аз също ще споделя позитивно мнение. Чрез препоръки попаднах на д-р Желязко Атанасов - гр. Варна.  Интересно, толкова съм търсила информация по форумите, неговото име не го бях срещала. Сравнително млад е. На около 35. Има собствен кабинет и работи на изключително достъпни цени. Което ми хареса - много добре работи по корони и конструкции. Зъболекарката, която посещавах преди него тръгна да ми отписва зъб по зъб или да ги приема като някакво предизвикатлество. Дано повече хора му се доверят. Мисля, че заслужава.

# 283
  • Мнения: 1
Искам да споделя моето впечатление от Др. Влахова. Тя е невероятен психолог и се отнася чудесно с децата. Имам син на 3.5 години и неуспешно обиколихме  доста кабинети за лечение на нашите 5-6 кариеса. Само при нея  намерихме вниманието и отговорността на лекаря и човека. Бях чела тук за водния лазер и затова отидохме при нея.Благодаря, че ни упътихте. Вече имаме здрави и бели зъбчета и с удоволствие ще ходим на периодични прегледи както Др. Влахова ни посъветва. А и доколкото разбрах само тя има нужните нива или степени(не знам как се казват) на обучение за работа с лазер.Наистина препоръчвам Др.Влахова.

# 284
  • Мнения: 2 022
Хайде уточнявайте за кой град говорите де... Не винаги става ясно...
Искам да споделя моето впечатление от Др. Влахова...... Наистина препоръчвам Др.Влахова.
Напълно си ясна....мислиш, че може да бъде намерена с тия координати???

Общи условия

Активация на акаунт