Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 198
  • 962
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 186
  Съгласна съм за Ради, като малка ми вади два зъба по ортодонтски причини. Тогава работеше със здравната каса. ...

И аз да се разпиша в полза на д-р Венков. Не ми бяха вадили досега мъдрец, ходих насам-натам да питам за цени и мнения, но в крайна сметка се доверих на вашите коментари и не сбърках - след около 30 секунди и две дръпвания бях готова.
При него се записах и за пломби, но чак в края на месеца, защото при него е фул.
Благодаря Ви  Grinning

# 451
  • Мнения: 241
С две ръце подкрепям доктор Димитър Недялков - Стоматология Пазарджик ет.3 каб.8 Simple Smile работи и със здравната каса.Невероятен,усмихнат и най-вече много сръчен.Работи много чисто и безболезнено.Нямам думи просто и ако имах още две ръце и тях щях да вдигна за него  Hug

# 452
  • Мнения: 1
                   Искам да похваля стоматолога при който ме изпрати моя приятелка. Д-р Димитър Василев. Намира се в ж.к. Изток. 0899858388.
              Имах доста грозни предни зъби,със стари и пожълтели пломби.Когато отидох за първи път при него си мислех ,че ще започне да работи веднага,а вместо това си говорихмеи ми прави снимки на зъбите с фотоапарат. Обясни ми как трябва да се направят нещата и си записах нов час. За две доста дълги посещения ми направи цялата фасада ))). Сета не може да се разбере кое е зъб и кое пломба.Докато работеше ми гледаше зъбите с някакъв микроскоп. Много съм доволна!

# 453
  • Мнения: 327
Чудесна тема! Ще похваля д-р Чолакова от Варна (ул.Марин Дринов, не помня точният номер - до сладкарница Крамер). Изключителен професионалист, внимателна и мила, винаги усмихната, с позитивно отношение и загриженост към проблемите. При различните случаи винаги обсъжда с мен вариантите на лечение и се вслушва и в моето мнение. Оборудването в кабинета й е на високо ниво, а цените на услугите са меко казано достъпни. За 5 години нямам рекламация на "поправени" от нея зъби. Иска ми се да имахме повече такива специалисти.  bouquet

# 454
  • Мнения: 86
Здравейте! Търсих, но не видях  отзиви за д-р Лилия Темелкова, София ? Някой някакви отзиви : )

# 455
  • Мнения: 4 569
                   Искам да похваля стоматолога при който ме изпрати моя приятелка. Д-р Димитър Василев. Намира се в ж.к. Изток. 0899858388.
              Имах доста грозни предни зъби,със стари и пожълтели пломби.Когато отидох за първи път при него си мислех ,че ще започне да работи веднага,а вместо това си говорихмеи ми прави снимки на зъбите с фотоапарат. Обясни ми как трябва да се направят нещата и си записах нов час. За две доста дълги посещения ми направи цялата фасада ))). Сета не може да се разбере кое е зъб и кое пломба.Докато работеше ми гледаше зъбите с някакъв микроскоп. Много съм доволна!
Колко пари ти излезе цялото това удоволствие?

# 456
  • Мнения: 2
Бях пациент при доктор Никола Полихронов. Останах много доволен от неговото лечение. В рамките на една година ми опражи захапката и винаги когато бях на преглед беше внимателен и отделяше време да отговори на въпросите ми за  за лечението.

# 457
  • София
  • Мнения: 30 107
За Варна да похваля д-р Великова.

Сега обаче спешно ми трябва свестен стоматолог в София. Ако е в района на Младостите, ще е най-добре.

# 458
  • Мнения: 17
Здравейте, сега виждам тази прекрасна и полезна тема.
Искам да похваля и моя стоматолог, д-р Цветко Асьов, работи в Надежда 1-ва част в Център за зъболечение Асьови ООД. Изключителен професионалист, много внимателен, страхотен е. Доктора ми направи невероятен мост.
Миналото лято август месец ми се обади един зъб и доктора беше в отпуск. Попаднах на един от синовете му, д-р Димитър Асьов, също внимателен, любезен, отзивчив, пипа много леко, абе професионалист.

# 459
  • София
  • Мнения: 4 035
За Варна да похваля д-р Великова.

Сега обаче спешно ми трябва свестен стоматолог в София. Ако е в района на Младостите, ще е най-добре.
MG dental clinic - http://mgdentalclinic.com/

# 460
  • София
  • Мнения: 30 107
За Варна да похваля д-р Великова.

Сега обаче спешно ми трябва свестен стоматолог в София. Ако е в района на Младостите, ще е най-добре.
MG dental clinic - http://mgdentalclinic.com/


Мерси  Peace

# 461
  • Мнения: 93
Здравейте, какво мислите за д-р Димитър Радулов от София?

# 462
  • София
  • Мнения: 5 654
Здравейте, какво мислите за д-р Димитър Радулов от София?
Аз съм му дългогодишна пациентка и съм много доволна. Много хора съм завела при него, те също са доволни.

# 463
  • Мнения: 42
Здравейте , виждам ,че има питане за района на Младостите,аз живея в Дружба,но от скоро ходя на зъболекар в Редута, сравнително близо ще е и за вас. Искам да похваля д-р Здравков  Peace  Peace , доволна съм,всъщност заведохме сина ми при жена му ,която също е зъболекарка(не помня името), занимава се главно с дечица и понеже останахме доволни се престраших  да седна и аз и ме пое той. Вече имам 2 правени от него пломби и предстои коронка.Човека е внимателен и много се старае, пломбите са ми на долни зъби и не изглеждат като дъвки ,а все едно няма пломба,надявам се и с коронката всичко да е наред.Хареса ми и това,че за различни процедури ми предложи и отстъпки Peace  Кабинетът се намира на ул.Братя Пешеви 16 до къщата на Гунди в кв.Редута  Hug

# 464
  • Мнения: 3
Здравейте,
Интересувам се дали някой е ходил в МДЦ Артес. На сайта видях, че предлагат нова технология - Sandman (http://www.mdcartes.com/bg/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB% … BA%D0%B0/sand-man), както и лазерно зъболечение.
Не видях информация в нета и затова моля, ако някой е ходил там, да сподели впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт