Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 511 981
  • 962
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 1
Д-р Мутафова, мед. център "Младост" във Варна, от 15 години лекува семейството и колеги те ми Grinning

# 361
  • Мнения: 2
Доволна съм от дентален център д-р Иванов - оправи ми зъбите, а това изглеждаше непосилна задача! Hug

# 362
  • Мнения: 4 569
Доволна съм от дентален център д-р Иванов - оправи ми зъбите, а това изглеждаше непосилна задача! Hug
Колко зъби прави и каква излезе общата сума накрая?

# 363
  • Мнения: 1
За  София - перфектен  стоматолог -д-р Елвира Симон -0898348535. От 4 годишна възраст ходя на зъболекар и за 37 години след първото сядане на стола и смяната на 9-10 зъболекари- това  е моя стоматолог!!!

# 364
  • Мнения: 1
Здравейте на пет годинки сме и вече от няколко месеца се мъчим с кариес , ходихме на няколко места но безуспешно ако може някой да ни препоръча добър детски стоматолог във Варна, ще съм много благодарна .

# 365
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да похваля и аз моя дентален лекар - д-р Дойчин Ангелов. Невероятен специалист и професионалист. Няма да изпадам в излишни словоизлияния, само ще кажа, че той направи усмивката ми бяла, блестяща и зъбите здрави и красиви. За повече информация - ул. Твърдишки проход 23, ет. 5, офис 18, тел. 0879 172 347 - http://www.facebook.com/krasivausmivka

Здравейте, скъпо ли взима въпросния д-р Ангелов, например за коронка и пломба?

# 366
  • Мнения: 1
Здравейте, някой скоро посещавал ли е д-р Дойчин Ангелов? И ако да, колко пари му излезе?

# 367
  • Мнения: 1
Здравейте, не е евтин зъболекар д-р Ангелов, но за качеството, което предлага и за отношението, което имат към пациента, честно казано ми се видя евтино... Аз лично си правех абсолютно всичко, което имах за правене, освен нови кариеси, ми смени и стари пломби, които на нищо не приличаха. Избелих си и зъбите и ми сложи четири коронки... Като негов пациент съм много доволна и от цената и от цялата му работа!!! Препоръчвам го Simple Smile

# 368
  • Мнения: 3
Здравейте, не е евтин зъболекар д-р Ангелов, но за качеството, което предлага и за отношението, което имат към пациента, честно казано ми се видя евтино... Аз лично си правех абсолютно всичко, което имах за правене, освен нови кариеси, ми смени и стари пломби, които на нищо не приличаха. Избелих си и зъбите и ми сложи четири коронки... Като негов пациент съм много доволна и от цената и от цялата му работа!!! Препоръчвам го Simple Smile

Рекламка. Кофти.

# 369
  • Мнения: 1
Кофти за вас stanstankov. В този форум, всички плюете, без да се замислите, че показвате, колко сте ограничени и колко сте непросветени. Търсите само лошото в думите на хората...  #Cussing out

# 370
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте! И аз си търся добър стоматолог, по възможност в южните квартали.

P.s. Само аз ли останах ...потресена от сайта на въпросният д-р Ангелов?!

# 371
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте! И аз си търся добър стоматолог, по възможност в южните квартали.

P.s. Само аз ли останах ...потресена от сайта на въпросният д-р Ангелов?!

Не и аз се потресох като го видях. То не е сайт на зъболекар, а за реклама на филми за възрастни.  Sick

# 372
  • Мнения: 7 058
Здравейте, не е евтин зъболекар д-р Ангелов, но за качеството, което предлага и за отношението, което имат към пациента, честно казано ми се видя евтино... Аз лично си правех абсолютно всичко, което имах за правене, освен нови кариеси, ми смени и стари пломби, които на нищо не приличаха. Избелих си и зъбите и ми сложи четири коронки... Като негов пациент съм много доволна и от цената и от цялата му работа!!! Препоръчвам го Simple Smile

Рекламка. Кофти.

И аз мисля, че е нелепа реклама. Попитах авторката на поста под формата на лична бележка за цените, но освен рекламиране, нищо съществено нямаше. Simple Smile

# 373
  • Мнения: 1
Здравейте, не е евтин зъболекар д-р Ангелов, но за качеството, което предлага и за отношението, което имат към пациента, честно казано ми се видя евтино... Аз лично си правех абсолютно всичко, което имах за правене, освен нови кариеси, ми смени и стари пломби, които на нищо не приличаха. Избелих си и зъбите и ми сложи четири коронки... Като негов пациент съм много доволна и от цената и от цялата му работа!!! Препоръчвам го Simple Smile

Рекламка. Кофти.

И аз мисля, че е нелепа реклама. Попитах авторката на поста под формата на лична бележка за цените, но освен рекламиране, нищо съществено нямаше. Simple Smile

Нормално е да рекламираш някой, услуга, стока или каквото и да е, щом си доволен от него. Само дребни душици търсят под вола теле. Естествено, вие от това положение няма да се измъкнете никога. Никой не ви кара да вярвате на никой и на нищо. Точно затова трябва човек да попита първоизточника на услугата, а не по тези форумчета, където подскачат само такива душици като вас!!! Винаги ще бъда доволна и ще рекламирам човекът, който върна усмивката на лицето ми...

# 374
  • Мнения: 4 569
Здравейте, не е евтин зъболекар д-р Ангелов, но за качеството, което предлага и за отношението, което имат към пациента, честно казано ми се видя евтино... Аз лично си правех абсолютно всичко, което имах за правене, освен нови кариеси, ми смени и стари пломби, които на нищо не приличаха. Избелих си и зъбите и ми сложи четири коронки... Като негов пациент съм много доволна и от цената и от цялата му работа!!! Препоръчвам го Simple Smile
Рекламка. Кофти.
И аз мисля, че е нелепа реклама. Попитах авторката на поста под формата на лична бележка за цените, но освен рекламиране, нищо съществено нямаше. Simple Smile
Нормално е да рекламираш някой, услуга, стока или каквото и да е, щом си доволен от него. Само дребни душици търсят под вола теле. Естествено, вие от това положение няма да се измъкнете никога. Никой не ви кара да вярвате на никой и на нищо. Точно затова трябва човек да попита първоизточника на услугата, а не по тези форумчета, където подскачат само такива душици като вас!!! Винаги ще бъда доволна и ще рекламирам човекът, който върна усмивката на лицето ми...
Колко ти плаща тоя човек за жалката и нескопосана рекламка?
Обичайни са обидите от новорегистрирани, хвалещи някого и обвинени /с основание/ в реклама.

Общи условия

Активация на акаунт