Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 765
  • 962
  •   1
Отговори
# 480
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
На мен са ми слагали зъбни импланти ,но моите бяха временни ,понеже ми оперираха захапката и след месеци организма ги отхвърли и те си паднаха.Бях при доктор Дарина Кръстинова тогава ,иначе следващата операция на зъбите  ще ми е при Джоров и сигурно и той ще ми слага импланти.

# 481
  • Мнения: 3
Ами венета павлова нещо за нея иначе Благодаря

# 482
  • Мнения: 581
Имам нужда от вътрешно избелване на предни зъби. Можете ли да ми препоръчвате добър специалист в Бургас?

# 483
  • София
  • Мнения: 599
Ами специалист...това не е нещо специално,всеки може да го направи,не е като да се слага имплант.Казвате искате вътрепно избелване,стоматолога или има материал или няма.Не е нещо сложно,като да се вади счупен инструмент.

# 484
  • Мнения: 4 275
Не съм много съгласна. Ето, на мен ми избелиха преден зъб, но явно трябваше да се повтори процедурата, но според зъболякаря ми всичко беше точно. И сега, въпреки че зъбът ми е много по-добре отпреди избелването, ми създава комплекси и не мога да се усмихвам и говоря нормално. Да не говорим, че преди да попадна на първия специалист, отидох в една прехвалена клиника в София, където, забележете!, не ми махнаха оцветяващото лекарство. И ето сега, 4-5 години след първончалното избелване, се чудя дали и как бих могла да изразня цветовете на зъбите.  Cry Лошото е, че преди години преди да се подложа на избелване четох, че тази процедура може да доведе до счупване на зъба. И ужасно ме е страх. И искам да намеря човек, който си разбира от разботата и би преценил евентуални рискове.

# 485
  • София
  • Мнения: 599
Права сте,някои агенти,които се използват за избелване могат да доведат до усложнения,като например вътрешна резорбция,но всяко химично вещество може да доведе до това.Според мен най-доброто решение е да сложи една изцялокерамична корона,която е добро и окончателно решение да забравите за този зъб(разбира се ако е качествено лекуван и запълнен)

# 486
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вместо избелване не е ли по-безопасно и трайно използването на фасети?

# 487
  • Мнения: 7 091
Доколкото знам фасетите се поставят на "живи" зъби, а този не е такъв.

# 488
  • София
  • Мнения: 599
Да,щом зъба е мъртъв,той си променя цвета,от естетична гледна точка и от гледна точка на здравината изцялокерамична коронка би била подходяща ако е преден зъб

# 489
  • Мнения: 5 500
Здравейте и от мен, аз бих искала да похваля моите зъболекарки... това са едни две сестри-близначки, именно Елица и Деница Пеневи, кабинетът им се намира в жк. Дианабад... та преди тях аз също имах страх от ходене на зъболекар и никой допреди това не ми беше показвал как ПРАВИЛНО да си мия зъбите, а те още при първото ми ходене при тях преди 3 години вече, отделиха 2 часа от времето си да ми показват това. Освен това са много внимателни, кабинетите им са добре обзаведени и имат телевизори, на които пускат филми на пациентите си с цел да ги разсеят покрай принципно неприятната процедура по оправянето на зъбите. Освен това и много майки с деца са ми ги хвалили, докато съм чакала да вляза при тях... Определено имат подход към пациента и му обясняват всичко най- подробно около лечението. Желая Ви успех с лечението
В НИКАКЪВ случай да не се посещават Елица и Деница Пеневи от хора с малки деца !!! Не стига че ми държаха обиден тон но и детето ми след ходене 6 месеца при тях за 2 пломби-все още е без тях и супер стресирано след като едната му крещя и за малко не го удари пред мен.

# 490
  • Мнения: 5 790
Много съм доволна от д-р Цанев. Много е внимателен, мил и усмихнат, а работи и много качествено. Спаси ми няколко зъба, които други стоматолози искаха да се вадят. Препоръчвам горещо! Кабинетът му е в района на Красно село, тел. 02/8698686

# 491
  • Мнения: 1 732
Здравейте и от мен, аз бих искала да похваля моите зъболекарки... това са едни две сестри-близначки, именно Елица и Деница Пеневи, кабинетът им се намира в жк. Дианабад... та преди тях аз също имах страх от ходене на зъболекар и никой допреди това не ми беше показвал как ПРАВИЛНО да си мия зъбите, а те още при първото ми ходене при тях преди 3 години вече, отделиха 2 часа от времето си да ми показват това. Освен това са много внимателни, кабинетите им са добре обзаведени и имат телевизори, на които пускат филми на пациентите си с цел да ги разсеят покрай принципно неприятната процедура по оправянето на зъбите. Освен това и много майки с деца са ми ги хвалили, докато съм чакала да вляза при тях... Определено имат подход към пациента и му обясняват всичко най- подробно около лечението. Желая Ви успех с лечението
В НИКАКЪВ случай да не се посещават Елица и Деница Пеневи от хора с малки деца !!! Не стига че ми държаха обиден тон но и детето ми след ходене 6 месеца при тях за 2 пломби-все още е без тях и супер стресирано след като едната му крещя и за малко не го удари пред мен.
Докато живеех в София, посещавах двете близначки стоматоложки. Имам сантимент, защото и аз съм близначка.  Grinning
По принцип съм с доста претенциозни зъби, искат много добър специалист и винаги има много работа по тях.
Като цяло, бях доволна от лечението си при двете (като имах предпочитания към едната, която е по- мила), но имам и критика и забележки.
В резултат, вече НЕ ходя при тях и предпочитам да си правя зъбите другаде.

# 492
  • Мнения: 10
Видях по-нагоре в темата, че някой питаше за зъболекар в Пловдив.
Аз съм доволна от Buldental. Там работят няколко лекаря, но са много мили и работят внимателно.

# 493
  • Мнения: 52
Хора, препоръчайте ми добър стоматолог в района от Люлин от центъра. В Люлин ще ми е по-удобно, но все пак..
Искам да си намеря наистина добър и да ходя само при него.. Като под такъв разбирам да работи качествено, да е вежлив и да не ме боли при него. : D (особено ако става въпрос за вадене на нерви)
Много ще съм благодарна! О.. и по възможност да работи с някакви по-нормални цени..

# 494
  • Мнения: 113
Здравейте!
След двама зъболекари, спокойно класиращи се за черния списък, с чисто сърце мога да препоръчат двама уникални специалисти:
д-р Пламен Бързашки - хирург и имплантолог
д-р Людмил Искъров - ендодонт
И двамата работят в клиника Кавидент в София. След доста ходене по мъките успяха да ми спасят доста зъби, които в противен случай нямаше да имат хубава съдба.

Общи условия

Активация на акаунт