Играчка на Fisher Price

  • 2 343
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Преди половин година за пърия рожден ден на Ирина  купих абсолютно същата играчка от м-на на Бонжур на "Славейков" - е, разходихме се специално до там, в Стара Загора също ги няма. Цената беше 129 лв. Струва си всеки лев. От началото на м. май до сега това е играчката, която не оставя на мира и е качена отгоре й ежедневно. Не го мислете, а палете колата и отивайте, в малките м-ни на "Бонжур" не зареждат с играчките на Фишър прайс и затова сигурно в Габрово няма.

А, да - разликата между това, и подобните играчки на цена 25 - 30 лв. в качеството е огромна.

М/у другото, имаше няколко вида играчки от тоя тип на Фишър прайс...Едната беше около 80 лв.

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Няма нужда да я внасяш от чужбина. В "Бонжур" на Славейков съм виждала абсолютно същата играчка. Малко нас 100-тина лева беше обаче.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Аз снощи дебнах в е-бей и тъкмо останали някакви си минутки и половинката изрови отнякъде мнения на ползвали ги мами и ми уби ентусиазма. Като взе да чете, че били прекалено леки и децата постоянно падали след тях, че като пораснели и вече седейки карат, не можело да се управлява и все такива негативни отзиви  Close и...

Я тези, които го имат това нещо да кажат толкова ли е страшно, както го описват тукашните.

# 18
  • Мнения: 6 243
... били прекалено леки и децата постоянно падали след тях, че като пораснели и вече седейки карат, не можело да се управлява и все такива негативни отзиви  Close и...
Я тези, които го имат това нещо да кажат толкова ли е страшно, както го описват тукашните.
Пепи, изобщо не е страшно.
Леки са действително, не са от лята стомана, но не са прекалено леки в никакъв случай. Ирина като я подкара за първи път, се научи за един ден да я обръща за завой, като стигне до края на стаята. Но не се е прекатурвала.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 401
Благодаря ви отново! Ей сега ще се раззвъня по Бонжурите и ако я няма ще се замисля за услугите на чужбинските мами  Laughing

# 20
  • Мнения: 7 837
Пепе, наистина са леки, но Сами до момента не е имал проблеми с изправянето и маневрирането  Simple Smile То4но това ги притесняваше и моми4етата в една тема в "На пазар"
За мен проходилките са отживелица и тези уокъри са идеални за прохождане.

Ето малко доказателства

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2188&AlbumId=27848


# 21
  • Мнения: 4 390
На дъщеря ми е малко по-различна http://community.webshots.com/photo/432400108/432535778TqaKbH (до радиатора), но също е за прохождане.
Никога не е падала с нея!
Отдавна не я ползва по предназначение, но до днес (2.5 г.) си играе с нея (иначе бих ти я дала), защото има разни копчалъци и всякакви такива свирещи,тракащи, въртящи се, и светещи интересности. Wink
Аз бих купила такава играчка, колкото и скъпа да е.

# 22
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Все си мисля,но не съм 100 % сигурна,ама маи гледах същите в магазин Щъркел във Варна.

# 23
  • Мнения: 1 017
Само да вметна.
Дори и в момента да ги няма в Бонжур, аз съм виждала каталози в магазина точно на Фишер и предполагам, че има възможност да я поръчате.

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Аз снощи дебнах в е-бей и тъкмо останали някакви си минутки и половинката изрови отнякъде мнения на ползвали ги мами и ми уби ентусиазма. Като взе да чете, че били прекалено леки и децата постоянно падали след тях, че като пораснели и вече седейки карат, не можело да се управлява и все такива негативни отзиви  Close и...

Я тези, които го имат това нещо да кажат толкова ли е страшно, както го описват тукашните.
Пепе наистина в самото на4ало и моята хубосница падаше - сега ще ти изредя негативните страни - зна4и пътво като са неустои4иви е малко неудобна защото не 4е е лека  а лесно се накланя настрани и напред - понеже кра4ката ни изоставаха или избързваха 2 пъти се катурна напред - но това от 100- те с които сме излизали . аз ли4но в къщи много не съм я ползвала ..защото макар 4е ми е широка къщата , не е от особено малките неща това , друго неудобство бе6е 4е като я направи6 като проходилка е леко тясна посредата и понякога детето си удря краката "като маршерува" отстрани - но моята хупосница като проходи вървеше леко настрани та затова може да е бил проблема . И ПАК ТВЪРДЯ ЧЕ Е НЕЩО МНОГО ПОЛЕЗНО - на 10,5 мес проходи благодарение на него . в парка излизахме с това 4удо , що ти4ане беше ..а ако го няма6е щеше да й е доста ску4но . има си 2 песни4ки , бутон за натискане , става и за сядане  ..то4но в момента  сме на вълна да седи на него и да се избутва с крака - напред и назад . доволна съм от тази игра4ка

# 25
  • Мнения: 1 502
Oле как ме зарибихте с тази играчка, май ще направим коледен подарък на малкия.

# 26
  • Мнения: 877
Това малко ми напомня на това, което обсъждате

79 лв

# 27
  • Мнения: 7 837
Същото е, просто дизайна е разли4ен при разли4ните производители  Wink
Ако можете да си го позволите, не се колебай. Съвсем скоро ще ви влезе в употреба  Simple Smile

# 28
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Играчката я има в Марсел 125лв, струва видях я в този на бул.М.Луиза но си мисля че може да се намери и на Ботев , Успех в пазаруването !

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 401
Така и така вдигнах валянката с тази играчка... ами да ви се похваля  bowuu - играчката е вече в къщи!!! Взехме я от Марсел - и така го мислих, и иначе... По-евтино няма как да ми излезе, а и занимавката нямаше да е малка за чужбинските мами, но все пак БЛАГОДАРЯ на всички, които предложиха помощта си  Hands Clap, както и на тези, които ме светнаха, къде в БГ мога да я открия.
Емо все още не е особено впечатлен от нея  cry, но се надявам скоро да му допадне, че инак язък за всичките ми усилия   phoneuu  typeuu... и похарчени пари  Banghead

Общи условия

Активация на акаунт