Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 706
  • 962
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 267
Здравейте, препоръчайте ми добър стоматолог в близост до Орландовци, да работи събота.

# 571
  • Мнения: 3
Отскоро съм пациент на д-р Молдованова - гр.Варна. Попаднах при нея по чиста случайност и съм страшно доволна. Велика е - прави всичко като по учебник. Без болка и без страх. Много съм доволна, че най-накрая открих своя стоматолог. Просто не се сдържах да не я похваля.

# 572
  • Мнения: 1
Здравейте,
Това е първият ми пост и си избрах да бъде позитивен. Д-р Гавраилов от Пловдив, изключително внимателен и към възрастни и към децата. Големият ми син беше с истеричен страх от зъболекар, днес сам казва, че е време да отидем.

# 573
  • Мнения: 4 275
Може ли да препоръчате специалист, който има голям опит с избелване не оцветени, умъртвени зъби? Препоръчаха ми клиника Дучев, но се колебая още. Искаше ми се да намеря повечко положителни мнения преди да се впусна да действам...

# 574
  • Мнения: 2
 newsm78 моля дайте мнение за д-р Живка Ставрева от Пловдив ,някой  лекувал се е  при нея,става въпрос за иновационен метод на протезиране

# 575
  • София
  • Мнения: 599
Може ли да препоръчате специалист, който има голям опит с избелване не оцветени, умъртвени зъби? Препоръчаха ми клиника Дучев, но се колебая още. Искаше ми се да намеря повечко положителни мнения преди да се впусна да действам...
За това не е необходим опит и квалификация,отваря ви се зъба,запечатват се кореновите канали за да не навлезне избелващия гел в тях,слага се избелващия агент,след 3-4 дена пациента идва и ако не е доволен,още няколко дни се слага гела.

# 576
  • Мнения: 1
Здравейте, впечатленията ми до тук са отлични от Др. Първанова. Определено ме спечели със загриженост и професионализъм. До сега бях останал с впечатление че ако е лекар ще те насочи към лекарство или процедура която задължително е обвързан да си изкара някои лев. Нищо общо насочен бях и обслужен по наи-добрия и коректен начин по здравна каса и си спестих не малко главоболия и средства. Благодарен съм и  и определено ме спечели и тя ще е моят стоматолог!

# 577
  • Мнения: 4 275
Може ли да препоръчате специалист, който има голям опит с избелване не оцветени, умъртвени зъби? Препоръчаха ми клиника Дучев, но се колебая още. Искаше ми се да намеря повечко положителни мнения преди да се впусна да действам...
За това не е необходим опит и квалификация,отваря ви се зъба,запечатват се кореновите канали за да не навлезне избелващия гел в тях,слага се избелващия агент,след 3-4 дена пациента идва и ако не е доволен,още няколко дни се слага гела.

Търся някой с опит, понеже ми казаха, че зъбът може да се счупи от избелващото вещество Sad И ме е страх. Освен услугата отваряне на зъба и избелване, искам и компетентно мнение, какви са плюсовете и минусите на варианта, на който съм се спряла. Има ли други варианти за разрешаване на проблема. Т.е освен самата услуга, държа и на мнението на специалиста.

# 578
  • София
  • Мнения: 599
Дам,разбирам ви,всяка медицинска процедура си има плюсове и минуси.Може да ви предложат да решите проблема с поставяне на корона,вместо да го избелвате,много често мъртвите зъби се чупят.Дано намерите това,което търсите

# 579
  • Мнения: 4 275
Благодаря, вече съм се спряла на специалист. Нито фасети, нито коронки ми допадат за съжаление обаче. Най-близо до естественото състояние ми се вижда избелване на зъба отвътре. Преполгам обаче, че ще ми предложат варианта с фасети  Rolling Eyes Надявам се да греша и скоро да впиша името в белия списък Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 599
По принцип фасети на мъртви зъби е доста нестандартно решение.Но наистина опитния специалист може да прецени кога да наруши правилата и да избере правилното във всеки случай.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Благодаря, вече съм се спряла на специалист. Нито фасети, нито коронки ми допадат за съжаление обаче. Най-близо до естественото състояние ми се вижда избелване на зъба отвътре. Преполгам обаче, че ще ми предложат варианта с фасети  Rolling Eyes Надявам се да греша и скоро да впиша името в белия списък Hug
Съвсем скоро избелвах два зъба, отвътре. Получи се много добре.
Ще те инструктират от момента на поставяне на избелващия агент до окончателното затваряне на зъба да го пазиш от счупване. В тези дни трябва да избягваш храна, с която можеш да си счупиш зъба, защото тогава ще е сравнително крехък.

# 582
  • Мнения: 174
Лошото е че ако стените на зъба са изтънени, може и след окончателното избелване да се счупи някой фрагмент. При по-агресивно избелване, каквото е вътрешното, няма как да не се намали здравината на зъбните тъкани. Иначе резултатите от вътрешно избелване са много добри.

# 583
  • Мнения: 4 275
Благодаря за отговорите. Ще пиша като мине консултацията. Стискайте палци, защото този зъб ми създава ужасни комплеки. Не мога да се усмихвам широко. Устните се усмихват, но гледам да не показвам нищо от зъбите. Като говоря, също усещам, че някак неествествено си мърдам устните, сакън да не се види този зъб. ooooh!

# 584
  • Мнения: 22
Здравейте  Flutter Мнения за д-р Илиева и д-р Еников /Ори Дент/? И двамата се намират в Пловдив в Ори Билдинг на бул.  България.

Общи условия

Активация на акаунт