True Blood сезон 3 - Ерик или Бил? И Алсид, и Алсид! Тема 29

  • 16 561
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Аре, зимай Пол и да се свършва  Mr. Green
Чакайте сега, кой Пол се раздава?  Mr. Green Или изпуснах пак Жакпота  Mr. Green

А Сашо Сибиреца да се откъсне от тая, четох, че били заедно на концерт на Kings of Leon, тцтц, тая да се реди до Лорена и да ги почваме  Mr. Green

А , и Сашо вместо това може да отиде пак да се отреже с онез другари, та да се повеселим  hahaha

# 46
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ууу шефе как ме стресна,верно си мислех че не си го скиф  newsm56 ,таман си викам размина ми се гневният изблик  Embarassed

Цеце, здрачният върколак Пол  Rolling Eyes сега да не кажеш че ти го искаш

# 47
  • Мнения: 78
Цеце, здрачният върколак Пол  Rolling Eyes сега да не кажеш че ти го искаш
Ааа, не, тц, мерси  Stop нищо лично (мислех да не е Пол - Стефчо Дневненски  Blush) ма сега се сетИх, че си имаш вамп и ти трябва вълк  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 295
Стефчо ли чух Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 736
Изтрещяхте, другарки, изтрещяхтееее!  hahaha hahaha hahaha

Цеце, ти му се кефеше на Пол Здрачен, ама не помниш  Joy

Хич не се стряскай, лейти, просто внимавай какво и къде приказваш. Обещавам да питам Мечо дали ще му трябват тирантите за по-нататък, ако не, шти ги подаря  Mr. Green

# 50
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 smile3544   newsm81 олеееееееееее,ама то имало адски много снимки на мистър тиранти   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  ...........................    bouquet    прости ми изблика това е от жегата   sweating

# 51
  • Мнения: 3 736
smile3544   newsm81 олеееееееееее,ама то имало адски много снимки на мистър тиранти   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  ...........................    bouquet    прости ми изблика това е от жегата   sweating

Да, адски много са. Да не посмее човек една цигара да изпуши.  Crossing Arms Махни сърчицата, ей!  smile3515 Иначе и аз те обичам и даже ти влизам в положението  Mr. Green Свиквай с тирантите, че няма скоро да си сменям аватара.

# 52
  • Мнения: 1 343
Ох аз искам върколака от Ван Хелзинг  Heart Eyes
Ни Здрачни искам ни никви Simple Smile
Дю ми ти де спиш бре аз от сутринта съм я забомбила Пуцана с тез ми ти снимки  Whistling
Да ги пускам и на тебе ако искаш ве4е Simple Smile  Hug

# 53
  • Мнения: 3 736
Ох аз искам върколака от Ван Хелзинг  Heart Eyes
Ни Здрачни искам ни никви Simple Smile
Дю ми ти де спиш бре аз от сутринта съм я забомбила Пуцана с тез ми ти снимки  Whistling
Да ги пускам и на тебе ако искаш ве4е Simple Smile  Hug

О, така ли? Нали знаеш, че ще има ответен удар и накрая Дю ше го отнесе.

Помощ, помооооощ! Някой да помогне, нападат ме!!!  smile3511

# 54
  • Мнения: 1 343
Аби няма би  Hug
Успокой се ... Нема да пращам само на теби... Самооо на теби .. недей плачка.
На Дю Пол само Simple Smile

# 55
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Аз като и видях аватара се сетих,но не предполагах,че бомбата е тооооооооооооолкова голяма  #Crazy Ти си и отнесла главата направо  Crazy

 newsm48 обичам да  се бомбите на видно място,това е такава радост за мен  Thinkingкато се замисля не е много здравословно,че ше ме затриете    
 spoko шефе дишай,аз съм съвестен човек , мечо е непокътнат  Mr. Green  bishop запази ме от  изкушението,амин  

ПП Уомко неща никакъв Пол  Naughty

# 56
  • Мнения: 3 736
Аби няма би  Hug
Успокой се ... Нема да пращам само на теби... Самооо на теби .. недей плачка.
На Дю Пол само Simple Smile

Успокоих се   bouquet

Аз като и видях аватара се сетих,но не предполагах,че бомбата е тооооооооооооолкова голяма #Crazy Ти си и отнесла главата направо  Crazy

 newsm48 обичам да  се бомбите на видно място,това е такава радост за мен  Thinkingкато се замисля не е много здравословно,че ше ме затриете     
 spoko шефе дишай,аз съм съвестен човек , мечо е непокътнат  Mr. Green  bishop запази ме от  изкушението,амин 

ПП Уомко неща никакъв Пол  Naughty

Ей тва е друга работа  Hug

 Heart Eyes Както казах, да не посмее човек да дръпне една цигара... Верно ми отнесе главата, обаче.  Blush

ПП Как не щеш Пол, бе, нали ей ся каза, че го взимаш.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 343
Абе аз като ви казвам, че не знае какво иска Simple Smile  Mr. Green
Дю секунда да ти покажа да кажеш. Нали си ми приятелка с привилегии  Whistling щъ са погрижа за конфорта ти веднага.

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 15:53 от WomanitKa

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Проявили сте въображение, но има още доста гадории да се дабавят в полза на това да  се мъчи Лорена Simple Smile

# 59
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Я да се изясним  Mr. Green

Взела съм Пол  за да съм  в крак с модата ,да не се окажа без вълк  Mr. Green иначе нямам никакви мисли и фантазии към него  Blush

Уомс мерси,но нали знаеш, че Пол/Алекс няма никакви шансове да ме накарам да оставя Иън  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт