Ще мога ли да се науча на дърти години.....

  • 13 710
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
От известно време ме тормози един въпрос - ще мога ли да се науча на дърти години да плувам? Къде да го направя? Малко идиотска тема, но дано ми простят.....Обожавам водата, а пък ме е шубе. Напоследък много се замислям, колко ще е тъпо да си пукна ненаучена. Това е страхотно удоволствие .....предполагам.....Мъжът ми и децата се забавляват, а аз седя и тъпо гледам, като през цялото време на плицикането им кудкудякам.... Tired
Общо взето не обичам вода в ушите и носа - дали това ми е проблема.....

# 1
  • Мнения: 139
 smile3532 Хахаха много ме забавлява поста ти Пар-Цуци hahaha Ами не мисля, че би имала проблем с малко тренировки да се научиш, щом нямаш страх от самата вода и влизаш в нея. А колко до водата в ушите и носа и на мен не ми е много приятно, ама по-лесно е да се научи първо под вода да плуваш и после на повърхността да се задържаш Mr. Green Crazy
Междудругото аз до 4 годишна съм имала панически страх от вода и съм бягала от морето като дявол от тамян, ама после една година сама съм изявила желание и съм влезла във водата-как и защо и аз не знам Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
smile3532 Хахаха много ме забавлява поста ти Пар-Цуци hahaha Ами не мисля, че би имала проблем с малко тренировки да се научиш, щом нямаш страх от самата вода и влизаш в нея. А колко до водата в ушите и носа и на мен не ми е много приятно, ама по-лесно е да се научи първо под вода да плуваш и после на повърхността да се задържаш Mr. Green Crazy

Смей се ти, всички около мен се кефят, а аз като тъпунгер ги чакам..... Confused

# 3
  • Мнения: 139
smile3532 Хахаха много ме забавлява поста ти Пар-Цуци hahaha Ами не мисля, че би имала проблем с малко тренировки да се научиш, щом нямаш страх от самата вода и влизаш в нея. А колко до водата в ушите и носа и на мен не ми е много приятно, ама по-лесно е да се научи първо под вода да плуваш и после на повърхността да се задържаш Mr. Green Crazy

Смей се ти, всички около мен се кефят, а аз като тъпунгер ги чакам..... Confused
Споко ще се научиш няма ли да ходите на море това лято или вече бяхте Hug Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами живот и здраве, в понеделник май ще потегляме, но за мъничко, 3-4 дни. Аз повече не издържам на едно място, а и пари нЕма.....
Само с мъжлето и ротата от деца Crazy

# 5
  • Мнения: 2 229
На мен ми е странно някой да не може да плува, все се чудя на една приятелка дето и тя не можела. Rolling Eyes Не мога да си го обясня, по-лесно е да плуваш, отколкото да потънеш. Laughing

Разбира се, че трябва да се научиш, нищо трудно няма и е голям кеф, накарай мъжа си да те научи!! Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Ох, трябва да сме без деца за този сеир Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 916
Ще се научиш.
Отиваш на някой басейн, напр. на закрития Диана, и питаш за учител. Той ти казва каква е цената - различна е в зависимост от това дали той ще бъде във водата или извън нея.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Ще се научиш.
Отиваш на някой басейн, напр. на закрития Диана, и питаш за учител. Той ти казва каква е цената - различна е в зависимост от това дали той ще бъде във водата или извън нея.

Я, с учител във водата - това е стимул за науката. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 447
Абе... аз вече 30 години всяко лято се уча, да ти кажа  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 81
На мен ми е странно някой да не може да плува, все се чудя на една приятелка дето и тя не можела. Rolling Eyes Не мога да си го обясня, по-лесно е да плуваш, отколкото да потънеш. Laughing

Разбира се, че трябва да се научиш, нищо трудно няма и е голям кеф, накарай мъжа си да те научи!! Laughing

Ми и на мен ми е странно как така някой не може да кара колело, но явно може.
Ей го на, аз ни на дърти, ни на млади години успях да се науча да плувам.......много трудоемко ми се вийда цялото това шляпане....

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе... аз вече 30 години всяко лято се уча, да ти кажа  Rolling Eyes
И кво викаш, не става ли Tired

# 12
  • Мнения: 4 916
Ще се научиш.
Отиваш на някой басейн, напр. на закрития Диана, и питаш за учител. Той ти казва каква е цената - различна е в зависимост от това дали той ще бъде във водата или извън нея.

Я, с учител във водата - това е стимул за науката. Mr. Green

 Mr. Green Той влиза във водата само ако имаш някаква паника или огромен страх от водата. Иначе дава насоки отвън.


ПП - смеете се на авторката, но тя е софиянка и някак си е нормално да не я тегли плуването. А да ви кажа под секрет половината ми приятелки от Варна не могат да плуват, за другата половина просто нямам данни.

# 13
  • Мнения: 2 196
Ако ще ти стане по-леко /споделена мъка-половин мъка/ и аз не мога да плувам.
Ама пък се мъча. Докарвам го като средно голям кит в плитчина. И хич не ме е срам.
А! И крада на детето пояса. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Ще се научиш.
Отиваш на някой басейн, напр. на закрития Диана, и питаш за учител. Той ти казва каква е цената - различна е в зависимост от това дали той ще бъде във водата или извън нея.

Я, с учител във водата - това е стимул за науката. Mr. Green

 Mr. Green Той влиза във водата само ако имаш някаква паника или огромен страх от водата. Иначе дава насоки отвън.



О, паника мога лесно да създам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт