Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 735
Искам да си избеля зъбите, моля препоръчайте зъболекар от който сте доволни.
Ако е и в района на Младост - чудесно!
Благодаря предварително!
Аз си вадих мъдреци при Д-р Шаранкова и след това Д-р Ценова, с която работи, ми избели зъбите. Беше преди около половин година и засега съм много доволна☺
Благодаря!

Пит, обиде ли при посочените специалисти за избелване на зъбите? Доволна ли си?
Мирела, може ли да дадеш телефон за връзка?

Благодаря!

# 736
  • в прекрасна къща в уютна градина
Не съм.
Мисля, специалистите са от Варна. Аз търся за София, но в момента не съм на тази вълна.

# 737
Търся препоръка за зъболекар в София (като толкова много хора). Най-удобно ще ми е да е някъде в Стрелбище, центъра около стадиона или в близост до станция на метро. А пък ако и цените не са много високи и се работи със НЗОК, ще е супер Laughing Сега малко по спешност умъртвявам един кътник, но нещо ми се иска и второ мнение да чуя за други зъбни проблеми. По-специално ме интересува и лечението на кариес на преден горен резец - не знам дали шиечен се нарича или с някакво друго име. Просто този зъб е в центъра на усмивката и лицето и не ми се рискува с него.

Засега от предишни мнения тук и другаде из нета съм се насочила към следните хора:

1. Д-р Стоян Маринов http://zubolekarbg.com/
2. Димова дент http://www.dimovadent.com/
3. Д-р Боряна Янкулова http://bjankulova.com/

Ако някой ги е посещавал въпросноте стоматолози, ще се радвам да чуя мнение - позитивно или негативно. Разбира се съм отворена и към препоръки за други лекари! На нито един от сайтовете обаче не са споменати цени, било то и ориентировачни. Знам, че цената винаги се определя от конкретния случай, но ще съм много благодарна, ако някой иска да сподели и цена, която ще я приема само за ориентир Wink

Мерси предварително, на който се реши да пише!

Здравей,
Препоръчвам ти моят стоматолог Д-р Лидия Ситновска.
Изключително мила и любезна, при нея никога не ме боли! Grinning
Занимава се с естетични процедури и деца и работи с НЗОК , като цените са нормални
Работи в една клиника на ул.Георги Раковски 49
Мога да ти дам нейни координати ако искаш.

Аз много си я харесвам защото ми промени усмивката напълно, имах криви и жълти зъби - а сега имам здрави, прави и бели зъби.
НЕ Я СМЕНЯМ ЗА НИЩО НА СВЕТА! Heart Decoration

# 738
Hands VHands V
Не съм.
Мисля, специалистите са от Варна. Аз търся за София, но в момента не съм на тази вълна.

Мога да ти препоръчам моят стоматолог в София - д-р Лидия Ситновска
Занимава се с естетични процедури и деца и работи с НЗОК , като цените са нормални
Работи в една клиника на ул.Георги Раковски 49  в центъра .
Мога да ти дам нейни координати ако искаш.
цялото семейство сме при нея
Аз много си я харесвам защото ми промени усмивката напълно, имах криви и жълти зъби - а сега имам здрави, прави и бели зъби.

Тя избелва зъбите на дъщеря ми и и станаха перфектно бели ! Hands VHands V

# 739
  • София
Здравейте, бихте ли ми препоръчали внимателен зъболекар, чистещ добре зъбен камък? За София става въпрос и по възможност да не е 200лв и нагоре.

# 740
Здравейте, бихте ли ми препоръчали внимателен зъболекар, чистещ добре зъбен камък? За София става въпрос и по възможност да не е 200лв и нагоре.
Здравей. Д-р Кобакова в кв. Изток ми изчисти добре зъбния камък за 80 лв. Не я препоръчвам  откъм цена за други процедури, но с това много добре се справи.

# 741
  • София
Аз препоръчвам д-р Иван Донков,работи в "Рай-Дент" в кв. Овча купел. Цената за зъбен камък е 80лв и е много старателен. Бих го препоръчала и за други процедури,благодарение на него имам страхотна усмивка.

# 742
  • София
Благодаря, а тези оцветяват ли случайно плаката с разтвор, преди да започнат?

# 743
  • София
Благодаря, а тези оцветяват ли случайно плаката с разтвор, преди да започнат?
При мен нямаше такава процедура.

# 744
Искам да си избеля зъбите, моля препоръчайте зъболекар от който сте доволни.
Ако е и в района на Младост - чудесно!
Благодаря предварително!
Аз си вадих мъдреци при Д-р Шаранкова и след това Д-р Ценова, с която работи, ми избели зъбите. Беше преди около половин година и засега съм много доволна☺
Благодаря!

Пит, обиде ли при посочените специалисти за избелване на зъбите? Доволна ли си?
Мирела, може ли да дадеш телефон за връзка?

Благодаря!

Здравей! Ето телефон на едната докторка 0887607973 - Шаранкова. За София си става въпрос, не са във Варна ☺

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт